Şimdi Ara

nokia C5-03 mini inceleme(yeni fw çıktı) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
30.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleştirmeden sonra telefon un tuş kilidi cebimdeyken kendiliğinden açılmaya başladı.bunun sebebi de 1. numaralı kilide ilaveten güncelleştirmeden sonra 2. numaralı tuş "tuş açma" görevine geldi.ve telefonun ön yüzünde olduğu için teması daha yüksek ve cebimde temastan dolayı tuşları açma olayı bu şekilde gerçekleşiyor :s
    bu işi nasıl eski haline döndüreceğim arkadaşlar?

nokia C5-03 mini inceleme(yeni fw çıktı)
  • nunlock diye bi uygulama var onu yüklersen tuş kiliti açmadan iphone daki gibi bir ekran gelir sürükleyip tuş kilidi açılır
  • Arkadaşlar bir arkadaşımın c5-03 ü var evdeki masa üstü bilgisayarından telefonu modem olarak gösteriyor internete giriyor.Ama gelin görün iş yerindeki masa üstünde bir türlü beceremedik.Pc suite kuruyoruz son aşamada kablo driver yükleniyor diyor ve yarım saat bekliyor sonra kuruldu falan demeden program kurmayı tamamlıyor.Telefonu c5-03 olarak görüyor ama modem olarak telefonu görmüyor elle tanıtmaya kalktığımızda telefonun modeli çıkmıyor.Bağlan dediğimizde bağlantı yapılıyor diyor ve hemen bağlantı kesildi ibaresi geliyor.Ne olduğunu anlayamadık gitsin.

1-Pc suite in en son sürümü nedir nerde bulabiliriz.
    2-Bilgisayarda sorun olabilir mi ?
    3-Ağ bağlantılarında hiç bağlantı gözükmüyor.

Bilen anlayan bir arkadaşım varsa lütfen yardımcı olursa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogun54

nunlock diye bi uygulama var onu yüklersen tuş kiliti açmadan iphone daki gibi bir ekran gelir sürükleyip tuş kilidi açılır

aga programın sürekli açık kalması lazım ;o da şarjı yer. başka bi yolu yok mu işin?
  • yüksek çözünürlük & flaşsız ve otofokussuz . buda yeni moda oldu :S iyicene rezillik ha!
  • benim merak ettiğim 5800 da çift hoparlör bunda tek hoparlör var ses kalitesinde çok fark var mı? 5800 ın dışarı verdiği sesi beğeniyodum ben bunu merak ediyorum.
  • bence dış ses tatminkar ama bu kişiden kişiye değişir

nunlock uygulaması küçük bir uygulama dolayısı ile şarja pek etkisi olmaz
  • Telefon Media Markt'lerin Hepsinde 399TL Den Satışa Girmiştir. Gazetelerde dağıtılan katalogları inceleyebilirsiniz.
  • fiyatı çok çabuk düştü

muhtemelen daha da düşecektir

kibar bir cihaz olması sebebi ile tercih edilen bir model olacağını düşünüyorum

hele çıkacak yeni yazılım güncellemeleri ile şarj süresi biraz daha uzarsa çok daha kullanışlı hale gelecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogun54

fiyatı çok çabuk düştü

muhtemelen daha da düşecektir

kibar bir cihaz olması sebebi ile tercih edilen bir model olacağını düşünüyorum

hele çıkacak yeni yazılım güncellemeleri ile şarj süresi biraz daha uzarsa çok daha kullanışlı hale gelecektir

aslında ondan değil nokia c5-05 i çıkarıcak yakında, satıcılarda bu telefonları ellerinden çıkarmaya bakıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezgimenekay

aslında ondan değil nokia c5-05 i çıkarıcak yakında, satıcılarda bu telefonları ellerinden çıkarmaya bakıyor

yok öyle bir şey telefon tutulmadı işte tutulmazda tutulmasında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Lark

quote:

Orijinalden alıntı: ezgimenekay

yok öyle bir şey telefon tutulmadı işte tutulmazda tutulmasında...

Nenden tutulmadı? neden tutulmaz?
  • nokia c5-03 mü yoksa samsung wave 723 mü daha iyi sizce hangisi_?
  • quote:

niye tutulsun
    küçücük kamera tuşu bile yok şaka gibi hadi geç flashı vs. seyleri renkleri dogru düzgün yok piyasada

birde işin doğrusu cihazi bilen yok
  • quote:

quote:

niye tutulsun
    küçücük kamera tuşu bile yok şaka gibi hadi geç flashı vs. seyleri renkleri dogru düzgün yok piyasada

Piyasada varda dediğin gibi cihazı tanıyan ve dolayısıyle öneren pek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihus

quote:

quote:

niye tutulsun

Piyasada varda dediğin gibi cihazı tanıyan ve dolayısıyle öneren pek yok.

Ankarada komple beyazını bulamadım ben beyazın gayet hoş bir görüntüsü var

• Çogu insan daha telefonu bilmiyor bence çok şık bir dizaynı olan telefon tutulacagını düşünüyorum.....
  • c5-03 ün dokunmatiği çok yavaş diyorlar ? acaba gerçekten öyle mi yani çok kararsızım benım için önemli olan mesaj yazmak ve nokia bu konuda samsungtan kötü diye düşünüyorum daha dogrusu öyle duydum :/ acaba gerçeklik payı var mı samsung monte mi c5-03 mü?
  • nokia sanırım bu cihazı ekonomik olsun diye çıkardı ama bizim satıclar yeni model diye yüksek fiyatdan satmaya çalışıyor

yakın zamanda baya düşer diye düşünüyorum 300 lira seviyesine düşerse tekrar alıp kullanabilirim

küçük ve zarif olması sebebi ile
  • telefon cok güzel ve diğer nokia 5800 ve benzeri modellere göre sağlam kasası var..sağı solu gıcırdamıyor..ama fiyatı pahalı... 500 e yakın... millet monte alıyor o fiyattan daha düşük hemde o da sık...bu model böyle giderse hızlı bir fiyat düşüşüne sahne olacak.. kamera tusunun olmaması kötü... ayrıca ekran gercekten ufakmış..bunuda mesaj yazmaya calısınca anladım.. dokunmatiklte rahat mesaj için demekki 3.5 üzeri ekran lazım dokunmatik hassasiyeti monte kadar veya wave 525 kadar iyi değil..bunuda gözlemledim... ama ekranın çözünürlüğü falan onlara göre cok iyi... illaki bir yerden kısıyor üreticiler.. adam gibi model almak için 1000 tl gözden cıkarcaz heralde

bu arada bu aleti alabilirm bende.. örnek fotolar koyun suraya bakim...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.