Şimdi Ara

Nokia C5-03 Alicam sizce nasıl veya baska bir tel tavsiye ?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
19.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar ben de c5-03 almayı düşünüyordum yorumları okuyunca soğudum telefondan bana:
    - Oyun çalıştırabilen
    - WLan özelliği olan (modem bağlantısı)
    - En az 4 megapiksel
    - İnternete girebilen
    - Uzun süre yetebilecek 300-500 TL arası bir telefon tavsiye edebilir miisisniz?
  • Konuyu hortlatmak istemezdim ama hala bu ürün satışta. Ben de kendimce C5-03 incelemesi yapma ihtiyacı hissettim.. Almak isteyenlere...

Telefonu 1 buçuk yıl kadar kullandım. (10 gün kadar önce dokunmatiği bozuldu, sinirimden çöpe attım.) Telefon aldığım günden itibaren hafıza kartını kendiliğinden arada bir çıkartıyordu. Garantiye gönderdim, "sıvı teması" diye not düşüp 1 ay sonra geri gönderdiler. Garanti kapsamından çıktı, ben açtım telefonu, temizleyip geri taktım sorun çözüldü :) Servis hiç açmamış bile...

Bunun dışında kullanım özelliklerine gelince:

1- Bir kere dokunmatik değil telefon, basmatik :) Ekrana bastırmazsanız algılamıyor. Benim dokunmatik bundan bozuldu herhalde.
    2- Symbian işletim sistemi kullanıyor. Düzgün bir tane oyun bile yok, uygulamalar kısıtlı ve çok kötü.. Telefon almadan önce ovi mağazadaki uygulama yorumlarına bakmanızı tavsiye ederim.
    3- Olumlu tek özelliği var navigasyon, onda da uyduyu bulması 5 dk gibi bir zaman gerektiriyor.
    4- Wi-fi kopma sorunları var.
    5- İnternette gezerken " hafıza yetersiz bazı uygulamaları kapatın" uyarısı gelip sayfayı kapatıyor. Bakıyorsun hiç bir uygulama çalışmıyor. Çileden çıkarıyor insanı..
    6- Kamera 5 mp. Flaşı yok. akşam çekimleri çok bulanık. Gündüz çekimlerinde de pek hoş değil. Pikseller sayılıyor.
    7- Görüntülü konuşma özelliği yok.
    8- Şarjı boşta iki gün gidiyor. Sık kullanırsanız (konuşma-internet vs.) bir gün anca gider.
    9- Ekran koruyucu film bile bulamıyorsunuz telefoncularda.. (Hepsiburada'da 20 tl civarında mesela) Aksesuarları kısıtlı.
    10- Nokia servis kalitesi çok kötü, garanti=kullanıcı hatası anlayışları mevcut.

C5-03 almayı düşünenlere paranıza yazık diyorum. Bunun yerine android işletim sistemli Huavei marka telefon aynı paraya, onu alın ya da şu eski tip şarjı uzun giden telefonlardan bir tane alın keyfinize bakın. Saygılar.
  • Merhaba arkadaslar bu konuyu birde ben hortlatayim tlf hepsiburada da 250 lira 50 lira hediye cekim var 200 e geliyor. Babama almayi dusunuyorum gps ozelligi cezbedici ama yorumlari okuyunca teredute dustum. Sizce bu fiyata gps ozellikli baska tlf bulunur mu? Ayrica bu tlf nun gps i internet destekli mi calisiyor? Eger oyleyse vaz gecerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.