Şimdi Ara

Nokia G50 akıllı telefonun özellikleri netleşti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nokia G50 akıllı telefonun özellikleri netleşti

Karşılaştırmaya göre, Nokia G50, Android 11 üzerinde çalışıyor ve Qualcomm Snapdragon 480 5G yonga seti tarafından destekleniyor.

Ayrıca Bkz.iPhone 12 benzeri bir tasarıma sahip HiSense U50 tanıtıldı

Nokia G50'nin fiyatlandırması 288 dolardan başlayacak

Nokia G50, 4/6/8 GB RAM, 64/128/256/512 GB flash bellek yapılandırmalarıyla satışa çıkacak ve microSD kart desteğine de sahip olacak. Ön verilere göre akıllı telefonun 4/64 GB belleğe sahip versiyonu 288 dolarlık bir fiyat etiketiyle satışa çıkacak.

Nokia G50 akıllı telefonun özellikleri netleşti

Nokia G50'nin, Forest Black (Orman Siyahı) renginde piyasaya sürüleceğini belirtelim. Ayrıca 6.82 inç HD+ ekrana, 48 megapiksel ana sensörlü ana kameraya ve 8 megapiksel ön kameraya sahip olacak. Nokia G50'nin çıkış tarihi hakkında henüz bir veri sağlanmadı.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2021/09/03/nokia-g50-with-snapdragon-480-soc-appears-on-geekbench/

• Yalvarıyorum şu dairesel tasarımdan vazgeçin sıktı artık ya.

• Hem çirkin, hem pahalı çinli merdiven altı firmaların 5 yıl önceki tasarımları gibi...

• 4 yıl nokia 6 kullandım, çok dayanıklı telefonlar üretiyorlar ama içindeki donanım bir halta yaramıyor. 28nm işlemci mi dersin, modemin dibinde çekmeyen wifi mı dersin. O verimsiz işlemciye de 3000mah batarya koymuşlar bir günü çıkarmıyor. Gittim poco x3 aldım mutluyum. Alet 3 gün gidiyor.

• Zamanının iphone'u ne hale gelmiş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.