Şimdi Ara

Nokia C3'ün Fiyatı ne kadar olur ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
61.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3G yokmuş bunda da. 3G'nin önemi nedir arkadaşlar ? İnternete girebileceğim bir telefon arıyorum aslında. E5 güzel; ancak bunun tuş takımı daha güzel geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukalaaa

vodafone ufak bir paketle ayda 35 liraya(18tl cihaz) 18 ay süreyle kampanya yapmış. ayda 250 dakika. çok iyi bence, ben ayda bu kadar harcıyorum zaten. cihazda artısı olur.

dün akşam itibeiyle bu kapmayadan bir adet c3 aldım. görünüşü hoş kutu içeriği bomboş==> sadece tel, kulaklık ve şarj aleti

nokia ovi denen anlamsız prog u yükledim:::::::: yeni sürüm buldu mini usb kablo olmadığı için yapamadım bluetooth üzerinden
    bu akşam yapıacam. telefonda blackberry e çok benziyor. en sevdiğim yeri ses çıkışı için std jack kullanması
    8gb sd kart ve sağlam bir kişiselleştirme çalışmasıyla işe yarar hale gelir
  • Vodafondakinde forumda yazılana göre wlan özelliği kullanılamıyormuş. Bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Confusion

quote:

Orijinalden alıntı: ukalaaa

vodafone ufak bir paketle ayda 35 liraya(18tl cihaz) 18 ay süreyle kampanya yapmış. ayda 250 dakika. çok iyi bence, ben ayda bu kadar harcıyorum zaten. cihazda artısı olur.

dün akşam itibeiyle bu kapmayadan bir adet c3 aldım. görünüşü hoş kutu içeriği bomboş==> sadece tel, kulaklık ve şarj aleti

nokia ovi denen anlamsız prog u yükledim:::::::: yeni sürüm buldu mini usb kablo olmadığı için yapamadım bluetooth üzerinden
    bu akşam yapıacam. telefonda blackberry e çok benziyor. en sevdiğim yeri ses çıkışı için std jack kullanması
    8gb sd kart ve sağlam bir kişiselleştirme çalışmasıyla işe yarar hale gelir

usb kablosu olmaması kötüymüş. Benim laptopta btde yok. Neyse olmazsa alırız bir kablo.
    Ovi'ye dediğiniz gibi fazla gerek yok up to date dışında.
    Blackberry gibi bişi almak istiyordum şu sıralar, bu cihaz ilaç gibi oldu demek..
    8gb kart çok iyiymiş fakat std jack derken ne tür dediğinizi anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bonan61

Vodafondakinde forumda yazılana göre wlan özelliği kullanılamıyormuş. Bilginiz olsun.

mediamarktta incelediğimde C3 ün W-Lan'ı çalışıyordu
  • fiyatı sizce ne zaman 300'ün altına düşer. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orknt

fiyatı sizce ne zaman 300'ün altına düşer. ?

13.haziran.2011
  • bu telefonu (C3-00) dün satın aldım ve şu an bu telefondan yazıyorum. Electro world bostancı'dan 300 tl'ye aldım. Tavsiye ederim.
    Yazılanları sonradan gördüm. WLAN kesinlikle çalışıyor bunu da belirteyim. Şu an WLAN kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thracian Spartacus -- 13 Haziran 2011; 17:02:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.