Şimdi Ara

===> Nokia E6-00 | Symbian Anna - 2.46' VGA - QWERTY - 8GB <=== (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.941
Cevap
12
Favori
204.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altairEzio

quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

e6 neden yok

birkaç gün içinde diğerleri de gelecek demiş bi site. belki de serverlara aşırı yükleme olmasın diye böyle yapmışlardır

takipteyiz o zaman.
  • quote:

quote:

ben çok yoğun kullanıyorum 1.5 gün gidiyor, şikayetçi değilim

peki sen ilk aldığında 8 10 saat şarja taktın mı kardeş?

Allahım çıldırtacam tel beni.durup durup bağlantı kurulamadı diyo. herşey kapalı daha neyin bağlantısını kuramıyor anlamadım. telefonda bikaç temayla beraber

angry birds,bounce,cahillikler kitabı,hs note,nimbuzz,ntvspor net,photo browser yüklü sadece.bunlar içinden de kendi başına bağlantı kurmak isteyecek olan yok diye biliyorum???? ya da yanılıyorum

Ben şahsen ilk aldığımda 8 saat şarja takmadım dolar dolmaz kullanmaya başlamıştım. Söylediğin uygulamaların hepsini tam olarak bilmiyorum ama bağlantı kurulamadı uyarısının hangi application dan kaynaklandığını görmek için "Connection Manager" dan yararlanabilirsin. Ayarlar\Bağlantı\Bağlantı Yönetici gibi bir şeydir herhalde. En altta hangi programın hangi bağlantıyı kullandığını gösteriyor.

Örneğin;

Accesspt.: internet
    Apps: whatsapp

şeklinde.

• "Nokia Belle will be on the way from next week. You can see more details of the release here:http://nokia.ly/uLzeLX"

Nokia ilk önce böyle bir twitle hepimizi heyecanlandırmış olsa da malesef

"Hi,I'm correcting the sw update info tweeted to you yesterday. Update comes available starting from Feb.Sorry about wrong info!"

Şubattan önce update yok arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkancetin

quote:

quote:

Allahım çıldırtacam tel beni.durup durup bağlantı kurulamadı diyo. herşey kapalı daha neyin bağlantısını kuramıyor anlamadım. telefonda bikaç temayla beraber

angry birds,bounce,cahillikler kitabı,hs note,nimbuzz,ntvspor net,photo browser yüklü sadece.bunlar içinden de kendi başına bağlantı kurmak isteyecek olan yok diye biliyorum???? ya da yanılıyorum

Ben şahsen ilk aldığımda 8 saat şarja takmadım dolar dolmaz kullanmaya başlamıştım. Söylediğin uygulamaların hepsini tam olarak bilmiyorum ama bağlantı kurulamadı uyarısının hangi application dan kaynaklandığını görmek için "Connection Manager" dan yararlanabilirsin. Ayarlar\Bağlantı\Bağlantı Yönetici gibi bir şeydir herhalde. En altta hangi programın hangi bağlantıyı kullandığını gösteriyor.

Örneğin;

şeklinde.

saol kardeş cevabın için.bağşantı yöneticisinde aktif olarak görünen bir bağlantı yok.anlık bi bağlantı kurmaya çalışıyor sanırım.yakalayamıyorum açıkçası.hiçbir program da açık değil.ama yine sol üst köşeden ara sıra çıktığını görüyorum.çözemedim gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: sarıKırmızı

quote:

quote:

quote:

Örneğin;

şeklinde.

saol kardeş cevabın için.bağşantı yöneticisinde aktif olarak görünen bir bağlantı yok.anlık bi bağlantı kurmaya çalışıyor sanırım.yakalayamıyorum açıkçası.hiçbir program da açık değil.ama yine sol üst köşeden ara sıra çıktığını görüyorum.çözemedim gitti

Alıntıları Göster
    quote:

Rica ederim keske daha çok yardımcı olabilseydim. Belle baya baya ümit vaat ediyor birçok problem düzeltilecek gibi özellikle şu bağlantı ayarlarına yukarıdan inen pop-up menü ile hızlı erişim mevcut şubatta kadar biraz dayan.

===> Nokia E6-00 | Symbian Anna - 2.46' VGA - QWERTY - 8GB <===

Belle UI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velaxeus -- 18 Ocak 2012; 23:20:25 >

• quote:

quote:

Rica ederim keske daha çok yardımcı olabilseydim. Belle baya baya ümit vaat ediyor birçok problem düzeltilecek gibi özellikle şu bağlantı ayarlarına yukarıdan inen pop-up menü ile hızlı erişim mevcut şubatta kadar biraz dayan.

===> Nokia E6-00 | Symbian Anna - 2.46' VGA - QWERTY - 8GB <===

Belle UI

evet evet yepyeni bir yazılım.beklentilerimiz yüksek.e6 yı daha yeni aldım. kısa sürede yazılım da gelcek.ii oldu yani.

• aylarca bekledik 15 gün daha bekleriz
  • arkadaşlar m..icep sitesinde kaya77 nickli bir arkadaşın paylaşımı.benim gibi telefonu kendi başına bağlantı yapmaya çalışanlar için faydalı olacaktır diye düşünüyorum
    BUYRUN SİZLERE ADIM ADIM ÇÖZÜM

1) tarayıcı-ayarlar -genel-internet ayarını gerektiğinde sor yapın.

2)psiloc traveller programını kullanmıyorsanız kaldırın,kullanıyorsanız eğer bütün ayarlarını; default-always ask-manuel yapın. not: her bu programa girdiğinizde hava durumunu güncellediğinizde ayarlar yine eski haline yani otomatiğe alıyor.her kullandıkdan sonra tekrar yukarıdaki negatif ayarları uygulayın.

3)gps bağlanırken gitmesin diyorsanız;ayarlar-uygulama ayarları-konumlama yöntemlerinden-şebeke tabanlıyı kapatın. not:bu ayarda gps'e geç bağlanır,yanlız ilk defa gps programını açtığınızda sabırla uyduya bağlanmasını bekleyiniz,açık havada yada cam kenarında.birkere bağlandıkdan sonra sonraki bağlantılar 3snyi bulmuyor.şebeke tabanlıyı açık bırakırsanız vodafone hattında sadece 10krş alıyor.

4)ayarlar-bağlantı-ayarlar-wlana geçi el ile,alttaki diğer seçenekleride her zaman sora ayarlayın.
    sonra hedefler-seçenekler-varsayılan bağlantı-internet yapın.

5)e-postanız ayarlıysa ve isteğe bağlı mail almak istiyorsanız;e_posta- seçenekler-ayarlar-kurulu hesabınız(örnğn;hotmail)-otomatik alma-alım günlerinin hepsinin tikini kaldırın.ne zaman alım yapılacak ayarınada 1 dakikalık süre verin.(örnğn; 00:00-00:01)

6)en önemli ve gözden kaçan ayar.bu beni gıcık etmişti bayağı.en son bunu yakaladım ve otomatik bağlantı sıkıntım tamamen bitti.
    ana ekran-seçenekler-widget'lar çvrmdş. mdd. bu ayar böyle kalsın.çünkü ana ekrana atadığınız programı otomatik bağlantıya sokuyor.en çok soktuğu e_posta.kapatsanız bile mail güncellemesi yaptırıyor.

7)ovi senkronize ayarlarından; otomatik senk -kapalı ve prog. senk aralığını el ile yapın.

8)yazılım güncelleme ayarını; otomatik kontrolü-kapalı yapın

9)x-plore programını kullanıyorsanız;menü-araçlar-program güncelleme-menü-otomatik güncelleme yanındaki kırmızı tik'i kapatın<

10)ayarlar-bağlantı-wlan-seçenekler-ayarlar-wlan varlığını göster-asla yapın.

11)UNUTMUŞUM TÜM BAĞLANTI SORUNLARINIZI GİDERELİM ŞİMDİ....E6 vb gibi;)
    menü-uygulamalar-bul programını açın-seçenekler-ayarlar-karşınıza gelen her iki seçeneğide kapatın

12)sonradan yükleyeceğiniz uygulamanın net bağlantısıolup olmadığına emin olun ve varsa onuda her zaman sor'a ayarlayın yada manuel yapın

ŞİMDİ TELEFONUNUZ HUZURA ERDİ İŞTE.HADİ GEÇMİŞ OLSUN

Birkaç kısayol tiyosu vereyim birde

* tuşu: Bluetooth açma kapama
    # tuşu: sessiz moda alıp çıkarma
    0 tuşu: bilindik web tarayıcı açma
    ses seviyesi ayar tuşlarının ortasındaki tuş: görüşme esnasında mikrofonu açma kapatma.
    Tuş kilitliyken navi tuşuna basarak hem saati görebilirsiniz hemde tuş kilidini açabilirsiniz.
    El fenerini biliyorsunuzdur zaten:yandaki tuş kilidine 3sn basılı tutacaksınız

Soft format:*#7780#
    Hard format:*#7370#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıKırmızı -- 19 Ocak 2012; 1:23:16 >

• Arkadaşlar telefonda WiFi üzerinden güncelleme yapınca TL gidiyormuş galiba,kardeşim söyledi.var mı böyle bi durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptug.55

Arkadaşlar telefonda WiFi üzerinden güncelleme yapınca TL gidiyormuş galiba,kardeşim söyledi.var mı böyle bi durum

Wifi üzerinden veri alışverişi yaptığınızda ücretlendirilmez. Muhtemelen updaterın ayarlarıyla ilgili bir şeydir, şahsen kontrol etmedim ama güncelleme için öncelikli olarak şebeke seçiliyse, wifi açık olsa bile telefon güncelleme için şebekeyi kullanıyordur bu yüzden de ücret ödemiş olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velaxeus -- 19 Ocak 2012; 18:27:40 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alptug.55

Arkadaşlar telefonda WiFi üzerinden güncelleme yapınca TL gidiyormuş galiba,kardeşim söyledi.var mı böyle bi durum

Wifi üzerinden veri alışverişi yaptığınızda ücretlendirilmez. Muhtemelen updaterın ayarlarıyla ilgili bir şeydir, şahsen kontrol etmedim ama güncelleme için öncelikli olarak şebeke seçiliyse, wifi açık olsa bile telefon güncelleme için şebekeyi kullanıyordur bu yüzden de ücret ödemiş olabilirsiniz.

önceliği wifi yapmak için nasıl bi yol izlememiz gerekiyo biliyo musuz?
  • quote:

3)gps bağlanırken gitmesin diyorsanız;ayarlar-uygulama ayarları-konumlama yöntemlerinden-şebeke tabanlıyı kapatın. not:bu ayarda gps'e geç bağlanır,yanlız ilk defa gps programını açtığınızda sabırla uyduya bağlanmasını bekleyiniz,açık havada yada cam kenarında.birkere bağlandıkdan sonra sonraki bağlantılar 3snyi bulmuyor.şebeke tabanlıyı açık bırakırsanız vodafone hattında sadece 10krş alıyor.

arkadaşlar bnm de gpsle ilgili problemim var, konumlama yöntemini tümleşik gps yapıcaz demişsiniz ama bi uygulama vardı uyduları bulup gosteren o programı kullandıgım halde yerimi bulmuyo gps(şebeke tabanlıyı kapattığım zaman bulmuyo yani o açıkken buluyo). bir de şöyle bi sorum var uygulama ayarlarında konumlamanın altında harita uygulamaları var, ordaki bağlantıyı çemrimiçi mi çevrimdışı mı yapıyosunuz. cevrimdısı yapınca kesinlikle yerimi bulmuyo program dakikalarca bekliyo ama bi sonuc yok

• quote:

Orijinalden alıntı: brsclkr

quote:

arkadaşlar bnm de gpsle ilgili problemim var, konumlama yöntemini tümleşik gps yapıcaz demişsiniz ama bi uygulama vardı uyduları bulup gosteren o programı kullandıgım halde yerimi bulmuyo gps(şebeke tabanlıyı kapattığım zaman bulmuyo yani o açıkken buluyo). bir de şöyle bi sorum var uygulama ayarlarında konumlamanın altında harita uygulamaları var, ordaki bağlantıyı çemrimiçi mi çevrimdışı mı yapıyosunuz. cevrimdısı yapınca kesinlikle yerimi bulmuyo program dakikalarca bekliyo ama bi sonuc yok

dotum aynısı bende de vardı.çevrim dışı arama yaptığı zaman bulmak bilmiyordu.daha sonra evdeyken gps araması yaptırdığım esnada wireless bağlantısını kurdum.o anda gps yerimi saptadı.nasıl olduğu hakkında bir fikrim yok.ama ondan sonra wlan bağlantısını kesip dışarı çıktım ve gps çalışmaya devam etti.gideceğim yere kadar da kapatmadım.sonuç çok iyiydi.bi dene istersen

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brsclkr

quote:

dotum aynısı bende de vardı.çevrim dışı arama yaptığı zaman bulmak bilmiyordu.daha sonra evdeyken gps araması yaptırdığım esnada wireless bağlantısını kurdum.o anda gps yerimi saptadı.nasıl olduğu hakkında bir fikrim yok.ama ondan sonra wlan bağlantısını kesip dışarı çıktım ve gps çalışmaya devam etti.gideceğim yere kadar da kapatmadım.sonuç çok iyiydi.bi dene istersen

gps baglantisini sebeke desteksiz kullanirsaniz ilk baglantida yaklasik 5-10 dakika telefonun uyduyu bulmasini beklemeniz gerekiyor. Bir kez baglandiktan sonra baglanti kopmuyor. Sebeke destekli kullanirsaniz hemen baglanir ancak tabi bu secenek ucretlendiriliyor

• Hiç dokunmatik telefon kullanmadım artık bir dokunmatik telefon kullanmak istiyorum açıkçası da bu telefon dokunmatik oluşu ve fiyatı açısından cezbediyor beni ancak kullanmaya başladıktan bir süre sonra '' Ulen hiç klavyeyi kullanmıyorum ama dokunmatiklik bu küçük ekranda da sıkıyor , niye gidip tam dokunmatik 3.5inç ekranlı bişey almadım:'' diye pişman olmaktan korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ρѕусhо

Hiç dokunmatik telefon kullanmadım artık bir dokunmatik telefon kullanmak istiyorum açıkçası da bu telefon dokunmatik oluşu ve fiyatı açısından cezbediyor beni ancak kullanmaya başladıktan bir süre sonra '' Ulen hiç klavyeyi kullanmıyorum ama dokunmatiklik bu küçük ekranda da sıkıyor , niye gidip tam dokunmatik 3.5inç ekranlı bişey almadım:'' diye pişman olmaktan korkuyorum

kardeş klavyeyi kullanmak zorundasın.ekranda numaratik ya da mesaj için ekstra menü çıkmıyor.tüm yazı ve sayı işlerini klavyeden hallediyorsun
  • quote:

quote:

Hiç dokunmatik telefon kullanmadım artık bir dokunmatik telefon kullanmak istiyorum açıkçası da bu telefon dokunmatik oluşu ve fiyatı açısından cezbediyor beni ancak kullanmaya başladıktan bir süre sonra '' Ulen hiç klavyeyi kullanmıyorum ama dokunmatiklik bu küçük ekranda da sıkıyor , niye gidip tam dokunmatik 3.5inç ekranlı bişey almadım:'' diye pişman olmaktan korkuyorum

kardeş klavyeyi kullanmak zorundasın.ekranda numaratik ya da mesaj için ekstra menü çıkmıyor.tüm yazı ve sayı işlerini klavyeden hallediyorsun

Ozaman tek farkı joyistik yerine ekranı kullanman

• quote:

quote:

quote:

Ozaman tek farkı joyistik yerine ekranı kullanman

Evet.navi tuşunu da kullanabilirsin.ama ona göre ekranı kullanmak çok daha pratik ve güzel. şu an firmanın adını hatırlamıyorum ama dokunmatik ekranı laptoplara touchpad imal eden bi firmaya yaptırıyormuş nokia. ekran oldukça iyi tepki veriyor.ben navi tuşunu neredeyse hiç kullanmıyorum.klavye ve ekranı çok iyi entegre etmişler. benim şarj sorunum vardı bazı ayarlarla onu da çözdüm. şu an 2.5 günü devirdi daha 2 kademe şarj var. yani ben kesinlikle tavsiye ederim.çok memnunum telefondan. bir de şubat ayında symbian belle diye bir yazılım çıkaracak nokia. böylece telefonun işletim sistemi de baştan aşağı yenilencek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıKırmızı -- 20 Ocak 2012; 12:39:28 >

• Arkadaşlar bende 4Aydır e6 kullanıcısıyım.Tam 3 ay dolduktan sonra F-Secure güvenlik yazılımının süresi bitince telefon dondu ve servise gitti...
    Şimdi telefon geldi...

Kısacası güvenlik programı lazım suan.Bunu nasıl temin edebilirim...
    Forumda bununla ilgili bişey bulamadım.Kullanıcı arkadaşlardan Yardım Bekliyorum...

tşkler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanoglu

Arkadaşlar bende 4Aydır e6 kullanıcısıyım.Tam 3 ay dolduktan sonra F-Secure güvenlik yazılımının süresi bitince telefon dondu ve servise gitti...
    Şimdi telefon geldi...

Kısacası güvenlik programı lazım suan.Bunu nasıl temin edebilirim...
    Forumda bununla ilgili bişey bulamadım.Kullanıcı arkadaşlardan Yardım Bekliyorum...

tşkler..

Arkadasm Kaspersky Mobile Security Kullanabilirsin 3 aylık yasal key kampanyası devam ediyor.

buradan ulaşabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yucelkrc -- 23 Ocak 2012; 19:34:18 >

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.