Şimdi Ara

Nokia, HTC, Samsung exclusive uygulamalar artık herkesin ;)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
3
Favori
5.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar xda-developers forumlarından alıntı yaparak haberi paylaşıyorum.

https://www.dropbox.com/s/3m4q04ihyxokuyy/Nokia%20Portal.zip

1.Yukarıdaki linke tıklayıp ekteki dosyayı indirdikten sonra setup.exe'yi çalıştırın.
    2.Açılacak programdaki yönergeleri izleyin. Program sizin adınıza gereken her şeyi yapıyor, gerekli komutları oluşturuyor ve gerekli programları eğer bilgisayarınızda yoksa yüklüyor.

HTC cihazımda şu an Here Drive+, Nokia Cinemagraph, Nokia Creative Studio ve Samsung'un fotoğraf düzenleme uygulamalarını yükledim. Nokia Müzik uygulaması ise çözünürlük uyumsuzluğundan dolayı yüklenemedi. Forum da bununda çözülebileceği fakat yükleme sorunları olacağından bahsediliyor.

Takıldığınız bir şey olursa sorabilirsiniz, herkese kolay gelsin

Programın kullanımı kısaca anlatmak gerekirse. Uygulamayı yükledikten sonra karşınıza ekteki ekran gelecek.
    Buradan adımları sırasıyla uygulamamız gerekiyor. Örnek ekran çıktısı HTC üzerine Nokia Exclusive uygulamaları kurmak içindir.

Nokia, HTC, Samsung exclusive uygulamalar artık herkesin ;)

*İlk 5 adım çok basit adımlar. Kendi telefon markamızı ve indirmek istediğimiz firmanın bilgisini giriyoruz. Fiddler2 programını yüklüyoruz hile için ki uygulama üzerinde install ve launch dememiz yeterli o her şeyi halledecek. İlk 5 adım bilgisayar üzerinde yapılacak adımlardı. 6.adımdan itibaren bütün işleri telefon üzerinde yapacağız.

*6. adım ve sonrasında resimli anlatım var program içinde. Nasıl yapılacağı anlatılmış.

*Burada kilit nokta. 11-12-13.adımlar. Proxy aktifken mağazaya girip Here veya Nokia diye arama yapıp uygulamayı buluyoruz veya QR kodu taratarak da gidilebilir. Programı yükle ekranına geldiğimizde Proxy'i kapatıp ondan sonra "Yükle" tuşuna basmamız gerekiyor.
    Uygulama kurulduktan sonra Proxy'i açabilir ve diğer uygulamaları arayıp bulduktan sonra yine yükleme adımında proxy'i kapatmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi generix_1990 -- 20 Temmuz 2013; 17:02:33 >

• WoW
    birilerinin wp8 için gayret gösteriyor olması çok iyi, yakında kırabilirler belki de, bedava uygulamalar ve kişiselleştirme gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Here Drive+ derken nokia ya özel sesli navigasyon programını htc ye mi kurdun hocam anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanseltan

Here Drive+ derken nokia ya özel sesli navigasyon programını htc ye mi kurdun hocam anlamadım

Evet aynen öyle Here Drive+ 85 lira ücretle tüm platforma açılmıştı zaten, bu program ile ücretsiz olarak kurdum.
  • 10 numara olmuş. HTC ye özel güzel uygulamalar var mı hocam yüklemeye değecek? Nokiaya atayım biraz.
  • Htc Hub kurabiliyor muyuz yada Samsung Hub?

• Telefonum HTC olduğu için deneyemedim bilmiyorum. HTC Hub kurulabilir bence, denerseniz sizden öğrenicez artık Samsung HUB arattığımda çıkmadı, Now diye bir şey çıktı o ise onu yükledim sonra da sildim bişeye yaramıyor diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

10 numara olmuş. HTC ye özel güzel uygulamalar var mı hocam yüklemeye değecek? Nokiaya atayım biraz.

Htc'nin saati var

• quote:

Orijinalden alıntı: parberk9999

quote:

10 numara olmuş. HTC ye özel güzel uygulamalar var mı hocam yüklemeye değecek? Nokiaya atayım biraz.

Htc'nin saati var

HTC'nin saati yuklenemiyor sonradan maalesef. Markette bulunmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

quote:

Htc'nin saati var

Aslında markette var ama görünmüyor, linki bulabilsek yüklenebilirdi belki QR kodu taratarak.
  • quote:

quote:

quote:

Htc'nin saati var

Timeme benzer bi uygulama

• quote:

quote:

quote:

quote:

Htc'nin saati var

Timeme benzer bi uygulama

Timeme, canli kutucuklarin yarim saatlik guncelleme sikintisindan dolayi duzgun calismiyor, ancak developer olursaniz normal saat gibi kullanabilirsiniz

• O yüzden sildim konusu açılmıştı uygulama var mı diye alternatif olarak kullanılır diye düşünüyorum

• Program silinmis galiba. Daha once indiren birisi upload edip linki paylasirsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kfadam

Program silinmis galiba. Daha once indiren birisi upload edip linki paylasirsa sevinirim.

Yoo silinmemiş arada boşluk yok yazdığım gibi tekrar dene

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kfadam

Program silinmis galiba. Daha once indiren birisi upload edip linki paylasirsa sevinirim.

Yoo silinmemiş arada boşluk yok yazdığım gibi tekrar dene

Nokia'nin uygulamasinin ucretsiz yuklenebilmesi sebebiyle kaldirmis konu sahibi. Siz programi upload edip link verebilir misiniz? Mumkunse patlamayacak bir link. Skydrive, box vs. Pm de atabilirsiniz

• Arkadaşlar dropbox'a yükledim, buyrun

• quote:

Orijinalden alıntı: generix_1990

Arkadaşlar dropbox'a yükledim, buyrun

An error occurred trying to download 'http://nokiaportal.codeplex.com/releases/clickonce/Nokia%20Portal%20WPF.application'.

See the setup log file located at 'C:\Users\Ulaş Ateş\AppData\Local\Temp\VSD75ED.tmp\install.log' for more information.

Uyarı veriyor hocam. Eğer kurulum yapıyorsa kurulu halini atabilir misiniz?

• .zip dosyası içinde .wpf dosyası var onu direk çalışıtırınca da hata mı veriyor ? Onu açarak kullanıyoruz çünkü, kurulu bir hali yok bende.

Nokia Portal WPF.application olana tıklayıp deneyin bir de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi generix_1990 -- 20 Temmuz 2013; 17:23:43 >
  • ulasates kullanıcısına yanıt
    Ben az önce kurdum.Hatayı görmeyip devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebanuba -- 20 Temmuz 2013; 17:28:36 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.