Şimdi Ara

Nokia'dan bütçe dostu dokunmatik ekranlı ve Symbian'lı telefon: C5-03 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
0
Favori
97.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM. TELEFONU 08.12.2011 TARAHİNDE ALDIM 3 GÜN SONRA SERVİSE VERDİM.ALDIĞIMDA HİÇ BİRŞEY YOKTU DÜN BİR BAKTIM KAMERADA ÇİZİK VAR,BİMEKSDEN ALMIŞTIM ORAYA GÖTÜRDÜM, MERCEĞİNDE ÇİZİK OLDUĞUNU SÖYLEDİ,İADE ETMEK İSTEDİM SERVİS RAPORU İSTİYORLAR,BAKALIM SERVİSTEN NE CEVAP GELECEK:( ALMAYI DÜŞÜNEN VARSA KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYOR
  • Hayatımın hatasını yapıp eski de olsa 5300 xpressmusic kızaklı telefonumu arkadaşıma verip dokunmatik 5230 aldım almaz olaydım 5300'ımı özlüyorum mumla arıyorum.Bir daha nokiamı asla telefonsuz kalırım nokia almam ben bu kadar kötü bir telefon görmedim 3 defa ekranı kırıldı öyle hor kullanan bir insanda değilim 4 sene 5300 kullandım hiçbir sorunu,arızası ile karşılaşmamıştım.
  • iphoneyi almak intihardır bi işe yaramaz her uygulamayı kulanmak içn APPSTORE ÜYELİĞİ İSTİYOR SAÇMA SAMSUNGTA JAVADAN VAZGEÇMİYOR BAŞKA OLSA BİLE BÜTÇE DOATU DEİL NOKİADA FLASH PLAYER VAR .... Bİ SÜRÜ ÖZELLİK VAR NOKİADAN ŞAŞMAYIN BN ÖYLE Bİ PİŞMNLK YAPTIM SİZ YAPMAYIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

iphoneyi almak intihardır bi işe yaramaz her uygulamayı kulanmak içn APPSTORE ÜYELİĞİ İSTİYOR SAÇMA SAMSUNGTA JAVADAN VAZGEÇMİYOR BAŞKA OLSA BİLE BÜTÇE DOATU DEİL NOKİADA FLASH PLAYER VAR .... Bİ SÜRÜ ÖZELLİK VAR NOKİADAN ŞAŞMAYIN BN ÖYLE Bİ PİŞMNLK YAPTIM SİZ YAPMAYIN

Arkadaşa ne içirdiyseniz aynısından istiyorum
  • her zaman nokia X2 alıcam yarın hayranım o telefona heleki stereo hoparlörler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

iphoneyi almak intihardır bi işe yaramaz her uygulamayı kulanmak içn APPSTORE ÜYELİĞİ İSTİYOR SAÇMA SAMSUNGTA JAVADAN VAZGEÇMİYOR BAŞKA OLSA BİLE BÜTÇE DOATU DEİL NOKİADA FLASH PLAYER VAR .... Bİ SÜRÜ ÖZELLİK VAR NOKİADAN ŞAŞMAYIN BN ÖYLE Bİ PİŞMNLK YAPTIM SİZ YAPMAYIN

Şimdi intihar edebilirsin
  • Hayatımdaki hatalardan biridir 9 ay bu telefonu kullanmak.

Neyse ki şu an çiçek gibi bir Xperia Neo V'm var.
  • Bir zamanlar nokiadan başka kaliteli telefon yok diyen arkadaşlar neden şuanda kötülüyorsunuz bence bu özellikler parasıyla paralel hem çok kötü bir telefonda değil zaten nokia dayanıklığıyla bilinir bu telefonun tek sorunu 5 megapixel olupta filaşı olmaması bana göre ekranı sorun değil gayet iyi zaten ilk baştada dediğim gibi parasına göre arkadaşlar ister inanın ister inanmayın ama ben çooooook sayıda telefon kullandım bana bu telefon çok çok kötü gelmedi 3gsi olsaymış flaşı olsaymış mükemmel olurmuş ama yine cihaz fena değil birde telefonu 3 ay kullanmadan yorum yapmayalım lütfen!!!
  • Yil olmus 2012 hala symbian kullanan var
  • bu telefonu aldığıma çok pişmanım.navigasyon çalışırken sürekli hafıza dolu uyarısı ekranda yazıyor bu yüzden yol tarifini takip edemiyorum.servisten yazılan rapor rami düşük olduğu için yüksek kapasiteli uygulamarda bu hatayı verdiğidir.madem navigasyonu çalıştıracak teknik kapasiteye sahip değil o zaman neden navigasyon özelliği var diye tanıtılıp satılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

ısıtıp ısıtıp koyuyor önünüze nokia. sizde yiyorsunuz aferin aferin

hadi birisi cıksın "nokia dan şaşmam" desin.

beğenmediğin markanın 5 sene önce n70 ini aldım hala sapasağlam.

hızını uygulamasını bilmem ama cok dayanıklı telefonlar.

nitekim pazarda satışı getirende performans değil dayanıklılık ve musteri memnuniyetidir.

apple pazarı telefon devlerinin elinden nasıl aldı sanıyosunuz ? iphone nun ilk çıkan modelini hala kullanan arkadaşlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaresssma

quote:

nitekim pazarda satışı getirende performans değil dayanıklılık ve musteri memnuniyetidir.

apple pazarı telefon devlerinin elinden nasıl aldı sanıyosunuz ? iphone nun ilk çıkan modelini hala kullanan arkadaşlar var.

apple ın basarısının en büyük sırrı ürettigi telefonlara yüksek satıs fiyatları koyarak onları piyasadaki en pahalı telefon haline getirmesidir. en pahalısı, en iyisidir diyen zengin kesim zaten kafadan alıyor bu pahalı telefonları. e bide bunlara özenen genclik var. onlarda böbreklerini satıp (gercek olay) alıyor. adam böyle böyle derken işi götürdü.

apple düsmanıyım ama adamların cok iyi atakları oldu. mesela kapasitif ekranlar, multitouch, pinch to zoom vb şeyler. elle tutulur tek kapasitif ekran var. sony ericsson a baktıgın zaman bluetooth, xenon flaş, autofocus, continuous auto focus (video cekerken), ilk dokunmatik ekran, ilk kamera gibi dev adımları olmustur.

n70 için 5 yıl olayına girmissin. saglamlıgına bişey demiyorum. Benim emektar sony ericsson t100 tam 10 senelik ve canavar gibi calısıyor. ama bak sony ericsson un haline, her yıl zarar ediyorlar. Gerçi şimdi sony oldu.

ha birde apple akıllılıklarından biri zırt pırt model cıkarmaması..
  • usta sen türkiye boyutuyla düşünüyorsun.gir apple sitesine abd de bu telefon 199 dolar falan.yani ele ayağa düşmüş.bizim vergi politikamız yuzunden bu cihazlar gösteriş için kullanılıyor.yoksa amerikada fiyat kalite acısından iyi bulunduğu için kullanılıyor
  • nokia ya bak kaç kişiyi banlatmış
  • quote:

quote:

dedemin kafasındasın. telefonda dayanıklılık ararım diye 2005 yılında derdik biz. çünkü telefonda aranacak başka bir şey yok zaten. dayanıklılıkta apple kötüdür zaten. samsungun amiral telefonlarının drop testine bakmanı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaköy_soğancısı

nokia ya bak kaç kişiyi banlatmış

• quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

quote:

quote:

dedemin kafasındasın. telefonda dayanıklılık ararım diye 2005 yılında derdik biz. çünkü telefonda aranacak başka bir şey yok zaten. dayanıklılıkta apple kötüdür zaten. samsungun amiral telefonlarının drop testine bakmanı öneririm.

samsung un 3 sene önceki modellerinden cok şikayet vardı arkadaşlarım sakın alma diyordu.

galaksi s2 s3 nasıldır bilemem ama 3 sene öncesine kadar böyleydi.

dedenin kafasındaymışım..burjuva cocuğu değilim villalarda oturmuyorum , her gun başka başka telefon gezemiyorum elimde.

ha ayranı yok içmeye elinde iphone galaksi s3 le gezen insanlarıda anlamamışımdır oldum olası.bilgisayar alsan o paraya daha mantıklı iştir sonuçta.

ne yapayım galaksi s2 yi s3 ü godomanlık olsun diye özelliklerini kullanamayacağım telefonu ne diye cebimde gezdireyim.

şuandada nokia e6 kullanıcısıyım.whatsapp mış facebook widgetmiş hızlı mesajmış hd video cekimiymiş işimi yeterince görüyor.birde üzerine dokunmatik telefonlara göre şarjı cok cok fazla gidiyor daha ne olsun.
  • "Ucuz mal alacak kadar zengin değilim" sözünü hatırlatmak isterim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

quote:

quote:

samsung un 3 sene önceki modellerinden cok şikayet vardı arkadaşlarım sakın alma diyordu.

galaksi s2 s3 nasıldır bilemem ama 3 sene öncesine kadar böyleydi.

dedenin kafasındaymışım..burjuva cocuğu değilim villalarda oturmuyorum , her gun başka başka telefon gezemiyorum elimde.

ha ayranı yok içmeye elinde iphone galaksi s3 le gezen insanlarıda anlamamışımdır oldum olası.bilgisayar alsan o paraya daha mantıklı iştir sonuçta.

ne yapayım galaksi s2 yi s3 ü godomanlık olsun diye özelliklerini kullanamayacağım telefonu ne diye cebimde gezdireyim.

şuandada nokia e6 kullanıcısıyım.whatsapp mış facebook widgetmiş hızlı mesajmış hd video cekimiymiş işimi yeterince görüyor.birde üzerine dokunmatik telefonlara göre şarjı cok cok fazla gidiyor daha ne olsun.

haklisin 3 sene once oyleydi ama degisti. illa onlardan almana gerek yok benim telefonum 800 tl ama gayet iyi sony xperia u

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatilde lumia 1020 ekran arızası verdi, tamire yolladım, eski emektar Nokia N8 i tekrar devreye soktum.Alet tık demeden çalıştı bunca yıl sonra...Nokia nın 2016 sonunda ciddi kaliteli telefonlar üreteceğine eminim, android yazılımlı ama windows tipi arayüzlü bir uygulama çık şık olurdu.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.