Şimdi Ara

Nokia E61i Şok Fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Nokia E61i sadece 499 ytl.
    ElectroWorld adli magazanin kurulusunun 1.yildönümü sebebiyle böyle bir indirim söz konusu
    Magazalarin nerede oldugunu merak edenler
    http://www.electroworld.com.tr/Magazalar.htm adresini ziyaret edebilir
    (Online alisveris imkani yok)

• Bu fiyata bu telefon alınır mı?

Bence alınmaz
  • istanbulda via port da ve astoria alış veriş merkezinde var electro world..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sariyeron

Bu fiyata bu telefon alınır mı?

Bence alınmaz

Neden alınmaz merak ettim. Mesela hepsburadadan mı alınır KDV Dahil 810,22 YTL
    Havale ile 769,71 YTL (%5 Havale İndirimi) fiyatla...
    anlatırsan sevinecem...
  • Yandaki reklama dikkat etmedinizmi 344 liraya (outlet)

http://www.genpatech.com/_urun_sayfasi&ekpid=MeFlUUitSRE13NFhNd0lqTjI0bk0yWXpNUA==

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 23 Eylül 2008; 23:31:54 >
  • Bu fiyata bu telefon alınmaz mı?, bence çok ezbere bir mesaj olmuş, ben cihazı ilk aldığımda bazı nedenlerden dolayı elimden çıkarmak zorunda kalmıştım, ancak fazla dayanamadım bir süre sonra tekrar aldım ve neredeyse bu fiyata 2. el olarak hemde, hala bu cihazı kullanıyorum ve hayranıyım desem yeridir, adeta elim ayağım, çok memnunum, almayı düşünen arkadaşlar bence bu fiyata kaçırmasınlar...

Not: Cihaz ile ilgili ayrıntılı bilgi ve incelemeler cihaza ait konuda bulunmaktadır, işte buda konunun linki http://forum.donanimhaber.com/m_7542158/mpage_1/key_vipracing/tm.htm
  • e61 le karıştırmıştır arkadaş... birde e71 cıkınca biraz dustu fiyatı tabiyki
  • İyi fiyat..Alacak olanların kaçırmaması lazım.
  • Bende zaten var ama bir tane daha aldım yedekte duruyor.
    E71 ekrani kucuk hosuma gitmedi.
    Nokia QWERTY olayinda kibarliga gidiyor sanirim.
    Herkese hitap etmek amaciyla boyle birsey yapiyor olabilirler.
    Ama ben de israrla diyorum ki E61i üstüne bir daha telefon gelmez
    (6310i efsanesi gibi)

Not: Acmis oldugum konulara bilip bilmeden yazan insanlari ciddiye almiyorum
  • Arkadaşlar genel olarak pda'lar hakkında fazla bilgim yok anack fiyat/performans olarak güzel bir cihaza benziyor. Ancak birkaç sorum olacak:

Cihazdaki web tarayıcısı olayı nasıl?

Bütün web sitelerine ulaşılabiliyor ve açıyor mu? yoksa bazılarını mı?

Ayrıca bir internet sitesinde mause kullanılmadan neredeyse hiçbirşey yapılamıyor. Bildiğim kadarı ile cihazda stylus kalem veyahut dokunmatik ekran yok. Kullanım nasıl?
  • Smartphone telefonlara R320 ile basladim
    Symbian 1.0 isletim sistemliydi ve stylus kalemi de vardi yani dokunmatikti.
    http://pics.rbc.ru/img/cnews/2004/12/24/er380_small.jpg
    Bugune kadar belki 10 ayri dokunmatik telefon kullandim.Iclerinden en kullanislisi Nokia 7710 cikti.
    Aldigim telefonlari satmama gibi bir hobim oldugu icin arada kullaniyorum 7710u
    :)
    En begendigim, en islevsel telefon ise sadece > E61i cikti.
    Sirket hattim 555 > Asus M530w (BlackBerry + Windows Mobile 6.0)
    Özel hattim 505 > Nokia E61i (BlackBerry)
    Dis isleri hattim 533 > i-mate JAQ3 (dokunmatik + BlackBerry + WM6.1)

En kullanislisi, sarj süresi en iyi giden (Chip dergisi sonuclarina göre Top40 icerisinde 1.sirada)
    Daha ne diyeyim?
    Telefonu al begenmezsen aldigin fiyata bana sat.
    Simdi aldin aldin 1-2 ay sonra asla bulamazsin.Cünkü hicbir magazanin stoklarinda yok.
    Olanlar da elindekileri eritiyor.E71i almak zorunda kalirsin.Onu da ben pek begenemedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonyStyle -- 28 Eylül 2008; 0:49:14 >
  • e61 gayet hoş bir telefon, fiyat da uygunmuş, bu tarz ofis telefonlarıyla ilgilenen arkadaşlar için birebir kullanılabilecek bir fırsat
  • quote:

Orjinalden alıntı: virtue28

Yandaki reklama dikkat etmedinizmi 344 liraya (outlet)

http://www.genpatech.com/_urun_sayfasi&ekpid=MeFlUUitSRE13NFhNd0lqTjI0bk0yWXpNUA==

brdaki telefon e61 bizim mevzu ettiğimiz e61i , bunun ucuzluğu ondan...

bahsi edilen tel:http://www.genpatech.com/_urun_sayfasi&ekpid=MPT1RYXhZVFIrUkRNdzRYTXdJak4yNG5NMll6TVA=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biolog -- 5 Ekim 2008; 23:41:22 >
  • Antares alışveriş merkezindeki elecroworld mağazasında görmüştüm fiyat ilgimi çekti cihazı inceledim benim için fazla büyük ama fiyatı bu seviye cihaz için gerçekten makul.
  • E51 de aynı fiyat sizce hangisi alınmalı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fxxd

E51 de aynı fiyat sizce hangisi alınmalı?

Büyüklüğü önemli değilse tabii ki E61'i al ama E51 'de estetik bir cihaz en iyisi iki cihazıda detaylı bir şekilde incele öyle karar ver.
  • arkadaslar viaport electroworld magazasindaki son e61i'yi almis bulunmaktayim. Kesinlikle bugune kadar gordugum en islevsel PDA. Boyutunun genis olmasini bir dezavantaj olarak gormuyorum. Mailleri okumada ve internette cok daha rahat gezinmemi ve okumami sagliyor. Mevcut ozellikleri olan emsalleri 900 ytl civarlarinda basliyor fiyatlar. Diger markalarda Wi-Fi ozelligi olmayan PDA'leri ancak bu fiyata alabiliyorsunuz. Makinede yok yok. Wi-fi sorunsuz calisiyor, baglanmada hicbir gucluk cekmiyorsunuz. Symbian guzel bir isletim sistemi, yon tusunun hareket hizi blackberrylerdeki mouse'dan farkli degil. cihaz dis goruntusu cok guzel, kameradan oyle aman aman performans beklemeyin, ancak isinizi gorur. zaten E sinifi nokianin business sinif makinesi. Kameraya ne gerek var diyip e61 yaptilar, millet sarlayinca e61i cikti. :) Eger diger magazalarda kaldiysa diyebilecegim 3 sey var, alin alin alin. :)
  • Kesinlikle güzel bir cihaz. hayırlı olsun dostum... hayrına birisi e61i için kullanılabilecek programları listelese süper olacak...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.