Şimdi Ara

[ Nokia C6-01 { Belle | 3.2' nHD CB-AMOLED | 8MP - 720p | WLAN - GPS - USB OTG ] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.516
Cevap
11
Favori
371.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NightVisionrock

quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

quote:

arkadaşlar 1 aydır kullanıyorum fakat yeni farkettim telefonun şu kameranın olduğu bölümde hafif bi oynama var dokununca gıcırdıyor felan sizdede varmı bu olay?

Benim telefonda öyle bir şey yok.Bi servise göster istersen.

Kameranın olduğu bölüm değil bi incelermisin tam olarak. arkadan bakınca kameranın olduğu üst bölüm komple hafif bi oynama var

Resimdeki kırmızı ile işaretlediğim bölüm böyle hafif bi oynama sanki sabitti önceden

aynısı bende de var, telefonu arka cebinde taşıyosan ondandır, geçenler de kapak bayağı oynuyodu çıkarıp içe doğru biraz eğince oynama kalmadı
  • Benim arkadaşta var bu telefondan çok hoşuma gitti telefon.
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar 1 aydır kullanıyorum fakat yeni farkettim telefonun şu kameranın olduğu bölümde hafif bi oynama var dokununca gıcırdıyor felan sizdede varmı bu olay?

Kameranın olduğu bölüm değil bi incelermisin tam olarak. arkadan bakınca kameranın olduğu üst bölüm komple hafif bi oynama var

Resimdeki kırmızı ile işaretlediğim bölüm böyle hafif bi oynama sanki sabitti önceden

Şimdi bir daha kontrol ettim herhangibir oynama yok.
  • sağa-sola doğru milimlik bi oynama var bende ilk baktığımda bi şey yok demiştim ama oynama var
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şimdi bir daha kontrol ettim herhangibir oynama yok.

Antalyada yaşıyorum servise nereye vermem gerekiyor?
  • Arkadaşlar bu güncelleme sorununa bi çözüm bulan yokmu acaba yaa:S
  • quote:

Antalyada yaşıyorum servise nereye vermem gerekiyor?

Kutu üzerinde etikette hangi firma garantili olduğu yazar.KVK veya Genpa.Ona göre bölgenden servisi bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cevr1mp1c1

Arkadaşlar bu güncelleme sorununa bi çözüm bulan yokmu acaba yaa:S

Soft format atıp tekrar güncelleme yapın.Format yapmadan önce bilgilerinizi yedekleyin.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bu güncelleme sorununa bi çözüm bulan yokmu acaba yaa:S

Soft format atıp tekrar güncelleme yapın.Format yapmadan önce bilgilerinizi yedekleyin.

nette daha öncedende bu sorunla karsılasmıs arkadaslar var soft hard bütün formatları denemişler hafıza kartını cıkartıp denemişler ama sonuc yine aynı yarıya gelince cihazla baglantı kesildi cihaz kurtarma hatası veriyo :S:S
  • quote:

nette daha öncedende bu sorunla karsılasmıs arkadaslar var soft hard bütün formatları denemişler hafıza kartını cıkartıp denemişler ama sonuc yine aynı yarıya gelince cihazla baglantı kesildi cihaz kurtarma hatası veriyo :S:S

siz güncellemeyi pc üzerinden mi yoksa telefon üzerinden mi yapıyorsunuz.
  • quote:

quote:

siz güncellemeyi pc üzerinden mi yoksa telefon üzerinden mi yapıyorsunuz.

PC üzerinden yapıyorumm..yedeklemeyi falan yapıyor 3. aşama olan yüklemeye geliince biraz yüklüyor yarıya gelince telefon reset atıyor altta usb bulundu yazıyo bi kaç kere daha sonra donanımınız basarı ile yuklenemedi dogru calısmayabilir hatası veriyo ve ovide cihaz kurtarma hatası cıkıyo izlemem gereken yolları söylüyo usbyi cıkartın telefonu acıp kapatın usb yi takın ve tamama tıklayın diyo yapıyorum ama aynı hatayı veriyo tekrar aksamdan beri 20 kere denedim hep aynı teli actıgımda herhangi bi problem gorunmuyo ama güncelleme yapılmıyo
  • Benim de tam öyle değil ama ona benzer güncelleme sorunlarım olmuştu.
    Yükleme bitiyor telefon açılıp kapanıyor ama bir türlü tamamlanmıyordu.Ovi suitin "tamamlanıyor" kısmında kalıp duruyordu hiç birşey olmuyordu.
    O arada ben tekrar usb kablosunu çıkarıp takıyordum bu sefer telefonu görmüyordu.Buna benze saçma sapan hatalar falan oluyordu.
    Sonra *#7370# yapıp pc üzerinden değilde wifi üzerinden güncelleme yaptım. O günden beri hiç bir problem yok.
    Özellikle symbian anna 1/2 ve 2/2 güncellemesini yapması lazım.
  • c6 kullanan arkadaslar guncelleme sonunda telefonunda sıkıntı yasayan varmı .. telefon yavasladı sankı .. bırde kapatıyorum acdıgımda ılk acılısda tel ayrları ozellık desteklenmıyor dıye msj verıyor ..fakat bısı olmuyor ..normal acılıyor .. ınsanın ıcıne sınmedımı duvardan duvara atası gelıyor ..
  • quote:

Benim de tam öyle değil ama ona benzer güncelleme sorunlarım olmuştu.
    Yükleme bitiyor telefon açılıp kapanıyor ama bir türlü tamamlanmıyordu.Ovi suitin "tamamlanıyor" kısmında kalıp duruyordu hiç birşey olmuyordu.
    O arada ben tekrar usb kablosunu çıkarıp takıyordum bu sefer telefonu görmüyordu.Buna benze saçma sapan hatalar falan oluyordu.
    Sonra *#7370# yapıp pc üzerinden değilde wifi üzerinden güncelleme yaptım. O günden beri hiç bir problem yok.
    Özellikle symbian anna 1/2 ve 2/2 güncellemesini yapması lazım.

*#7370# format ..:) formatlıyordum neredeyse ne olduguna bakıyım derken ..:)

.. hart format soft format dıyorlar..bu hangısı pekı ? .. hafıza kartı dısında butun bılgıler sılınsın mı dıye ordu .. ok dedıgımızde ısletım sıstemı harıc ne var ne yok hepsımı gıdıyor ..? ısletım sıstemıde mı gıdıyor yoksa ..? ...

ee pekı sonra sıldım dıyelım wıfı uzrınden baglanıp tekrar o guncellemeyı mı alıyorum ..? ..

... yardımcı olursan sevınırım ..
  • symbian anna yi yeni yukledm ve her gun kend kendine int. Giriyor y.guncellemeyi kapattm ama hala geceleri giriyo yardım pls...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy_Eagle

symbian anna yi yeni yukledm ve her gun kend kendine int. Giriyor y.guncellemeyi kapattm ama hala geceleri giriyo yardım pls...

Burdaki ayarları yapın.Yaptığınızda wirless sadece siz istediğinizde çalışıyor.Şarz süresinde de ciddi bir artış oluyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_53220787/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemented -- 10 Ekim 2011; 14:44:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

.. hart format soft format dıyorlar..bu hangısı pekı ? .. hafıza kartı dısında butun bılgıler sılınsın mı dıye ordu .. ok dedıgımızde ısletım sıstemı harıc ne var ne yok hepsımı gıdıyor ..? ısletım sıstemıde mı gıdıyor yoksa ..? ...

ee pekı sonra sıldım dıyelım wıfı uzrınden baglanıp tekrar o guncellemeyı mı alıyorum ..? ..

Bu soft format oluyor.Bende korkmuştum ilk yaptığımda.Forumlarda 1-2 dk. falan sürüyor diye okumuştum.Benim format 4-5 dk sürdü baya endişelenmiştim yanlış bir şey yaptım diye.
    Format yapınca İşletim sistemi gitmiyor,ama adres defteri,resimler falan gidiyor o yüzden format öncesi ovi suitle senkronizasyon yapmak gerekiyor.
    Format bitince wifi bağlanabiliyorsunuz problem yok.Ordan güncelleştirme yapabiliyorsunuz.
  • quote:

quote:

Bu soft format oluyor.Bende korkmuştum ilk yaptığımda.Forumlarda 1-2 dk. falan sürüyor diye okumuştum.Benim format 4-5 dk sürdü baya endişelenmiştim yanlış bir şey yaptım diye.
    Format yapınca İşletim sistemi gitmiyor,ama adres defteri,resimler falan gidiyor o yüzden format öncesi ovi suitle senkronizasyon yapmak gerekiyor.
    Format bitince wifi bağlanabiliyorsunuz problem yok.Ordan güncelleştirme yapabiliyorsunuz.

tskler ... cok sagol .. ben sımdı telefonu aksama kadar bıraz kullanacagım ... dedıgım gıbı sankı sısdı yavas calsıyo gıbı.. gerekırse aksam formatlar tekrar kurmaya clasırım.umarım sorun cıkmaz .. ama su acılısdakı verdıgı ayarlar desteklenmıyor hatası ılgınc.. kendı gucellemesı sonucda ben bır ayar yapmadım ..hata msjından sonra yıne normal acılıyorda .. anlamadım ama neyse .. selametle...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Crazy_Eagle

symbian anna yi yeni yukledm ve her gun kend kendine int. Giriyor y.guncellemeyi kapattm ama hala geceleri giriyo yardım pls...

Burdaki ayarları yapın.Yaptığınızda wirless sadece siz istediğinizde çalışıyor.Şarz süresinde de ciddi bir artış oluyor.

hangi ayarlar ayar fln goremedm ama ben ayarlardan yalnzca wifi de yapsam baglandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

tskler ... cok sagol .. ben sımdı telefonu aksama kadar bıraz kullanacagım ... dedıgım gıbı sankı sısdı yavas calsıyo gıbı.. gerekırse aksam formatlar tekrar kurmaya clasırım.umarım sorun cıkmaz .. ama su acılısdakı verdıgı ayarlar desteklenmıyor hatası ılgınc.. kendı gucellemesı sonucda ben bır ayar yapmadım ..hata msjından sonra yıne normal acılıyorda .. anlamadım ama neyse .. selametle...

Anladığım kadarıyla sizin güncelleme düzgün olmamış.Bir çok insanda bundan şikayetçi.
    Herkeste farklı farklı problemler yaratıyor.
    Bende de sağlıklı olmamıştı.Güncelleme sonrası şarz 1 gün gitti. gözlerime inanamadım.öyle çok sık konuşmam sadece ihtiyaç olduğunda.
    En sonunda gözümü kapayıp soft format attım ve telefon üzerinden güncelleme yaptım.
    Şimdilik bir problem yok.
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.