Şimdi Ara

NOKIA E71 ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.761
Cevap
10
Favori
507.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ssavtak

quote:

Orjinalden alıntı: fevziiiii

http://r apidshare.com/files/220720108/JBakTaskMan.sis.html
    yükleme->uygulama yöneticisi->seçenekler->ayarlar kısmından yazılım yüklemeyi tümü yaparsanız yükleyebilirsiniz ikinci verdiğimi

Teşekkürler arkadaşım yükledim ve orada söylediği gibi autotart dosyasını bulup işlemini sonlandırdım. Ancak telefonda silmemi istediği o Telefonda:
    (resource/plugins/CardRunner.RSC
    sys/bin/CardRunner.dll)
    dosyalarini sil.

Bu yerleri bulamadım. telefonda o dosyalara nasıl ulaşabileceğimi biliyor musun?

aynı yukarıda anlatıldığı gibi yaparsanız bulabilmeniz lazım tam tarif edilen yerde dosyalar
    telefonu veri aktarım modunda bağlıyınca ulaşabilmeniz lazım

• quote:

quote:

quote:

http://r apidshare.com/files/220720108/JBakTaskMan.sis.html
    yükleme->uygulama yöneticisi->seçenekler->ayarlar kısmından yazılım yüklemeyi tümü yaparsanız yükleyebilirsiniz ikinci verdiğimi

Teşekkürler arkadaşım yükledim ve orada söylediği gibi autotart dosyasını bulup işlemini sonlandırdım. Ancak telefonda silmemi istediği o Telefonda:
    (resource/plugins/CardRunner.RSC
    sys/bin/CardRunner.dll)
    dosyalarini sil.

Bu yerleri bulamadım. telefonda o dosyalara nasıl ulaşabileceğimi biliyor musun?

aynı yukarıda anlatıldığı gibi yaparsanız bulabilmeniz lazım tam tarif edilen yerde dosyalar
    telefonu veri aktarım modunda bağlıyınca ulaşabilmeniz lazım

Veri aktarım modunda bağlanınca telefonun sadece memory cardını görüyor tarif edildiği gibi orada Resource/Plugins/CardRunner.rsc dosyaları mevcut. Ama ötekiler sys/bin/CardRunner.dll diye bir yer bulamıyorum. sys isimli bir klasör hiç bir yerde yok. Ona nereden ulaşabilirim?

• çıkarılabilir disk gibi gözükür bilgisayara bağlandığında
    kök klasörde olması lazım (benim telefonda öyle en azından)
  • olmuyor yapamadım sizin ve forumun da baya bir zamanınızı aldım kusura bakmayın

E71 usb ile bağlandığı zaman PC suite, Depolama, Medya Aktarımı ve PC'yi internete bağla olarak 4 modda bağlanıyor. Sadece Medya aktarımı seçilince o dosyalardan resource/plugin/CardMemory.RSC'ye ulaşılabiliyor. Bu modda bağlarken de uyumsuz USB modunda bağlandınız diyor vesadece kök olarak hafıza kartını görüyor ve orada sadece resource klasörü var. SYS isimli bir klasör yok. Bilgisayarda da çıkarılabilir disk tarafında değil diğer bağlantılar kısmında ve taşınabilir medya aygıtı olarak görünüyor. Yanlış bişeyler var ama daha fazla meşgul etmek istemiyorum olmuyor.. Çok teşekkürler.
  • depolama modunda bağlamalısınız
  • quote:

depolama modunda bağlamalısınız

Sonunda başardım Çok teşekkür ederim. Depolama modunda hallettim. HNkaraca'nın dediklerini aynen yaptım ve Garmin yüklü olmasına rağmen enerji tüketimi ışık kapalı standby konumunda 0.09 W'ye düştü. Eğer yapmadılarsa tüm Garmin kulanıcılarına şiddetle tavsiye ederim.
  • ben yeni aldım e71 çok menunun ama biraz teknoloji özürlüğüm sanırım oyun nasıl indire bilirim ve hangi güvenli sitelerden çok teşekkürler.......
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurum64

ben yeni aldım e71 çok menunun ama biraz teknoloji özürlüğüm sanırım oyun nasıl indire bilirim ve hangi güvenli sitelerden çok teşekkürler.......

Ben de başta baya bir sıkıntı çekmiştim. Çünkü ortalıkta dolaşan oyunların neredeyse tamamı dik ekranlı N serisi Symbian telefonlar için yapılmış. Bizim bu yatay 320 * 240 ekranlı E71 için çok az oyun var. Ben forumlarda gördüğüm bir adresten oyunlarımın çoğunu tedarik ettim size de tavsiye ederim. Burada yanında 320 * 240 yazan oyunlardan indirip oynyabilirsin. Başka böyle uyumlu bir site varsa diğer arkadaşlar da yazarsa hepimize faydalı olur.

http://w_w.series60v3.org/

• arkadaslar ya lutfen bırı yardım etsın exel de harf buyuklugunu nerden ayarlıyoruz.satırı buyutuyorum fakat harfı buyutemedım bı turlu
  • arkadaslar gercekten bu aletle netten tv ızlenebılıyormu.ben canlıtv den gırıyorum aranıyo dıyo ama baglanmıyo bı turlu
  • arkadasım skyfire turkce olmuyo sanırım pekı bunu yukledıgımde memnun kalmassam nokia nın orjınal tarayıcısına donebılıyormuyum tekrar
    quote:

Orjinalden alıntı: cmanbaris

skyfire yükledim tarayıcı gayet güzel ve nokia'nınkine göre oldukça hızlı fakat bende bir sorun oldu sesler çalışmıyor.sizdede bu sorun var mı?

Bunun dışında yeni sayfa açmak için ne yapmak lazım,yoksa sadece tek bir sayfamı görüntülenebiliyor?

quote:

Orjinalden alıntı: avan_gard

arkadaşlar bugün iki farklı alışveriş merkezinde birde bi mekanda WLAN denedim ve gerçekten mükemmel olduğunu gördüm. sorunsuz bağlandım gezdim nette. ayrıca skyfire adlı browser ı şiddetle tavsiye ederim. aşagıdaki linkten
    http://get.skyfire.com/
    her pda sahibinin, hele de wi-fi'lı ise, kullanması zorunlu olan browserdır. sayfaları olduğu gibi görürsünüz, flashları aynen çalıştırır, açılan sayfa normal bilgisayar ekranından farklı değildir. sayfalar ilk açıldığında ufacık bir şekilde gözükür, okumak istediğiniz yere zoom yapar güzel güzel okursunuz. olması gerektiği gibi olan programlardan. web 2.0, flash 9, ajax, quicktime, windows media ve java desteklidir. youtube'a olduğu gibi bilimum "bu siteye erişim engellenmiştir" yazısı çıkan sitelerede erişimizi sağlar. ayrıca sunucu destekli olduğundan youtube'a neredeyse bilgisayardan hızlı giriyor.
    inanmayanlar deneyebilir.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ugurum64

ben yeni aldım e71 çok menunun ama biraz teknoloji özürlüğüm sanırım oyun nasıl indire bilirim ve hangi güvenli sitelerden çok teşekkürler.......

Ben de başta baya bir sıkıntı çekmiştim. Çünkü ortalıkta dolaşan oyunların neredeyse tamamı dik ekranlı N serisi Symbian telefonlar için yapılmış. Bizim bu yatay 320 * 240 ekranlı E71 için çok az oyun var. Ben forumlarda gördüğüm bir adresten oyunlarımın çoğunu tedarik ettim size de tavsiye ederim. Burada yanında 320 * 240 yazan oyunlardan indirip oynyabilirsin. Başka böyle uyumlu bir site varsa diğer arkadaşlar da yazarsa hepimize faydalı olur.

http://w_w.series60v3.org/

teşekkürler

• ya arkadasla bırı bısey yazssın tv nasıl seyredıyoruz ben netten canlı tv ızleme sıtelerıne gırıyorum ama acmıyoki
  • quote:

Orjinalden alıntı: heel

ya arkadasla bırı bısey yazssın tv nasıl seyredıyoruz ben netten canlı tv ızleme sıtelerıne gırıyorum ama acmıyoki

www.skyfire.com adresiinden skyfire ı yükle. kaç kere yazdım bu başlığa hatırlamıyorum ama lutfen biraz araştırığ öyle soru soralım
  • arkadasım walla kafayı yedım aletle ugrasmaktan ısımı yapamıyorum.skyfire yukleyım ama ingilizce sanırım turkcesı yokmu onun.bıde memnun kalmassam tekrar nokıa nın tarayıcısını nasıl yukluycem
    quote:

quote:

ya arkadasla bırı bısey yazssın tv nasıl seyredıyoruz ben netten canlı tv ızleme sıtelerıne gırıyorum ama acmıyoki

www.skyfire.com adresiinden skyfire ı yükle. kaç kere yazdım bu başlığa hatırlamıyorum ama lutfen biraz araştırığ öyle soru soralım

• quote:

arkadasım walla kafayı yedım aletle ugrasmaktan ısımı yapamıyorum.skyfire yukleyım ama ingilizce sanırım turkcesı yokmu onun.bıde memnun kalmassam tekrar nokıa nın tarayıcısını nasıl yukluycem
    quote:

quote:

nokia nın ki gitmeyecek zaten. dili ingilizce turkce yok

• ARKADASLAR bırı yardım edebılırmı.Benım sıkıntım şu.Ben emlak işiyle ugrasıyorum.ve ve ınternette kullandıgım 2 site var.sahıbınden com a gırınce ev fotograflarını fılan cok rahat goruyorum fakat nedendır anlayamadım hurriyet emlaka girince sayfa acılıyo fakat ev fotoları boş kutucuklar oluyor gostermıyor yanı bu neden olabılır.Skyfire yuklesemmı dıye dusundum ama nokıa dan bı sorun olursa cıhazınız garantı dısı kalabılır dedıler.skyfire yuklemeden bu sorunu cozemezmıyım.
  • Merhaba,

210 surumu ile Nokia dan Windows Live Messenger indiebiliyoruz, fark ettiniz mi? Forumda daha onceden verildiyse kusura bakmayin

Dostlukla,
  • quote:

Orjinalden alıntı: IceT

Merhaba,

210 surumu ile Nokia dan Windows Live Messenger indiebiliyoruz, fark ettiniz mi? Forumda daha onceden verildiyse kusura bakmayin

Dostlukla,

hocam nasıl indirioruz onu. ben rastlamadım öyle bişeye
  • Menu>Download (Indirmeler olabilir)> Applications (Uygulamalar)
    Bu bolume girince asagiya dogru inin gormeniz lazim.

Nokia, Turkiye icinde bu servisi vermeye baslamis

Dostlukla,

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: IceT

Merhaba,

Dostlukla,

hocam nasıl indirioruz onu. ben rastlamadım öyle bişeye
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.