Şimdi Ara

## Nokia e63 Kullanıcı Topluluğu (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.156
Cevap
3
Favori
102.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tşekkür ederim internatıonal haklısın orjinal en makuludür
  • arkadaşlar bi siteden e 63 için Windows Live Messenger indirdim kurdum fakat bi türlü kişi listeme ulaşamıyorum mail ayarlarına giriyor live profiline giriyo kişileride gösteriyo ama aynı pc de ki gibi görünüm yok
    nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnL3507

arkadaşlar tam ekran duvar kağıdı yapılmıyomu ya kafayı yemek üzereyim

http://handheld.softpedia.com/get/Wallpapers/FreeFSWP-76011.shtml

bu işini görebilir.
  • beyler joikuspot programını kullanıyorum fakat ilk 10dk dan sonra telefonun arkası cok ısınıyor bişi olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: raikkonen999

beyler joikuspot programını kullanıyorum fakat ilk 10dk dan sonra telefonun arkası cok ısınıyor bişi olur mu

bendede ısınıyor ama daha bir problem olmadı sürekli kullanmıyorum çok nadir kullanıyorum belirtiyim
  • Beyler telefona yeni haritalar yükleyemiyozmu ovi store dan?Yeni haritalar gelmiş ama E63 yok listede
  • quote:

Orijinalden alıntı: International

Beyler telefona yeni haritalar yükleyemiyozmu ovi store dan?Yeni haritalar gelmiş ama E63 yok listede

hocam telefonda haritayı nasıl kullanıyorsun?
    Ayrıca yeni haritalardan haberi olan varsa aydınlatsın bizi:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: International

Beyler telefona yeni haritalar yükleyemiyozmu ovi store dan?Yeni haritalar gelmiş ama E63 yok listede

hocam telefonda haritayı nasıl kullanıyorsun?
    Ayrıca yeni haritalardan haberi olan varsa aydınlatsın bizi:)

Hocam araçlarda haritalar menüsü var.Oradan ulaşabilirsin.Yalnız nokia.com.tr sitesinde yeni haritalar filan çıkmış.Bizim telefonda AGPS yok şebeke tabanlı bağlanıyor haritalara fakat sitede E63den daha önceki modeller olmasına karşın E63ü koymamışlar.Ne iş anlamadım.

• Arkadaşlar e63 ile internetten video izlemek için hangi programı yüklemeliyim?
    Birde telefona hafıza kartını takarken kartı kırdım,yarısını dışarı çıkarabildim kalan yarısını nasıl dışarı çıkarabilirim.
  • kendi üzerindeki real player işini görmedi mi?
  • beyler limewire gibi ares gibi mp3 indirme programı yok mu cihaz için, yoksa torrent kursak symtorrent denen programı ordan mı indirsem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

kendi üzerindeki real player işini görmedi mi?

Hayır videolar açılmıyor.
  • arkadaşlar e63ün üretimi bitti mi hangi telefoncuya gitsem yok diyolar o eski telefon size e72 verem dio sinir oldum hem özellik hem fiyat olark e63 çok ii bi telefon üretimi bitiysede almak mantıklı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebron-jamess23

arkadaşlar e63ün üretimi bitti mi hangi telefoncuya gitsem yok diyolar o eski telefon size e72 verem dio sinir oldum hem özellik hem fiyat olark e63 çok ii bi telefon üretimi bitiysede almak mantıklı mı?

size e72 verelım dediklerinde 'e63 fiyatından veriyosan ver' de sende..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lebron-jamess23

arkadaşlar e63ün üretimi bitti mi hangi telefoncuya gitsem yok diyolar o eski telefon size e72 verem dio sinir oldum hem özellik hem fiyat olark e63 çok ii bi telefon üretimi bitiysede almak mantıklı mı?

size e72 verelım dediklerinde 'e63 fiyatından veriyosan ver' de sende..

:D verse keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clayns_seco

E72 alınmaz bu saatten sonra, Vatan'a girin bakın E72'nin üst modeli çıkmış, 8.0mp kameralı ve işletim sistemi daha güncel. Aynı fiyat hemde.

e6yı diyorsun ama 800 lira ksr onu yerine htc desire z alırım daha ii :D konu dağılıyor e63 olmak mantıklı mı :D xd
  • Arkadaslar ıphone lardakı gıbı facebooktan yer imi atabılıyor muyuz telefonumuzdan? Ovi veya baska bır program yardımı ıle? Mesela ahmet: ıstanbul'da gıbı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: puchaczdriver

Arkadaslar ıphone lardakı gıbı facebooktan yer imi atabılıyor muyuz telefonumuzdan? Ovi veya baska bır program yardımı ıle? Mesela ahmet: ıstanbul'da gıbı?

evet atabılıyosun. Ama eger atılmasaydı böyle bişi yüzünden almayacak mıydın telefonu:)
  • yok hocam boyle bır ozellık varsa kullanalım yanı sonucta nasıl yapıyoruz pekı hocam tarıf edebılır mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: puchaczdriver

yok hocam boyle bır ozellık varsa kullanalım yanı sonucta nasıl yapıyoruz pekı hocam tarıf edebılır mısınız?

opera mobile tarayıcısını kur. face girdiğinde bişeyler paylaş kısmı varya onun altında görürsn yerimi bldır dıye. bak opera mobile ı kurcaksın(opera minide böyle bi özellik yok)
    Bu arada yerini bildiren arkadaşlarıma da gıcık oluyorum napıyım nerde olduğunu? Hava cıvadan başka bişi değil açıkcası..
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.