Şimdi Ara

[ Nokia C6-01 { Belle | 3.2' nHD CB-AMOLED | 8MP - 720p | WLAN - GPS - USB OTG ] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.516
Cevap
11
Favori
371.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ovi haritalar nokia haritalar oldu 3.08.105 tam sürüm nokia suite de yayınlandı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

quote:

Orijinalden alıntı: haliscik

quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

quote:

arkadaslar mac sonucları gelmiyo telefona nasıl ayarlıcaz

Mesajlar>seçenekler>operatör mesajları kısmından 055 kodunu girin(turkcell için)ayrıca burda seçenekler kısmında ayarlar>alım>açık yapın

Ayrıca;

Ayarlar>Bağlantı>Ağ>Şebeke Modu>GSM olarak seçin.

Bundan sonra gelmesi lazım.

konu ekleme seçenegi yok ama önceki telefonlarda 055den yapıyodm şimdi olmuyo

Operatör mesajlarının olduğu kısımda "seçenekler" tıklayın orada konu çıkıyor üzerine geldiğinizde konu ekle çıkıyor.

cıkmıyo işte secenekler dedigimde sadece açık uygulamarı göster, kullanıcı kılavuzu ve çıkış var konu ekle yok

• quote:

arkadaşlar su hafıza kartı konusunda yardım edin bana ya gezmedigim yer kalmadı vatan bilgisayara gittim yok elektroworlde gttim ordada toshibanın var 70 tl eminönünde girmedigim dükkan kalmadı dogubanka girdim yok her yerde class 4 var sadece bi yerde class 6 buldum o da istemedim 8 gb class 10 lazım nasıl alabilirim

Bundan alan arkadaşlar vardı:http://www.teknobiyotik.com/depolama/flash-kart/team-micro-sd-8gb-class-10-flash-kart.html

• 3 sorum var arkadaşlar

1.si tuş kiliti tuşu ile kamera flaşını aktif edemiyorum bunun herhangi bir ayarı var mı ?

2. sorum ise telefonun etrafında bulunan siyah şerit çok dışarıda duruyor bende , bu herkeste öyle mi yoksa bana mı denk geldi ?

3. ve son sorum ise görüşme yaparken 5800xm yada bir çok nokia modelinde sensörler sayesinde telefon kulağımıza yakınken ekran ışığı kapanıyordu , o özellik bu modelde yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TehPoli

3 sorum var arkadaşlar

1.si tuş kiliti tuşu ile kamera flaşını aktif edemiyorum bunun herhangi bir ayarı var mı ?

2. sorum ise telefonun etrafında bulunan siyah şerit çok dışarıda duruyor bende , bu herkeste öyle mi yoksa bana mı denk geldi ?

3. ve son sorum ise görüşme yaparken 5800xm yada bir çok nokia modelinde sensörler sayesinde telefon kulağımıza yakınken ekran ışığı kapanıyordu , o özellik bu modelde yok mu ?

1. güç tasarrufu modu açıkken flaş aktif olmaz

2. ya sana öyle geliyodur ya da dedigin gibi olabilir zaten hafiften bombeli bişe

3. sorunun cevabını ise bende bilmiyorum :)
  • quote:

3 sorum var arkadaşlar

arkadaşında dediği gibi güç tasarruf modunda kullanılamıyo o özellik onun yerine trink flaş vb bi programı ekrana kısa yol olarak atadım o şekilde kullanıyorum kolay oluyo bende dediğin gibi bi çıkıntı yok ama bilemiyorum yinede son olarakda aynı özellik c6-01 lerdede var bi yerlerden ayarlanıyo olabilir ben kulagıma koydugumda kapanıyo uzaklastırdıgımda acılıyo tekrar ısık..

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

arkadaşlar su hafıza kartı konusunda yardım edin bana ya gezmedigim yer kalmadı vatan bilgisayara gittim yok elektroworlde gttim ordada toshibanın var 70 tl eminönünde girmedigim dükkan kalmadı dogubanka girdim yok her yerde class 4 var sadece bi yerde class 6 buldum o da istemedim 8 gb class 10 lazım nasıl alabilirim

Bundan alan arkadaşlar vardı:http://www.teknobiyotik.com/depolama/flash-kart/team-micro-sd-8gb-class-10-flash-kart.html

hocam ınternetten al ..hep..burada dan 16 gb olanı aldım ben .. 3 gun ıcınde gondermıslerdı ..

• usdat bu menulerı bolmus uygulamalın ıcıne tek tek atmıs ..eskı harıtalar logosunu tıkladıgımızda menu acılıyordu ıstedıgımız yere oradan gırıyorduk..butun menuler bır aradaydı ..sımdı eskı logodan dırekt harıtaya gırıyor ..uygulamalardan ıse 4 ayrı menu koymuslar ..sende demı oyle ? ..

...bana cok sacma geldı bu sekıl guncelledın anladıkda madem yıne bır baslık altında toplasana yesıl yesıl koymus ortalıga ... uyuz oldum askamdan berı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

ovi haritalar nokia haritalar oldu 3.08.105 tam sürüm nokia suite de yayınlandı..

usdat bu menulerı bolmus uygulamalın ıcıne tek tek atmıs ..eskı harıtalar logosunu tıkladıgımızda menu acılıyordu ıstedıgımız yere oradan gırıyorduk..butun menuler bır aradaydı ..sımdı eskı logodan dırekt harıtaya gırıyor ..uygulamalardan ıse 4 ayrı menu koymuslar ..sende demı oyle ? ..

...bana cok sacma geldı bu sekıl guncelledın anladıkda madem yıne bır baslık altında toplasana yesıl yesıl koymus ortalıga ... uyuz oldum askamdan berı
  • quote:

3 sorum var arkadaşlar

1 guc tasarrufu aktıf degılse tusu cekılı 3-4 sn tuttugunda aktıf oluyor ..

2 sıyah serıt dedıgın gıbı sankı kılıf gıbı bısı etrafına gecırmıssın gıbı duruyor ...( aslında telefonun en uyuz oldugum yerı o trafındakı serıt ya neyse )

3 gorusme yaparken yıne sensor sayesınde goruntu ıptal oluyor kapanıyor ..

• quote:

3 sorum var arkadaşlar

telefonu bende bugun aldım. ereyon.com.tr den 597/12 worldkart ile aldım.

1. tuş kilidi tuşu aktif oluyor. öncesinde bi ayar yptım mı hatırlamıyorum ancak mutlaka ayarlar kısmında vardır. flaş ise fotoğraf çekerken flaş işareti var biraz Z harfine benziyor oradan değiştirebilirsin.

2. siyah şerit çok az bir şey çıkıntı gibi ama seninki ne kadar bilmiyorum.

3. benimde dikkatimi çekti bu durum. telefonu yanağıma götürünce ekranın ışığı kapanıyor. otomatik mi böyle oluyor yoksa değiştirilebiliyor mu bilmiyorum ama var.

bunun dışında telefon güzel bir telefona benziyor. otofokusun olmaması bence kameranın performansını düşürüyor. 8 mp e göre yeterince kaliteli değil ama iyi yine de. 6,5/10.... video kısmını henüz test edemedim. bi kaç gün içinde video ve fotoğraf yüklerim.

dokunmatiği iyi, benim dolma parmaklarımla bile iyi çalışıyor. 9/10
    şarj için henüz bir şey diyemiyorum.
    mp3 8/10 radyo 7,5/10 kulaklık 6,5/10

mp4 formatinda 720p klip attım sorunsuz çalıştırdı. görüntü kalitesi iyi.

şimdilik bu kadar yazıcaklarım. aklıma geldikçe daha eklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

ovi haritalar nokia haritalar oldu 3.08.105 tam sürüm nokia suite de yayınlandı..

usdat bu menulerı bolmus uygulamalın ıcıne tek tek atmıs ..eskı harıtalar logosunu tıkladıgımızda menu acılıyordu ıstedıgımız yere oradan gırıyorduk..butun menuler bır aradaydı ..sımdı eskı logodan dırekt harıtaya gırıyor ..uygulamalardan ıse 4 ayrı menu koymuslar ..sende demı oyle ? ..

evet yeni tip nokia haritalar böyle artık..belki ileride tekrar tek menüye geçerler..bellede de bu versiyon olacak..

• arkadaşlarbana bi yardım edin şimdi bu telefon bu zamanda 620 tl ye alınırmı alınmazmı herkez android diyor başka birşey demiyor symbian telefon alınırmı bu satten sonra bi öneri bekliyorum arkadaşlar
    yoksa bu telefonda istediğim butun özellikler var flash 3g wifi radyo 8mp camera vs. vs. symbian olması düşündürüyor işte beni fazlada para vermek istemiyorum telefonun fiyatı 619 tl den 555 tl ye düşmüş vatanda bugun gun içinde gidip alayımmı dıyorum
  • vay anasını daha bugun geldi telefon. hemen 555 e düşmüş yahu.
  • Arkadaşlar sizce siyah renklisi mi yoksa gümüş renklisi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanefirarda

Arkadaşlar sizce siyah renklisi mi yoksa gümüş renklisi mi?

sıyah
  • arkadaşlar, dün akşamdan bu yana telefonum da bi sıkıntı var...
    "SIM telefon defterinizde 111 değişiklik yapılmıştır, lütfen senkronizasyonu onaylayınız." diye uyarıp duruyor. Onaylıyorum, bir kaç saat sonra tekrar soruyor. Bu nedir, nasıl düzeltebilirim_?_
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

quote:

sıyah

isteğine göre değişir bana göre de "SİLVER"
  • quote:

Bence kesinlikle gümüş.Gerçekten çok şık.
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.