Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluebest

Çok heveslenmiştim bu telefonu almaya ama herkes bu konuşma kalitesinin iyi olmadığından bahsediyor o da malesef kabul edebileceğim bir şey değil. Yine dandroide kalacağım herhalde ya da sabredip iphone 6'yı bekleyeceğim..

Telefonda ahize sesine en fazla önem veren kişilerden biriyimdir herhalde. Buna rağmen 1020'den memnunum. Tamam bir X2-00 gibi bangır bangır değil ama kötü de değil. Ahize sesi biraz daha yüksek olsa çok daha iyi olurdu fakat bu haliyle de idare ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert25 -- 3 Mart 2014; 20:46:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Cihaz Turkcell rom ise nsu ile rom yüklemen bir şey fark etmeyecektir. Rom değiştirmek için Nokia Care Suite i kullanmalısınız.

ben ilk aldığım gün nsu ile rom attım turkcellden kurtulmuştum hocam
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Benden kaynaklı bir hata hocam. Turkcell sadece Lumia 920 de sürüm özelleştirmesi yapıyormuş. Sizin cihazların globalde turkcell romda aynı sürüm numarasına sahip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

quote:

Cihaz Turkcell rom ise nsu ile rom yüklemen bir şey fark etmeyecektir. Rom değiştirmek için Nokia Care Suite i kullanmalısınız.

ben ilk aldığım gün nsu ile rom attım turkcellden kurtulmuştum hocam

Hocam hangi yolla global rom atayım kafam karıştı şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackdiamond16 kullanıcısına yanıt
    Nsu ile yüklerseniz de bir farklılık olmayacak,nsu ile de yükleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Çok heveslenmiştim bu telefonu almaya ama herkes bu konuşma kalitesinin iyi olmadığından bahsediyor o da malesef kabul edebileceğim bir şey değil. Yine dandroide kalacağım herhalde ya da sabredip iphone 6'yı bekleyeceğim..

Ahize sesiyle ilgili en ufak sıkıntım yok htc one ahizede ne ise 1020 de o
  • quote:

Nsu ile yüklerseniz de bir farklılık olmayacak,nsu ile de yükleyebilirsiniz

nsu for retails 4 ile yazılım yükledim aynı sürüm yüklendi, cihaz yine turkcell kıvamında,
    navifirm+ üzerinden yada nbaşla bi yöntemle normal rom bulmam lazım, turkcell harici cihazlarda yazılım sürümü nedir, işim tekniğinden anlayan biri yardımcı olursa çok memun olurum
    nsu ile turkcell romu yüklenmesi bence imkansız
    ama olmadı diyorsanız orjinal yazılım
    Nokia Software Recovery Tool
    kullanın. zaten turkcell romuyla global rom arasında ufak bir sürüm farkı var.
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Arada bir fark yok hocam . Bu arada nsu ile global rom olan 920 ye global rom, turkcelle ise yine turkcell rom yüklenir. Fakat sizin cihazlarda surum standart.
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 3 Mart 2014; 23:59:30 >
  • quote:

Arada bir fark yok hocam . Bu arada nsu ile global rom olan 920 ye global rom, turkcelle ise yine turkcell rom yüklenir. Fakat sizin cihazlarda surum standart.
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

turkcell romdan normal roma dönen arkadaşlar konuya bekleniyorsunız

edit: navifirm tam sürüm 9 lira bayıldım tüm romlar elimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdiamond16 -- 4 Mart 2014; 1:42:51 >

• Nsu ile normal roma döndüm konu nedir?
  • markette ADJUST VOLUME diye bir uygulama var.
    ses tu?laryny kullanmadan sesi aç kapa istedi?in seviyeye getir ayryca ses seviyesi kaçta görmek için i?e yarar bir uygulama. ücretsiz tam sürüm diye bir yeri var kaç para ve ne veriyor + olarak bilmiyorum ama i? görür

• quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

Nsu ile normal roma döndüm konu nedir?

Ben aynı roma döndüm sorun orda, birde navifirm ile global rom indirdim eu tr olan, programlar görüyor ama yükleme yapamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    benim telefondada aldığımda Turkcell room vardı Nokia Software Recovery Tool u bilgisayara kurup yazılım güncellemesi yaptım kendisi global room'u bulup indirip telefona yükledi Turkcell room'dan bu şekilde kurtuldum..
    Nokia Software Recovery Tool'u bilgisayara kurmadan Nsu'yu bilgisayardan kaldırım birtek Recovery tool bilgisayarda kurulu olsun ikiside bilgisayarda olunca bilgisayarın telefonu görmeme sorunu olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

benim telefondada aldığımda Turkcell room vardı Nokia Software Recovery Tool u bilgisayara kurup yazılım güncellemesi yaptım kendisi global room'u bulup indirip telefona yükledi Turkcell room'dan bu şekilde kurtuldum..
    Nokia Software Recovery Tool'u bilgisayara kurmadan Nsu'yu bilgisayardan kaldırım birtek Recovery tool bilgisayarda kurulu olsun ikiside bilgisayarda olunca bilgisayarın telefonu görmeme sorunu olabilir.

Tamam hocam akşama tekrar denerim, yapamazsam tekrar rahatsız ederim sizi

• ne işe yarii
  • Hocam benin cihazda da aynı sıkıntı vardı.servise verdim hallettiler. @svideoz

• Hocam servise ver. Bende de aynı sıkıntı vardı verdim servise yapılmış olarak geri geldi.@svideoz

• bhtyrcnr28 kullanıcısına yanıt
    Sizin sorun neydi neyi çözdüler? ne yaptılar?
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.