Şimdi Ara

Nokia E72 ve flash

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Nokia E72'nin browser'ının flash desteği var olduğu söyleniyor ama benim görebildiğim kadarıyla böyle bir destek yok. Açtığım sayfaların hiçbirinde video görünmüyor, onun yerine kocaman "f" harfi var, adobe flash'ın (uygun flash player yükleyin hesabı)

Opera Mobile kuralım dedik ama onda da flash olayı yok...

Biraz araştırdım soruşturdum, flash destekleyen sadece "skyfire" browserı öne çıkıyor ama her ne hikmetse bu programın orijinal sitesinde "download" kısmı ne PC'de, ne de telefonda çalışmıyor. Resmi olarak DL edemiyorsunuz. Nihayet bir tane 1.5 versiyon sis dosyası buldum o da çalışmadı. Neymiş sertifika hatasıymış.

Özetle E72'de bu işi çözebilmiş değilim. Bu işin nasıl çözüleceğini bilen var mıdır?

Ya da Nokia E72 uyumlu sertifika sorunu olmayan bir skyfire upload edebilir misiniz?

Teşekkürler,

• Hocam çok teşekkür, bu versiyon çalıştı ilk anda ancak "skyfire cannot provide service at your country at this time" deyip kapanıyor bu sefer de. Sizde normal çalışıyor mu?
  • bende aynı hatayı alıyorum
  • bu programın kullanımı türkiyede yasaklanmıştır...
  • bu konuyu ilgiyle takip ediyorum bakalım çözümü var mı ?
  • yeni konu açmaya gerek olmadığı, aynı sorunu yaşadığım için up
  • Arkadaşlar eğer telefon flaş desteklemiyorsa hangi tarayıcı olursa olsun flaş videolari izleyemezsiniz diyorlar,konuyu bilen ve sorunu çözen arkadaşların yardımlarını bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asure2011 -- 20 Şubat 2012; 8:31:22 >
  • Arkadaşlar , telefona rom attım , şoyle bir sorun çıktı , hat çekimi olduktan 2-3 saniye sonra telefon kapanıyor , çözüm yolu bilen varsa sevinirim  

Nokia E72-1 sürüm RM-530 versiyon 09.02

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.