Şimdi Ara

Nokia'dan bütçe dostu dokunmatik ekranlı ve Symbian'lı telefon: C5-03 (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
0
Favori
97.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nokiya c5-03 tek kelimeyle berbat kötü hiç tafsiye etmem
  • berbat... ben aldım. hiç tavsiye etmiyorum. 4 ayda 6-7 defa servise gönderdim. en son ana kartı değiştirdiler. imei kaydını yapmamışlar. 5 gündür de imei kaydı yapılsın diye bekliyorum.
  • bnce çok mükemmel bir telefon 3 aydır kullanıyorum hiç bir sorun çıkmadıı ve çıkmayacağınaada inanıyorum zaten bu telefon çok dayanıklı kaç kere düşürdüm hala donmasını bile görmedim telefonun bnce tawsiyen c5-03
  • xperia arc ya da htc sensatiaon bundah daha iyi hem ipona bile beş basar nokia almak koyunluktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: urqun

xperia arc ya da htc sensatiaon bundah daha iyi hem ipona bile beş basar nokia almak koyunluktur

Bahsettiğin telefonlar bundan 3 kat daha fazla fiyata sahip telefonlar. Bari eşdeğer fiyatlı bir telefonla karşılaştırsaydın. Asıl senin bu yorumu yapman koyunluk olmuş.
  • DH Misafiri Arkadaşlar bilginize ihtiyacım var..nokia c5-03 alacam da tavsiye ediyomuusuz...ayrıca ses ve internet nsll...mesela facebook ta videolar gözüküyo mu...
  • ben almayı düşünüyordum ama yorumları okuyunca iyice kafam karıştı..öyle çok anlamam şu işlemci bu işlemci falan..beni bilgilendirirseniz sevinirim
  • ı phone sahibiyim tama iyi bir telefon ama çok ta abartılcak bir telefon değil herkes alabilri ı phone zor değil yani su an yaptıgınız yorumlar çok boş ve yersiz tercih meselesi ne diyelim geneklde gösteris budalaları ı phone kullanır.
  • arkadaşlar ben bu telefonu çok araştırdım. gittim yerinde kurcaladım. samsung wave 723 ile arasında kaldım ama daha önce hiç samsung kullanmadım. emin olamıyorum hangisini önerirsiniz?
  • nokia c5-03 kullanıyorum ve

sorunsuz konuşuyorum
    sorunsuz mesajlaşıyorum
    dokunmatiğini rahat kullanıyorum
    internete sorunsuz bağlanıyorum
    video izliyorum
    radyo ve mp3 dinliyorum
    maillerime ulaşıyorum
    mms gönderip alıyorum
    navigasyonundan faydalanıyorum
    oyun oynuyorum
    video ve fotoğraf çekiyorum(profosyonel kamera ile karıştırmamak lazım o bir telefon)
    msn yahoo gibi sosyal uygulamaları ve beğendiğim telefon programlarını sorunsuz yüküyor ve çalıştırıyorum

i phone ile kıyaslamak mantıksız i phone 1500 tl bu telefon 500 tl
    aynı fiyatta başka bir telefonla kıyaslanabilir adil olan da budur.

elbette bu telefona 1500 tl versem ben de yukarıda saydıklarımdan daha fazla özellik beklerim o telefonda
    mantık kurun mantık boş yoruma gerek yok sayfa kirliliği
  • slm arkadaslar bosuna yormayın kendınızı kımse ne satıgını bılmıyor ve kımse ne aldıgını bılmıyor ıhtıyaca göre urun alınır hava ya tafraya göre degıl htc nın segmenti belli hp nin aynı keza iphone nun aynı keza cep te marka ve kalıte dıyenler varsa sony ericsson bence bakın bende yorum yaptım işin kısacası su tere satan terenın ne işe yaradıgını bılmıyor alan da ne için aldıgını bılmıyor sevgiyle kalın :)
  • arkadaşlar nasıl bi telefon değermi onca para vermeye onu yazsanıza yok ıpone yok sonyy çıkın kardeşim sayfadan özelliklerini yada kulanan varsa yazsın gerisi boş iş boş boş yazmışsınız yaa
  • Yıl olmuş 2012 halen daha symbian teknolojisini kullananlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akeneton34

Yıl olmuş 2012 halen daha symbian teknolojisini kullananlar var

Symbian bir teknoloji değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07ONUR

quote:

Os diyelim o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Os diyelim o zaman

Bak o olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Os diyelim o zaman

Bak o olur

Ismi, teknolojisi, adi, cismi geri kalmisligini gizlemez

• android çıktı hepsi symbian a düşman oldular,daha düne kadar kullandığınızı unuttunuzmu,herkes android kullanacak diye bir şey yok.
  • kullanan biri yorum yazabilirmi acaba? kararsız kaldım da :(

• İstikrar abidesi nokia yıllar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glitz -- 10 Aralık 2011; 6:29:45 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.