Şimdi Ara

Nokia E6 video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
47.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ama sende biliyorsun ki nokia Türkiye ye özel fiyatlar sunuyor kötü de olsa bazı telefonlarını avrupadan ucuz kullanabiliyoruz Huewvi gibi firmalar daha performanslı olabilir fakat nokia da işcilik bakımından kaliteli bir firma saglam telefonlar üretiyor
  • nokiaya ozel bir durum yok. alt segment modeller genelde avrupa fiyati + kdv fiyatinin biraz uzerinde oluyor. ust segment ve/veya populer modellerde fiyat farki firliyor.

huawie x5 avrupada 200euro turkiyede 530tl. nokia e5 avrupada 300euro, turkiyede 800kusur.
    ortada nokiaya ozel bir durum yok.

kaldiki 230euroluk motorola defy turkiyeye fazladan fark konarak e6 fiyatina getirilse bile, nokia yada symbian fetisi olmayan herkez icin cok daha alinasi bir model. e6nin defy'a 8mp kamera disinda hic bir arti yani yok. oda autofocus olmadan topal geliyor. defy in 5mp kamerasinin daha iyi bir foto deneyimi sunacagina suphem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkaura -- 25 Temmuz 2011; 14:10:08 >
  • bu kadar tartışmayı boşuna yapmışsınız.tek yazmanız gereken şey nokia nın kendi pisliği içinde batmaya devam etmesi.kardeşim kaç yıl olmuş hala aynı beş para etmez telefonlar çıkarıyor.her video incelemeden önce bakalım nokia bu sefer adam olmuş mu diyorum ama her seferinde bir takılma gözüme çarpıyor.ya menüyü açamıyor ya bir yere giremiyor.videoda çok belli oluyor.kusura bakmayın ama 100tl lik çin işi teller bile daha performanslı bu telden
  • Evet beyler sonuç olarak yine fiziksel donanımı yüksek (Bunu doğrumu kullandım bilmiyorum, kastım kamera vb.), multimedya olarak çok iyi ama symbianın getirdiği - ile fazla satmayacağını düşündüğüm bir nokia telefonu. Yine de qwerty klavyeli telefon sevenler için en büyük tercihlerden birisi olabilecek düzeyde.

Bu arada Anti-GS de gözümüzden kaçmadı değil Kaan ARLI, bir Galatasaray'lı olarak bundan hoşnut kalmadım ama sosyal ağlarda neyi takip edip etmeyeceğinizi de ben söyleyemem.

İnceleme için teşekkürler.
  • Ekran çözünürlüğü ve klavye gayet güzel, widget desteği ile ve o ekranın sunabileceği performansa bakarsak bence iOS'tan ileride.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Ekran çözünürlüğü ve klavye gayet güzel, widget desteği ile ve o ekranın sunabileceği performansa bakarsak bence iOS'tan ileride.

Widgetlar vs. Symbian'da çok kısıtlı malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Ekran çözünürlüğü ve klavye gayet güzel, widget desteği ile ve o ekranın sunabileceği performansa bakarsak bence iOS'tan ileride.

iOS'da oda yok ama.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

iOS'da oda yok ama.

Symbian'dakiler kısayol gibi zaten,widget'a tıklıyorsun,programın kendisi açılıyor,kısaca E6'daki widget'lar bi işe yaramayan widgetlar.Anca sistemi yorar.Çok nadir bazı widgetlar işe yararŞuanda Widget konusunda en iyisi Android.Ayrıca iOS 5 ile widget desteğinin gelebileceği konuşuluyordu

• by mu ideos x5 mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahubey

by mu ideos x5 mi

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Huawei-iDEOS-X5-Fiyat--Performans-Krali-video-inceleme.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkaura -- 25 Temmuz 2011; 18:09:38 >
  • herkesin alısık oldugu bir sistem var bir teknoloji var pc lerde windows mac kimisi linux pardus
    telefonlarda symbian android ios
    bence cogunluk symbian a cok sans tanımadan bilmeden yorum yapıyorlar bunun nedenide kötü yorum yapan cogu kişinin samsung e 250 den sonra android li cihaz kullanmaya baslamıs symbianlı hiç kullanmamıs cihazlarıda sadece yorumlardan kulaktan dolma biliyor olması eminim ki versen bir nokia standart işletim sistemimi symbian 3 mü onu bile bilmez
    bu demek değil ki her kötü yorum yapan bilmiyor mutlaka symbian la içli dışlı olmuş onun zamanında nasıl bir teknoloji ve nasıl bir fenomen olduğunu bilen ama her teknoloji gibi çağın gerisinde kaldığı için başka sitemlere geçmiş ve bundan memnun olan vardır onlarında kendince haklı sebepleri vardır
    ama symbian hala ios ve android le başedebilir
    tabi nokianın kendine gelmesi lazım elop ve wp7 telefon yükünden kurtulup s40 cihazlara değil önce akıllı symbian 3 telefonlara 1ghz işlemci kullanması 2016 da dediği symbian 3 deki köklü değişikliği daha erkene 2012 ye cekmesi lazım aksi halde cok geç olur ve toparlayamazlar
    android de alternatif olabilir androidli bir nokia nın kendi arayüzü ile
    tadından yenmez en azından nokia kendi tasarımları ve teknolojisini kullanır iphone cakması birbirinin aynı telefonlar cıkarmaz böylece cogu kişide iphone sahiplerinin bak bizim ayfondan kopyalamıslar gibi ithamlarından kurtulur

• E6 Symbia Anna ile cok stabil bir telefon yarı dokunmatik yarı q klavyeli gayet kaliteli bir telefon şu anda...Symbian Anna ile bir çok hediyeler ovide kullanıcıları bekliyor olacak..Bazı ücretli yazılımlar ücretsiz olarak belli bir süre kullanıcıya free olarak sunulacak..Applicationlar daha fazla olacak..Software desteği artmaya başlayacak....Nokia Türkiyeden bana gelen son bilgi bu şekilde..Cihazı kullandım gayet başarılı buldum..Symbian Anna business cihazlarda da desteği olacak...En geç Ağustos sonu Anna güncellemesi gelecek...
  • Belirli bir nokia düşmanlığı var bu çok belli ama o beğenmediğiniz N8 işçilik ,dayanıklılık ve multimedya konusunda piyasadaki bir çok telefondan üstün ... 256 mb ram ve 680mhz işlemci + 32mb 300mhz gpu Symbian^3 veya Symbian Anna için yeterli olucaktır diye düşünüyorum. Symbian anna ile daha stabil ve uygulama bakımından daha desteklenmiş bir Nokia görmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MagicSnipeR

Belirli bir nokia düşmanlığı var bu çok belli ama o beğenmediğiniz N8 işçilik ,dayanıklılık ve multimedya konusunda piyasadaki bir çok telefondan üstün ... 256 mb ram ve 680mhz işlemci + 32mb 300mhz gpu Symbian^3 veya Symbian Anna için yeterli olucaktır diye düşünüyorum. Symbian anna ile daha stabil ve uygulama bakımından daha desteklenmiş bir Nokia görmek istiyorum

hic n8 kullanmamis olsam dogrusun diyecem.
    yada gercek kaliteyi performansi htc ve iphoneda gormemis olsam.
  • htc bana hep kaba gelmiştir nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

htc bana hep kaba gelmiştir nedense

Yaa çok kabaymis ! Nokianin takoz kalınlığındaki telefonları unutmadık ve hala piyasada 2 htc kalinligina sahip nokialar var .

Ona buna nokia dusmanligi yapiyorsunuz diyeceğinize kendi kullandığınız kamyon altına takoz niyetine kullanılan KABA telefonlardan bahsedin .

Htc yada Samsung düşmanlığı buna denir ...kabaymis . Çok güldürdün beni :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K_Spartakus -- 25 Temmuz 2011; 19:50:21 >
  • kafam kadar telefon desire mesela hiç 1 estetiği yok
  • bu arada ben galaxy s kullanıyorum nokia kullandığımı nerden cıkardın
    Kendi calıştığım şirketimide iyi ve kötü yönleriyle de eleştirmesini bilirim ben...senden Nokia yı öğrenecek değilim bu saatten sonra
  • Al PaC ve sugar_klavyeci'ye eksiyi basmışlar yine.Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış.

Beğendiğiniz hiçbirşey olmayabilir ama 2.5" ekrana 640*480 gibi bir çözünürlük koymak bile çok iyi birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

quote:

Orijinalden alıntı: MagicSnipeR Belirli bir nokia düşmanlığı var bu çok belli ama o beğenmediğiniz N8 işçilik ,dayanıklılık ve multimedya konusunda piyasadaki bir çok telefondan üstün ... 256 mb ram ve 680mhz işlemci + 32mb 300mhz gpu Symbian^3 veya Symbian Anna için yeterli olucaktır diye düşünüyorum. Symbian anna ile daha stabil ve uygulama bakımından daha desteklenmiş bir Nokia görmek istiyorum
    hic n8 kullanmamis olsam dogrusun diyecem. yada gercek kaliteyi performansi htc ve iphoneda gormemis olsam.

iPhone daki performans bence fiyatıyla doğru ortantılı. N8 gibi 999 tl ye bu özellikleri barındıran bi telefon göremedim. Gerçek performans demişken ne gibi ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.