Şimdi Ara

NOKİA C5-03

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 NOKİA C5-03
    nokia c5-03 kasada biraz hırpalanma, ekranda ufak tefek kılcal çizikler var. telefon sıfır ayarında yada çok temiz dersem yalan olur. kasası çok temiz değil ama makina olarak herhangibir sorunu yok. tıkır tıkır çalışıyor. garanti fatura yok. bende bir tanıdıktan aldım. o konuda sıkıntı yok. çalıntı falan değil. dileyen gelip görür, işine gelirse alır. kart okuyucum yok. foto koymadım o yüzden. telefonda alıcaya detaylı anlatırım. alacak olan gelir görür zaten. birazda olsa pazarlık payı var. bu paraya işletim sistemli dokunmatik telefon bulmak çok zor. o sebebten çok temiz olması beklenemez. sadece izmir içi elden teslim. dışardan kimse aramasın.sabah 7 den aksam 11 e kadar arayabilirsiniz. arkadaşlar lütfen burdan msj falan atmasın kimse. alcak olan arasın. hçbir şekilde takas düşümüyorum. acil nakte ihtiyaç var. 0554-380-51-90
    Fiyat : 170 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.