Şimdi Ara

Nokia'larda Beyaz Ekran sorunu Yaygın mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bir telefon alacağım fakat nokia'ya güvenim kalmadı.
    Arkadaşım 6630 aldı telefon kendi kendine kapanıyor şikayetiyle 4-5 kere servise verdi. Tamir olmadı.
    Kardeşim 6270 aldı. Aldığı günden beri Telefon durduk yere kasıp beyaz ekrana dönüyor ve masaüstü açılıyor.
    Servise verdik yapamadı. Başka bir arkadaşım N72 aldı onda da ekran beyaz oluyor ve masaüstüne dönüyor.

Bunun sebebi ne virüs filan mı?
    Allah için bi cevap verin bir çözümü var mı?

• Üretim hatası vardır diye düşünüyorum.Bu aldığınız telefonların hepsini aldığıınız yere geri verin ya yeni telefon versinler ya da paranızı geri alın daha güvenilir yerlerden alın telefonları.
  • Telefonların hepsi de farklı yerlerden alındı. Biri Genpa , birisi Hepsiburada sitesi diğeri ise Teknosa.
  • 4-5 kez aynı sebepten servise giderse ayıplı mal durumu oluyor ve cihazı yenisiyle değiştirme ya da para iadesi hakkınız oluyor diye biliyorum.
    Kullandığım nokialarda böyle bir sorun yaşamadım. İlk defa duyuyorum. Servisin yapamama gibi bir lüksü olamamalı bence, Eğer çözemiyorsa dediğim gibi ya yeni telefon ya para iadesi...
  • Teli 4-5 Kere bozulan Arkadaşım zaten o telefonu geri verip başka bir nokia modeli almıştı N70 almıştı.

Menülerde dolaşırken telefonun donup beyaz ekran verdikten sonra masaüstüne geri dönmesi sorunu yaygın mı diye soracaktım ben.
    Çünki ona göre yeni tel alacağım
  • arada oluyor ama sık rastladığım bi olay değil. çok fazla program açıksa falan olabilr mi acaba?
  • benim n95de de aynı sorun var (evet 2007den kalma konu ama olsun)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.