Şimdi Ara

Nokia e72 Mail exchange sorunu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
28.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle bilgisayardan nokia email sitesine bağlanıp üye olun. Mail adres ve şifrelerini girin. Daha sonra siteye üye olurken kullandığınız mail adres ve şifreyi telefonda posta kutularını kur altına girin. Menü içinde @ işaretli bölüm. Daha sonra internetde kurduğunuz posta kutularınız otomatik telefona gelecekler. Posta kutusu net veya telefon üzerinden kurulup kaldırılabiliyor. Bir tarafta hareket yapınca diğer tarafda senkron oluyor. Şirket mailleri için bilgi işlemciden destek alın. Exchange kullanmadım hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euzun72 -- 26 Mayıs 2010; 0:17:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRFUN4EVER

Turkcell yakın zamanda nokia messaging vermeye başlayacak. bundan olabilir belkide.?

http://www.mob-i.mobi/2010/02/17/nokia-messaging-turkcell-ile-turkiyede/

Zaten data bağlantısı ile internet üzerinden bağlanılmıyormu? Ayrıca nasıl ücretli olacak. ? Turkcell veya mevcut alınmış data paketi ile erişimi engelleyeceklermi?
  • Blackberry mantığı ile düşünebilirsiniz. Data yoluyla alsak bile sisteme abone olmamız gerekebilecek.
  • DNS vs ayarları değiştirip aşmanın yolunu aramak gerekecek durum ciddiyse.
  • Bu işi mail for exchange işini çözebilen kimse yok mu?
    şirket maillerini gönderip alamadım bir türlü...
  • aynı sorundan bende muzdaribim yapan eden yokmu arkadaşlar.
  • arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar.bendede e72 var.bi süre önce bütün hotmail mail lerimi güncelliyodu ama sonra güncellememeye başladı.telefonumdaki msn prpgramından başka hesapla açmayı seçtim mesajlar bölümündeki mail kısmı temizlendi.gene aynı mail adresimi yazıp açtım msni ve bütün maillerim mesajlar kısmında güncellendi.umarım yardımcı olmuşumdur...
  • şu mail for exchange'i bilen biri detaylı anlatırsa çok sevinirim =)
  • Up up up
  • an itibariyle sorunumu çözmüş bulunmaktayım.

Güvenli bağlantı kapalı, bağlantı noktası 80
  • güvenli bağlantı kapalı dediğin yere nasıl geçiyorsun acaba..
  • sorunun nasıl çözüldüğünü detaylı anlatırsan seviniriz..
  • Arkadaslar Merhaba Sonunda Exchange Problemini Çözmüş bulunmaktayız
    Mail Ayarlarından - Posta Kutusu - Gelişmiş Posta Kutusu Ayarları (glşmş pst kts ayarları) buradan Bağlantı noktasını 80 yapınca Exchange problemini çözmüş oluyoruz ben denedim oldu maillerim artık cebimde Bu E72 ve E55 cihazlar için geçerlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEYmoURE

Arkadaslar Merhaba Sonunda Exchange Problemini Çözmüş bulunmaktayız
    Mail Ayarlarından - Posta Kutusu - Gelişmiş Posta Kutusu Ayarları (glşmş pst kts ayarları) buradan Bağlantı noktasını 80 yapınca Exchange problemini çözmüş oluyoruz ben denedim oldu maillerim artık cebimde Bu E72 ve E55 cihazlar için geçerlidir.

merhaba, dediklerinizi uyguladım ancak sonuç aynı. email gönderip, güncel mailleri alamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hDundar

quote:

Orijinalden alıntı: ^DgN^
    bu hotmail gmail işini çözebilen yok heralde önceden ayarlamıştım ama son versiyon yukseltmeden sonra bi daha ayarlayamıyorum kullanıcı adı ve paroladan sonra başa dönüyo

arkadaslar bende aynı sorundan muzdaribim. wifi yada Turkcell bağlantı fark etmeksizin ne gmail nede hotmail yarlayamiyorum, mail ve şifre yazıyorum başa donüyor. Biz bu telefonda maillerimize bakamayacakmıyız? Lutfen çözüm bulan varsa yardımcı olsun??

Aynı sorun bende de var. Önce şifremi kabul ediyor maillere bakıyordum. Avea interneti kapadım ondan mı böyle anlamadım :s Telefonum tamire gitti geldi ayarları ile mi oynadılar çözemedim bi türlü yardım edin please

• Sorunu hallettim avea internetin olması lazımmış öyle onaylandı mail adresim
  • arkadaş bende aldım e72 ayarlıyorum ayarlıyorum tekrar başa dönüyor 3 kere değiştirdim telefonu aldığım yerden adamlarda yapamıyor bende fitil oldum şimdi şarja koydum bakıyım 8-9 saat kapalı şarjda dolsun sonra burdaki dediklerinizi uygulayacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 1 Eylül 2011; 22:51:27 >
  • update

meğer nokia sitesine girmek gerekiyormuş ayarları nokia yolluyor her şey canavar gibi oldu
    hafıza olayınıda gittim 8 gb aldım onu taktım bir sürü boş yer var ovinin yabancı haritaları çok yer kaplıyormuş onlarıda yüklemedim ovi süitten opera dahil bir sürü program indirdim telefon oldu bilgisayar gibi maşallah canavar gibi çalışıyor valla uzak bir yere gidince yanında laptop taşımaya hiç gerek kalmadı
    herkese tavsiye ederim telefonu
    telefon çıkalı nerdeyse 2 sene oluyor ucuzlaşacağına pahalanıyor ben aldım 680 tl ye medya mark da gördüm dün 795 tl olmuş beyazı
  • Bu işin nokia sı türkseli yok arkadaşlar. Bozuluyor upgrade den sonra noki messaging e mail programı. Nokia da da hizmet mükemmel ya... Hemen düzeltiyor bu sorunu zaten... Nokia E5-00 var bende. Ben de artık mail hesaplarıma cebimden erişemiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gayse

quote:

Orijinalden alıntı: SEYmoURE

Arkadaslar Merhaba Sonunda Exchange Problemini Çözmüş bulunmaktayız

merhaba, dediklerinizi uyguladım ancak sonuç aynı. email gönderip, güncel mailleri alamıyorum.

kardeş onlar exchange kısmıyla ilgileniyorlar. Sen onu 80 yapma. Eski haline getir. Hiç bağlanamazsın sonra..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.