Şimdi Ara

Nokia'dan bütçe dostu dokunmatik ekranlı ve Symbian'lı telefon: C5-03 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
0
Favori
97.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K_Spartakus

iphone killer mı ? sizin gözünüz görmüyor galiba .. yazdığınızı okumuyorsunuz galiba ..iphone kullandığımızı nereden çıkartıyorsunuz , aslanlar gibi hakiki iphone killer kullanıyorum . siz htc kullanmadığınız için bilmezsiniz , iphone kullanmadığınız içinde bilmezsiniz . nokiayı gördüğümde hesap makinasına benzetiyorum özellikelde hani şu blackberry çakması olan klavyesi olan varya E bilmemne serisi . siz anlamışsınızdır nokia hastaları . yukarıda en son yazdığımı okursan anlarsınız iphone savunulmuyo ve her markada var ...anlayana ..anlamak isteyene .

Arkadaşım konuyu baştan sona oku ondan sonra yorum yap. Bak bakalım bunada iphone katili derler denmişmi denmemişmi. Ayrıca sen kendi kullandığın telefona bu sıfatı yakıştırmışsın nedir bu kıyaslama merakı anlamadım gitti kullandığın telefonun iphone benzemesi veya üstün olması senin gözünde sana ne gibi bi statü kazandırıyo çok merak ettim.

• 5800 ın ince ve 5mp versiyonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaylive

5800 ın ince ve 5mp versiyonu

Biz ne deduk? Aynı zmaanda flaşsız, otofokussuz versiyonu.
  • Telefon güzel görünüyor..Şu an Nokia kullanıyorum fakat geride kalmaya başladı artık bu kafayla giderse Nokia nın durumunu iyi görmüyorum..Var olan ürünleri süsleyip püsleyip başka bir modelmiş gibi çıkarmakten başka bir şey yaptıklarını görmedim uzun zamandır..Biraz işletim sistemlerine,işlemci hızlarına,dokunmatik hassasiyetlerine ve tasarımlarına(işletim sistemi) yenilik getirmeliler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

nokiadan şaşmayacaksın arkadaş zaten iphonedan pek farkı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

iphone killer mı ? sizin gözünüz görmüyor galiba .. yazdığınızı okumuyorsunuz galiba ..iphone kullandığımızı nereden çıkartıyorsunuz , aslanlar gibi hakiki iphone killer kullanıyorum . siz htc kullanmadığınız için bilmezsiniz , iphone kullanmadığınız içinde bilmezsiniz . nokiayı gördüğümde hesap makinasına benzetiyorum özellikelde hani şu blackberry çakması olan klavyesi olan varya E bilmemne serisi . siz anlamışsınızdır nokia hastaları . yukarıda en son yazdığımı okursan anlarsınız iphone savunulmuyo ve her markada var ...anlayana ..anlamak isteyene .

Arkadaşım konuyu baştan sona oku ondan sonra yorum yap. Bak bakalım bunada iphone katili derler denmişmi denmemişmi. Ayrıca sen kendi kullandığın telefona bu sıfatı yakıştırmışsın nedir bu kıyaslama merakı anlamadım gitti kullandığın telefonun iphone benzemesi veya üstün olması senin gözünde sana ne gibi bi statü kazandırıyo çok merak ettim.

konuyu baştan sona okudum merak etme . ben kullandığım telefonda istediğimden fazlasını yapıyorum bu bana statü kazandırması gerektirmez öyle bir derdimde yok ama ne yazıkki nokia savunucuları kendilerini nokia patronu statüsünde zannediyor . dikkat ettiyseniz iphone savunmuyorum diğer markalardanda bahsediyorum , gözünüzden kaçmış olucaktırki nokia alanlar kendilerine statü kazandırdığını sanıyor . sokaktaki insanlara bakınız bu sizin için yeterli cevap sahibi olmanıza yardımcı olucaktır . ben htc kullanıyorum , iphone killer yada değil bu önemli değil ama uygun fiyata alınmıştır , N95 gibi önce 1500 lira verilip sonra yarı fiyatına bir anda düşürülüp insanları salak yerine koyan bir markada değil htc . uygun fiyatada cihaz alınıp çok yüksek fiyata satılanlardan daha fazla işte yapılabiliyor , win.mo. herne kadar problemlide olsa çok kullanışlıdır ve symbiandan 3 kat fazla uygulaması vardır , ( symbianında problemlerinide unutmayalım ) aradaki fark budur .

bunu bizzat bende yaşadım , açıkçası insan kendini kazıklanmış hissediyor . 4 yıldır pda kullanıyorum ama öyle fiyat politikasına rastlamadım uçuk oranlarda .

şimdi bu satışa çıkarılan c5 modeline 600 lira verenler kendilerine bir statümü kazandırıcak ?

sizde yorumları iyi okuyun bütün nokia konularında farkı görüceksiniz .

nokia markası sanki bir statüymüş gibi davrananlara bakın .

sonuçta burada herkes kendi düşüncesini paylaşıyor , kavga etmiyoruz , karşılıklı olarak yazılarımız beğenilmeyebilir ..haksızmıyım ?
    ..............

nokianın birinciliğini çekemdikleri için nokiaya sataşılıyormuş ... nokia yakında birinciğilide kaptırıcak az kaldı .... gülüp geçiyorum .

gülüyorum çünkü nokianın kıskanılıcak hiçbir teknoljik yeniliği yok , ondan touch screen işinide eline yüzüne bulaştırdı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

konuyu baştan sona okudum merak etme . ben kullandığım telefonda istediğimden fazlasını yapıyorum bu bana statü kazandırması gerektirmez öyle bir derdimde yok ama ne yazıkki nokia savunucuları kendilerini nokia patronu statüsünde zannediyor . dikkat ettiyseniz iphone savunmuyorum diğer markalardanda bahsediyorum , gözünüzden kaçmış olucaktırki nokia alanlar kendilerine statü kazandırdığını sanıyor . sokaktaki insanlara bakınız bu sizin için yeterli cevap sahibi olmanıza yardımcı olucaktır . ben htc kullanıyorum , iphone killer yada değil bu önemli değil ama uygun fiyata alınmıştır , N95 gibi önce 1500 lira verilip sonra yarı fiyatına bir anda düşürülüp insanları salak yerine koyan bir markada değil htc . uygun fiyatada cihaz alınıp çok yüksek fiyata satılanlardan daha fazla işte yapılabiliyor , win.mo. herne kadar problemlide olsa çok kullanışlıdır ve symbiandan 3 kat fazla uygulaması vardır , ( symbianında problemlerinide unutmayalım ) aradaki fark budur .

bunu bizzat bende yaşadım , açıkçası insan kendini kazıklanmış hissediyor . 4 yıldır pda kullanıyorum ama öyle fiyat politikasına rastlamadım uçuk oranlarda .

şimdi bu satışa çıkarılan c5 modeline 600 lira verenler kendilerine bir statümü kazandırıcak ?

sizde yorumları iyi okuyun bütün nokia konularında farkı görüceksiniz .

nokia markası sanki bir statüymüş gibi davrananlara bakın .

sonuçta burada herkes kendi düşüncesini paylaşıyor , kavga etmiyoruz , karşılıklı olarak yazılarımız beğenilmeyebilir ..haksızmıyım ?
    ..............

nokianın birinciliğini çekemdikleri için nokiaya sataşılıyormuş ... nokia yakında birinciğilide kaptırıcak az kaldı .... gülüp geçiyorum .

gülüyorum çünkü nokianın kıskanılıcak hiçbir teknoljik yeniliği yok , ondan touch screen işinide eline yüzüne bulaştırdı

Ben yaklaşık 5 sene sonra nokia telfn aldım. Kullandığım telefon 5800 ve bence f/p açısından çok ii bir cihaz. Benim gözümde hiç bir telefon 1000 liradan fazla para etmez. Hiç bir markayada sempatim yoktur. Uygun fiyata ihtiyaçlarımı hangi markanın hangi modeli karşılıyorsa onu kullanırım. Benim bahsettiğim nokta forumdaki her paylaşımda yeni konuda bir marka çekişmesi oluşmasıdır. Bence zevkler tartışılmaz senin gözünde kendi kullandığın telefon başarılıdır benim gözümde kendi kullandığım telefon. Bence bu tarz konularda bu cihazlarla ilgilenen ve bu cihazları edinmek isticek arkadaşlara objektif yorumlarda bulunmak yerine her konuda olduğu gibi marka kavgası etmek çok gereksiz. Sözüm sana değil bu tartışmalara girmekten zevk alanlara.

• öncelikle teşekkürler , bende marka çekişmesini sevmem ve tabiki zevkler renkler tartışılmaz yalnız bir markanın insanları yıllarca salak yerine koyması ne kadar doğru ? benim bahsettiğim konu bu , dikkat ederseniz 1500 liralık bir cihazı çok zaman geçmeden neden yarı fiyatına indirir ? başka markalar yapmıyormu ? tabiki yapıyor ama böyle uçuk rakamlar söz konusu değil , hele hele o markanın iç donanımı aynı olup dış kasasını farklı yapıp acayip fiyatlarla satması ne kadar doğru ?
    benim kullandığım telefon pahalı olan telefonlardan ucuz ama onlardan çok fazla iş yapabilen bir telefon . hadi benimkinide geçelim , nokiadan daha uygun fiyata satılan çok daha iyi cihazlarda var ama eski bir sistemi ( symbian ) yeniden pişirip milletin gözünün önüne makyajlanmış olarak yüksek fiyatlarda satılmıyor . sorun benim telefonumda değil sorun turkcell gibi bir markanın nokia tekelinde olup turkcell shoplarda millete diğer cihazla bir işe yaramaz siz nokia daha iydir bunu alın denmesi gibi olaylardır . yazık değilmidir önceden yüksek paralar verilip sonra bedavaya satılan cihazlara bakıp iç geçirmek ..neden böyle pahalıya aldık keşke bugün alsaydık bak yarı fiyatına düştü demek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cmert

Durumu güzel anlatmışsın hocam eline sağlık

quote:

Orijinalden alıntı: grcim

Nedense çok garip nokia yı aşağılayan veya tam tersi yorumlar yapılmış, yine iphone ile karşılaştırmalar olmuş. gayet güzel görünüşlü modern dizaynı olan ortalamanın üzerinde bir cihaz bence, hiç de öyle küçümsenecek bir cihaza benzemiyor, herkes retina , amoled ekranı olan, 1 ghz işlemcili , hd video recording yapan bir cihaz kullanacak diye bir kaide mi var? isteyen 500 liralık, isteyen 1500 liralık cihaz alır,
    fiyat/performans oranı makul olduktan sonra neden almayım ki bu telefonu ? uygun bir fiyatı olursa gayet alınası bir telefon, ip4 kullanıcısı olarak söylüyorum bunu. Nokia nın son zamanlarda duyurdugu cihazlar bence gayet güzel görünüyor, c7, c3-01, vs vs. Forumda son zamanlarda hep konular üst segment cihazlar üzerinde, samsung vawe, galaxy, htc , ip4 vs kimse 100-200, 200-300 tl baremindeki cihazları konuşulmaya deger bulmuyor hepimiz 1000-1500 tl lik telefonlara dikmişiz gözümüzü demekki !
    forumda artık giriş seviyesi veya orta seviye cihazlar hakkında konu bulmak nerdeyse imkansız, bin tane ip4 konusu , bir sürü galaxy,wave konusu, bir sürü htc konusu, pardon 5800 e haksızlık etmeyeyim onu unutmuşum. Neyse konuyu dağıtmayayım ben bu nokia yı alırım, gönül rahatlığı ile de kullanırım niye mi?
    Sırf iphone dan 44 gr daha hafif diye bile alıp kullanırım, 93 gr cihaz , bir de makul fiyatlı ise neden olmasın.
    Ve lütfen pahalı iyi cihazlara sahip arkadaşlar da , orta veya alt segment cihazlarla dalga gecip durmasınlar.
    Eleştri tabi ki olacak böyle bir cihaza 800-900 tl fiyat isterlerse, bu eleştrilecek ve tartışılabilecek bir konu ama her çıkan telefonu iphone ile karşılatırmak, hepsi şöyle eksik, böyle zayıf diye yerden yere vurmak manasız. Bu tip tartışmaların yapılabilmesi için önce telefonun fiyatının belli olması lazım.
    Lütfen alt ve orta segment hakkında biraz daha objektif olursak bu cihazları satın almak isteyen, veya satın alma kararı verecek arkadaşlara daha yardımcı oluruz.

Aynen hocam bende kendimi senin gibi hissettim bi an eline sağlık güzel yorum olmuş

• iPhone iyi şuanda
  • andorid den başkası yalan ihphone nun tahttından edeceğinden adım gibi eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taken21

ısıtıp ısıtıp koyuyor önünüze nokia. sizde yiyorsunuz aferin aferin

hadi birisi cıksın "nokia dan şaşmam" desin.

nokiadan şaşmam
  • Çok dandik monte bin basar ;)
  • nokia bitmiş ya
  • forever nokia !!
    ayfoncularda panik başlamış
  • Benim istediğim telefon işe giderken dokunmatik wifi ve 3g olan orta büyüklükte;
    haftasonu 10 mp çözünürlükte çakmak büyüklüğünde bir alete dönüşmeli,
    Akşam dışarı yemeğe çıktığımda ise sedef kaplamalı bir siyah dikdörgene dönüşmeli.
    Kısacası günüme göre şekillenmeli özelliklerini ayarlayabilmeliyim.
    Bana 2-3 tane telefon al uğraşmazsın diye gelmeyin.
    Herkes böyle bir şeyin hayalini kurmuyor mu sanki?
  • Maalesef görüntülü konuşma özelliği yok. Şöyle fazla pahalı olmayan, görüntülü konuşabileceğimiz bir telefon yok mu? Ne güzel GPS, wifi, radyo koymuşsun bir de ön kamera olsa(hatta ana kameraya bile gerek yok benim için) alacaktım iki tane annem ve benim için.

Bu özellikleri olan bir telefon var mı tavsiye edeceğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

quote:

Orijinalden alıntı: Mac2cryme

i phoneden iyi duruyor

şaka yapıyorsun dimi ?

seninde iyi bi iphonun 4'ün var haa. size ne kardeşim adam nokiadan şaşmam diyorsa yada iphonedan guzel duruyor diyorsa herkesin zevki
  • 5800'ın yerini bu telefon alacak bence. Ben çok beğendim fiyatı da tahminim 500 liradan biraz fazla olur. Bu telefona fazla değil.
  • Nokia bitti battı artık bu ne bununla mı killer edecek ayponu çok ayıp terbiyesizlik resmen bence nokianın işi bitti yarın batar benden demesi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.