Şimdi Ara

Nokia, kılıf gerektirmeyen akıllı telefonunu 27 Temmuz'da tanıtacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
6.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia kimse seni umursamıyor. Yıllarca 632625252 model telefonla milleti sömürdün. Nasıl da Apple tokatı bastı ama. Beter ol. Darısı microsoftun başına…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • WB kullanıcısına yanıt
    Aslında bunu zamanında Nokia, Lumia telefonlarda çok iyi bir şekilde yapmıştı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga_3838

Hani batmıştı, hani ceo’sunun ağlar fotoğraflı hallerini her yerde görmüştük.

Şuan HMD adında bir şirket kuruldu ve Nokia'nın isim hakları kiralandı diye biliyorum.

• Kardeş her şeye bok atmayın. Tamam ben de editörler saçmaladığında tepki gösteriyorum ama burada materyal hata yok. Kaynak belirtilmemiş ama haber muhtemelen çeviri. Adam rugged phone ifadesinin erek kültürde yerleşik bir karşılığını bulamadığından (ağır hizmet tipi diye bir şey var ama onun da kaynak kültürde "heavy duty" diye bir karşılığı varken bunlara rugged phone deniyor dolayısıyla o da değil) kulağını tersten tutmak durumunda kalmış. Ha daha iyisi yapılabilir miydi, evet, ama ortada mesele çıkarılacak bir durum yok.

Kılıfla kullanılmasına gerek olmayan telefon dendiğinde benim aklıma tam olarak böyle bir şey geliyorsa ifadede sıkıntı yoktur.

• Nokia, kılıf gerektirmeyen akıllı telefonunu 27 Temmuz'da tanıtacak
  • İyi de güzel kardeşim nokia layık görüpte memlekette telfon satmıyorki muhtemel bunuda satmayacak. Neye göre ne ? İstediği modeli çıkartsın. Bizi adam yerine koyup telefon modellerini getirirse o zaman bakarız.

• Eline ne geçti? Her şeye karşı beslediğiniz nefret söylemini azalttı mı bu yorum? Neyse

• İphone x ve üst modeller,
    Arka kapağı cam olarak tasarlanan telefonlar

İşiniz gücünüz anlamamazlıktan gelip her yerde bir hata aramak. Biraz insancıl olun be.

• Arkadaş gıcık gıcık zırvalayınca para mı veriyorlar lan size? Bin yorumdan bir tanesi insan gibi, yapıcı yorum. Kim gönderiyor oğlum sizi?

• Kılıfsız kullanabilirsin istediğin cihazı aslında sıkıntı değil bu yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snapdragon 480...

Babanne telefonu vs. olabilir.

• Oğlum yeter lan telefonlar cebe sığmalı, çantaya değil.

• Çizilmesin diye yine kap takarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

Bu başlığı atanın bilgi seviyesi ortalama bir vatandaş kadar bile değil ve Türkiyenin en büyük teknoloji portalında teknoloji editörlüğü yapıyor.
    Bana kılıf kullanmayı gerektiren 1 tane telefon söyler misiniz editör bey?

İngilizce'den çevirip koyuyorlar. İngilizce kaynağa bak önce istersen ortalama üstü vatandaş!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

Kardeş her şeye bok atmayın. Tamam ben de editörler saçmaladığında tepki gösteriyorum ama burada materyal hata yok. Kaynak belirtilmemiş ama haber muhtemelen çeviri. Adam rugged phone ifadesinin erek kültürde yerleşik bir karşılığını bulamadığından (ağır hizmet tipi diye bir şey var ama onun da kaynak kültürde "heavy duty" diye bir karşılığı varken bunlara rugged phone deniyor dolayısıyla o da değil) kulağını tersten tutmak durumunda kalmış. Ha daha iyisi yapılabilir miydi, evet, ama ortada mesele çıkarılacak bir durum yok.

Kılıfla kullanılmasına gerek olmayan telefon dendiğinde benim aklıma tam olarak böyle bir şey geliyorsa ifadede sıkıntı yoktur.

Hay ağzına sağlık. Yukarıda ortalama üstü bir vatandaş yermiş bir de. Muhteşem zekalarla yaşıyoruz resmen.

• Baktılar olmayacak değişik birşeyler deniyorlar.

• Nokia deyince her zaman insanda eski günler canlanıyor, bence gerçekten F/P açısından güzel bir telefon çıkartırlarsa insanlardaki kredisinden dolayı tutma şansı var. Tabii ilk önce kılıf gerektirmeyen vs. bu tarz saçmalıklarla uğraşmamaları lazım ve biz büyük markaydık vs diyerek telefonu absürd bir fiyatla piyasaya sürerlerse işleri zor. Yeni piyasaya çıkmış telefon markası gibi ucuz fiyatlarla başlamaları gerekiyor.

• Nokia'nın "acaba kez daha batabiliriz" diye verdiği çaba takdire şayan.

Bundan sonraki denemeleri dronephone veya ekran gerektirmeyen telefon gibi seçenekler olabilir.

Anlamadığım bu kadar fiyaskoya rağmen kaynak bulabilmeleri.

• Qklavye Q kullanıcısına yanıt

Nokia sadece cep telefonu sektöründe faaliyet gösteren bir firma asla olmadı.

Dünya genelinde Nokia-Siemens Network ismiyle, Siemens ile ortak bir şekilde; altyapı sistemleri, mobil şebekeler ve yazılım geliştirme-test hizmeti vermekteler.

Asıl gelir kaynakları altyapı sektöründeki faaliyetleridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoLeRiNe -- 17 Temmuz 2021; 17:53:19 >
  • Nokia'nın akıllı telefon hamlelerini görünce aklıma hep şu atasözü geliyor: Geçti Bor'un pazarı sür eşeğini Niğde'ye

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.