Şimdi Ara

Nokia'dan atılan 'hızlı' mesajlar (=> iPhone'a)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi Nokia telefonlardan atılan "hızlı mesaj" şeklindeki mesajlar iPhone'a bilgi mesajı şeklinde geliyor. Yani ekranda kalan kontür miktarı tarzı gelen bir yazı oluyor. Ve sadece kapat tuşuna basabiliyoruz. Mesajı atan kişi gözükmüyor, numarası da tabiyki. Mesajı kapatınca bir daha ulaşamıyoruz. Şimdi sorum geliyor, bu tarz gelen mesajları engelleyebilir miyiz veya kimin attığına ulaşabilir miyiz?

2 tuşu bozuk o yüzden abc yazamadık

• Ilginc ilk kez gordum hic basima oyle bir sey gelmedi. Cozumunu bilmiyorum ama tehlikeli bir sey biri isimsiz numarasiz dalga gecebilir. Benim gibi pimpirikli biride zor gunler gecirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuzunoglu
    Arkadaşlar bildiğiniz gibi Nokia telefonlardan atılan "hızlı mesaj" şeklindeki mesajlar iPhone'a bilgi mesajı şeklinde geliyor. Yani ekranda kalan kontür miktarı tarzı gelen bir yazı oluyor. Ve sadece kapat tuşuna basabiliyoruz. Mesajı atan kişi gözükmüyor, numarası da tabiyki. Mesajı kapatınca bir daha ulaşamıyoruz. Şimdi sorum geliyor, bu tarz gelen mesajları engelleyebilir miyiz veya kimin attığına ulaşabilir miyiz?

Hizli mesaj seklinde mesaj ne demek hocam?

• Ona flash mesaj deniyor :)
  • Bu durum benide cok rahatsiz ediyor gercrkten.
  • zamanında bizde atardık böyle msjlar lisede flndım heralde çocukluk işte
  • nokia'larda hızlı mesaj atma diye bir mesaj türü mevcutta olay bundan kaynaklanıyor. çok fena şeyler yapılabilir aslında hatta yaptıkta. arkadaşım yeni araba almıştı, fabrikasyon hatası nedeniyle aracınız toplatılacaktır xyz servis die mesaj attık. çok fena tırstı, emniyet kemeriyle gezdi birkaç gün sonra servisi aradıda öyle çözdü meseleyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuzunoglu

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Nokia telefonlardan atılan "hızlı mesaj" şeklindeki mesajlar iPhone'a bilgi mesajı şeklinde geliyor. Yani ekranda kalan kontür miktarı tarzı gelen bir yazı oluyor. Ve sadece kapat tuşuna basabiliyoruz. Mesajı atan kişi gözükmüyor, numarası da tabiyki. Mesajı kapatınca bir daha ulaşamıyoruz. Şimdi sorum geliyor, bu tarz gelen mesajları engelleyebilir miyiz veya kimin attığına ulaşabilir miyiz?

iyi hos güselde bu nasil yapiliyor?

• Ben ilk defa görüyorum ve şaşırdım. Bunla iyi işletilir. Yeni bakiye yükleyene atacaksın "Hesabınızda 0 TL bakiye vardır" diye.
  • Nasil yapiliyor bu,bilgisi olan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Nasil yapiliyor bu,bilgisi olan var mi?

Nokia telefondan hızlı mesaj olarak atınca oluyormuş. Hızlı mesaj diye birşeyi ben hiç duymadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Nasil yapiliyor bu,bilgisi olan var mi?

Nokia telefondan hızlı mesaj olarak atınca oluyormuş. Hızlı mesaj diye birşeyi ben hiç duymadım

Nokia telefonların bazılarında var bu. Symbianli olanlarda yok ama sanirsam. Nokia si olan arkadaslarınıza sorun eğer hızlı mesaj atabilen telefonu varsa bu sekilde size mesaj atmasını isteyin ve sonucu görün

• Hizli mesaj ne ya? Normal mesaj biliyoruz biz
  • Bi ara Nokia 6300 kullandim, onda da oluyorsa cok isime yarar bu olay
  • MOBİLME de find my iphone özelliğini kullanıncada böyle mesaj atılabiliyor. hatta appstore da find my iphone diye programı var. kullanmak için mobilme hesabının olması gerekiyor
  • N82 kullanıyorum ve böyle bir mesaj türü göremedim. Sanırım S40 cihazlarda olan bir şey bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuray
    Bi ara Nokia 6300 kullandim, onda da oluyorsa cok isime yarar bu olay

6500 slide modelinde var bu. Arkadasım kullaniyor ve o atabiliyor :)
  • arkadaşlar bende denedim hızlı mesaj olayını ve gerçekten de oluyor. ilginç bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevidaL -- 2 Temmuz 2010; 12:00:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevidaL

arkadaşlar bende denedim hızlı mesaj olayını ve gerçekten de oluyor. ilginç bir şey

demiştim dostum. aslında yeni yapılabilecek şakalar da bulmak lazım

• arkadaşlar şaka olayı tamam güzelde bunu kimin gönderdiğini nasıl bulacağız hadi şimdi eğleniyoruzda günün birinde lazım olur kalırız ortada :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.