Şimdi Ara

Nokia, kılıf gerektirmeyen akıllı telefonunu 27 Temmuz'da tanıtacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
6.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bu markanın armor serisi telefonları yıllardır benzer hatta daha iyisini yapıyorlar, hatta sadece bu marka değil benzer bir marka olan Blackview de var
    Yani Nokia nın yaptığı büyük bir olay değil aslında... Hatta Ulefone modelleri yanında pahalı ve dandik bile duruyor

Ben 2 yıldır armor 6 serisini kullanıyorum, telefon kirilmiyor, evet bildiğiniz kırılmıyor, 21 metre yükseklikte tavan vincinden düşürdüm, 3-4 defa telefon ile Denize girdim, günlük rutin düşünmeleri saymıyorum bile. Hız olarak fazlası ile iyi bir telefon
    Sağlam telefon arayan varsa incelesin , Cat ve Dodge lardan daha estetik ve ince bir marka Ulefone ve Blackview

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tahsin3323 T kullanıcısına yanıt
    Turkcell ve vodafone da volte vowifi çalışıyor ise ben de ikinci telefon olarak alacam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sektörün içinde olan birisi olarak artık insanlar ilk görünüme önem veriyorlar. Android telefonların çoğu birbirine benziyor. Ama apple grubu öyle mi? Kendine has tasarımı direkt müşterinin yeri geldiğinde 20 bin karşılığında satın aldığı bir marka. Zamanında insanların sadece Nokia satın aldığı zamanlarda da sektördeyim şimdi de. Yeniliklere açık olmazsanız piyasadan anınsa kaybolursunuz. Şimdi tekrar döneceğiniz konsept kılıfsız cep telefonu mantığı ise, kolay gelsin ne diyeyim...

• umarım lumialar gibi olmaz nokianın rakibi şuan general mobile felen sanırım eskiden nokia ülkemizin dominatörüydü şuan piyasa kurtlar sofrası en ucuza en iyisini kim çıkarırsa o götürür amerikada bile iphone fiyatlarından şikayetçiler

• bu şirket neden iflas etmiyor arkadaş, cem uzan'ı tekrar getirip Nokia'ın üstüne sürmeyi teklif ediyorum.

Yeter artık nokia olmuyor işte.

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt

Vodafone vowifi çalışıyor, bizzat Somali de kullandım, Türkcel bilmiyorum ama, vodafone çalışıyor ise o Türkcel %100 çalışıyordur

wifi call yüzyılın teknolojisi bence

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.