Şimdi Ara

Nokia Asha 311 sorun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
15.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar dediğim gibi çıkan güncellemeyi bir şekilde almaya çalışın herkeste farklı farklı sorunlar görünüyor. Fakat belirttiğiniz sorunlar bende yok bunu bir söyleyeyim. Ne şebeke ne internet uyarısı nede diğerleri. Şu metin kopyalama ve ışık kısma olayı çözüldü mü telefon 10 numara telefon fiyatına göre. Bu fiyata sağlam telefon arıyorsanız budur ama özellikli olsun diyorsanız düşük versiyonlu android telefonlara yönelin belki size elinize aldığınızda sağlamlık hissi vermeyeceklerdir ama şu gerçek ki android şuan en iyi sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tearsz11 -- 14 Mayıs 2013; 10:51:51 >
  • Arkadaşlar hepinizin görüşlerine ihtiyacım var!

Eşime almayı düşündüğüm bir telefon vardı?
     Nokia Asha 311 sorun

Nokia C5-03

Ancak bu telefonu biraz araştırdım ve bir sürü şikayet ve olumsuz yorum gördüm, dokunmatik arızası, donma v.s.

Şimdi forumda sizin kullandığınız Nokia Asha 311 telefonu gördüm;
     Nokia Asha 311 sorun

Nokia Asha 311

fiyatları da aşağı yukarı aynı; ve araştırmalarda pek sorunu olduğu görünmüyor, en azından C5-03 kadar bariz kötü yorum yok...

Sonuçta telefona çok para vermek taraftarı değilim ancak, birazda özellik olsun isterim;
    en azından, mail, internet, sosyal ağlar v.s özelliği olan en uygun cihaz bu gibi görünüyor...

Merak ettiğim;

-Cihazdan genel olarak memnun musunuz?
    -Dokunmatik Arıza, donma v.s gibi bariz kötü kusurları var mı?
    -Wifi bağlantısı hızlı mı?
    -Mobil üzerinde data bağlantısı hızlı mı?
    -Facebook, twitter, whatsapp gibi programlar kullanılıyor mu? veya kullanımında sıkıntı var mı?

Cevaplarınız için şimdiden çok çok teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webcin -- 24 Temmuz 2013; 14:46:04 >

• yani şuanki aklım ols gidip nokia almam gidin android işletim sistemi olan bir telefon alın. txt dosyalarını bile adam gibi görüntüleyemeyn bir telefon almaktansa gidin pdf dosyalarını bile açan 350-400 liraya bile buluna bilen android telefonlardan alın
  • C5-03'e aman diyeyim bulaşmayın.Kronik olarak doknumatik sorunu var, belli bir süre sonra dokunmatiği kafayı yiyor.Ayrıca dokunmatiği bastırmatik denilen türden.Kamerayı açayım dersin üşenmedim saydım 5-6 saniye bekletiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa K.

C5-03'e aman diyeyim bulaşmayın.Kronik olarak doknumatik sorunu var, belli bir süre sonra dokunmatiği kafayı yiyor.Ayrıca dokunmatiği bastırmatik denilen türden.Kamerayı açayım dersin üşenmedim saydım 5-6 saniye bekletiyor.

Eyvallah üstadım telekkür ederim...
    Huawei Vision aldım hemde 300TL ye
    Gayet güzel cihaz çok memnunum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcin

quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa K.

C5-03'e aman diyeyim bulaşmayın.Kronik olarak doknumatik sorunu var, belli bir süre sonra dokunmatiği kafayı yiyor.Ayrıca dokunmatiği bastırmatik denilen türden.Kamerayı açayım dersin üşenmedim saydım 5-6 saniye bekletiyor.

Eyvallah üstadım telekkür ederim...
    Huawei Vision aldım hemde 300TL ye
    Gayet güzel cihaz çok memnunum...

En iyisini yapmışsın. En dandik Android telefon, Nokia'dan iyidir.
  • nokıa asha 311 telefonumda sosyal ağlar ve mağaza açılmıyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.