Şimdi Ara

[ Nokia C6-01 { Belle | 3.2' nHD CB-AMOLED | 8MP - 720p | WLAN - GPS - USB OTG ] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.515
Cevap
11
Favori
371.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nıggaa

quote:

Orijinalden alıntı: thelord03

Monitorü bilmiyorumda bu yeni televizyonlarda geçen arkadaşıma gittim. pc ye bağladığım kablo ile televizyona takarak film izledik.. gayette tatmin edici şekildeydi.. flash bellek gibi görüyor yanlız telefonu.. çünkü direk hafıza kartının içine giriyordu.. :/ Sizin dediğinizi ypmak için ca,75U lazım..

anladım hocam .. eyvallah ya bugun bu konuyla mesgul oldun hep .. sagolasın .. ben bır yandan ıslerımle ılgılenıyr bır yandan forma gırıyorum ara sıra her gırdıgımde yenı bır bılgı alıyorum senden .:) .. tskler ..

Rıca ederim .. Ne demek bildiklerimi ve yaptıklarımı paylaşıyorum sadece..

Bir başka bir yöntem daha var.

1. Fotodaki kablodan alırsanız.. 1 ucunu telefona diğer ucu ise HDMI ucudur.. ve 2. fotodaki VGa dönüştürücünün ucuna takarsınız.. onuda VGA olarak takarsanız daha mantıklı ve kısayol olmuş olur.. Daha stabil ve yeni versiyon.. artık her yeni şeyde HDMI girişi mevcut..

• Arkadaşlar bayadır bakmadım bir sorum olacak. Ben telefonu alırken 2 tane almıştım. Bende sorun ama arkadaşımınkinde şöyle bir sorun var.

Mesela ben onu aradığımda ekran kapalı oluyor ama alttaki yeşil beyaz ve kırmızı düğmelerin ışıkları yanıyor. Yani arayanın ismi falan görünmüyor.
    Bu sorunun çözümü ne olabilir? Biri yardımcı olabilirse sevinirim.

Teşekkürler
  • Arkadaşlar teleron iyi güzel hoş da benim bir telefon da kullandığım en önemli uygulmalardan biri olan Adobe Reader inanılmaz kasıyor çıldırmak üzereyim sanırım tel.un işlemcisinin yavaş olması ve de symbian ın problemi :( 300kb lık 10 sayfa ve hiçbir fotoğraf ya da şekil barındırmayann belgeyi okumak için resmen işkence çektim. Yok mu bu pdf uzantılı dosyaları okumanın kolay bir yolu lütfen söyleyin. Bu ara tel.um tamamen güncel ve anna yüklü lütfen yardım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metoneto85

Arkadaşlar teleron iyi güzel hoş da benim bir telefon da kullandığım en önemli uygulmalardan biri olan Adobe Reader inanılmaz kasıyor çıldırmak üzereyim sanırım tel.un işlemcisinin yavaş olması ve de symbian ın problemi :( 300kb lık 10 sayfa ve hiçbir fotoğraf ya da şekil barındırmayann belgeyi okumak için resmen işkence çektim. Yok mu bu pdf uzantılı dosyaları okumanın kolay bir yolu lütfen söyleyin. Bu ara tel.um tamamen güncel ve anna yüklü lütfen yardım :)

ben de c6 kullanıcısıyım 130 sayfalık pdf dosyasını çok rahat bi şekilde okuyabılıyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: KieRoN

quote:

Arkadaşlar teleron iyi güzel hoş da benim bir telefon da kullandığım en önemli uygulmalardan biri olan Adobe Reader inanılmaz kasıyor çıldırmak üzereyim sanırım tel.un işlemcisinin yavaş olması ve de symbian ın problemi :( 300kb lık 10 sayfa ve hiçbir fotoğraf ya da şekil barındırmayann belgeyi okumak için resmen işkence çektim. Yok mu bu pdf uzantılı dosyaları okumanın kolay bir yolu lütfen söyleyin. Bu ara tel.um tamamen güncel ve anna yüklü lütfen yardım :)

ben de c6 kullanıcısıyım 130 sayfalık pdf dosyasını çok rahat bi şekilde okuyabılıyorum....

çok güzel peki kendi programı ile mi?

• Bende denedim şimdi.853 kb 2 sayfalık resimli acrobat dosyasını açtı ama çok kasıyor.
    Büyütme yaparken,aşağı yukarı veya sağa sola yaparken baya kasıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

Bende denedim şimdi.853 kb 2 sayfalık resimli acrobat dosyasını açtı ama çok kasıyor.
    Büyütme yaparken,aşağı yukarı veya sağa sola yaparken baya kasıyor.

Biraz önce Alternate Reader adlı bir program indirdim tel.un kendi reader ından çok daha hızlı ve performanslı tavsiye ederim...
  • quote:

[Biraz önce Alternate Reader adlı bir program indirdim tel.un kendi reader ından çok daha hızlı ve performanslı tavsiye ederim...

Ovi suitenmi indirdiniz yoksa başka bir yerden mi?
    Link verebilirmisiniz?
  • quote:

quote:

[Biraz önce Alternate Reader adlı bir program indirdim tel.un kendi reader ından çok daha hızlı ve performanslı tavsiye ederim...

Ovi suitenmi indirdiniz yoksa başka bir yerden mi?
    Link verebilirmisiniz?

İnternetten indirdim google ile çok rahat bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

Bende dün sipariş verdim bugün telefonu alacağım inşallah. Eski bir LG Optimus One & Black, C7 kullanıcısı olarak bu cihazı seçmemde ki en önemli sebeb küçük , ele tam oturuyor olmasıydı. Tabi küçük olmasının yanısıra bana eski telefonlarımı aratmayacak olmasıydı. Şunu anladım ki büyük telefonları kullanmayı daha doğrusu taşımayı sevmiyorum.

C6-01'den daha performanslı küçük bir cihaz da bulamadım ve bunda karar kıldım. Eski sayfalardan okuyarak geliyorum.

Herkese hayırlı günler.

Hoşgeldiniz diyen yok mu telefondaşlar

• arkadaşlar symbian belle nezaman gelecek bilgisi olan varmı veya şimdiye kadar yükleyip kullanan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih545

Arkadaşlar bayadır bakmadım bir sorum olacak. Ben telefonu alırken 2 tane almıştım. Bende sorun ama arkadaşımınkinde şöyle bir sorun var.

Mesela ben onu aradığımda ekran kapalı oluyor ama alttaki yeşil beyaz ve kırmızı düğmelerin ışıkları yanıyor. Yani arayanın ismi falan görünmüyor.

Teşekkürler

Cevap yok mu

Acil cevap lazım arkadaşlar yoksa garantiye gönderecez

• quote:

quote:

Arkadaşlar bayadır bakmadım bir sorum olacak. Ben telefonu alırken 2 tane almıştım. Bende sorun ama arkadaşımınkinde şöyle bir sorun var.

Teşekkürler

Cevap yok mu

Acil cevap lazım arkadaşlar yoksa garantiye gönderecez

Normalde konuşurken sensör tel u kulagınıza dayadıgınızı algılar ve ekran ışıgını, dokunmatigi kapar sensörle ilgili bir problem olabilir sensor ayarlayını kurcalayın. Bir ikincisi de aynı numara hem sim hem de tel hafızasında ise bir karşıklık oluyor olabilir rehberde kullanılan hafızayı sadece SIM ya da sadece telefon olarak seçin... Şimdilik bunlar geldi aklma

• quote:

Orijinalden alıntı: NightVisionrock

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar 1 aydır kullanıyorum fakat yeni farkettim telefonun şu kameranın olduğu bölümde hafif bi oynama var dokununca gıcırdıyor felan sizdede varmı bu olay?

Benim telefonda öyle bir şey yok.Bi servise göster istersen.

Kameranın olduğu bölüm değil bi incelermisin tam olarak. arkadan bakınca kameranın olduğu üst bölüm komple hafif bi oynama var

Resimdeki kırmızı ile işaretlediğim bölüm böyle hafif bi oynama sanki sabitti önceden

Şimdi bir daha kontrol ettim herhangibir oynama yok.

Antalyada yaşıyorum servise nereye vermem gerekiyor?

Arka bölümde kapağın üst tarafı(kameranın olduğu bölüm) fotolarda kırmızı ile işaretli bölüm metal mi?, yoksa plastik üzeri boya mı?

• Bu telefon sadece dokunmatik di mi?klavyesi yok galiba.
  • Arkadaşlar Uzun Süredir Telefon Almayı Planlıyorum Lakin Karar Vermiş Değilim Ama Bu Cihazda Odaklandım.... Ne Dersiniz..??? Yardımcı Olursanız Sevinirim...;)
  • eger daha fazla telefona para odemeyeceksen bu telefon bence tam fıyat performans urunudur ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: de-ka

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar 1 aydır kullanıyorum fakat yeni farkettim telefonun şu kameranın olduğu bölümde hafif bi oynama var dokununca gıcırdıyor felan sizdede varmı bu olay?

Benim telefonda öyle bir şey yok.Bi servise göster istersen.

Kameranın olduğu bölüm değil bi incelermisin tam olarak. arkadan bakınca kameranın olduğu üst bölüm komple hafif bi oynama var

Resimdeki kırmızı ile işaretlediğim bölüm böyle hafif bi oynama sanki sabitti önceden

Şimdi bir daha kontrol ettim herhangibir oynama yok.

Antalyada yaşıyorum servise nereye vermem gerekiyor?

Arka bölümde kapağın üst tarafı(kameranın olduğu bölüm) fotolarda kırmızı ile işaretli bölüm metal mi?, yoksa plastik üzeri boya mı?

sen yazınca dikkatimi çekti kapak metal malzeme, kırmızı ile çizili alanda nerede ise kapakla aynı malzeme gibi ama değil yapan nasıl ayarladı ise güzel uydurulmuş, tam anlamıyla öğrenmek için sökmek lazım, bana göre plastik malzeme

• banada plastik gibi geldi de emin olmak istemiştim,bu şartlarda o bçlümde boya atma,çizilme olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...Ertuğrul...

Arkadaşlar Uzun Süredir Telefon Almayı Planlıyorum Lakin Karar Vermiş Değilim Ama Bu Cihazda Odaklandım.... Ne Dersiniz..??? Yardımcı Olursanız Sevinirim...;)

bende bayağı bi araştırdıktan sonra takılma donma reset gibi yorumlara karşı yinede aldım 10 gün falan oldu alalı Allaha Şükür daha hiç bi problemiyle karsılasmadım anna güncellemesini yaptım ve gayet memnunum su an şarj süresi kullanmaya göre deişiyo tabiki ama ilk aldıgımdan beri şimdiye kadar en az 2 gün gitti oda cok fazla oyun program yükleyip kaldırdım ortalama 10 - 15 mesaj ve 10 dk kadar tel görüşmesi yapıyorum günde ilk gunlerde bayagı bi video foto cektim(yeniyken meraklı oluyo insan doğal olarak:D )
    bugün şarjın 4. günü ve daha 2 çizgi var genel olarak cok fazla oyun oynamıyorum güzel oyunları ama daha saramadım,bayagı video foto cekiyorum mapsı bayagı kullanıyorum ve yeni oldugu icin insan hep bi yerlerini kurcalıyo doğal olarak:)genel olarak telefondan cok memnunum :).kuzenim alalı 1 ayı gecti o pek fazla kurcalamaz gerektiğinde telefon görüşmesi yapar sadece ve arada bi kaç foto ceker 6 gün cok rahat gidiyo şarjı simdiye kadar 3 günden fazla gidiyo diyen görmedim ama bugun benim 4. günü gayet memnunum :).

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.