Şimdi Ara

Nokia Açılmayan Telefona Yazılım,CFW Atma veya Türkçeleştirme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
7
Favori
173.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar llütfen allah rızası için bi yardım edin
    bnm 5230 sim kartı grmüyodu servise gitti geldi yazılım atmışlar düzeldi neyse o akşam telefon kapandı ve açılmadı bi daha sonra denedim açılıyor telefon açılırken hata oluştu lütfen satıcınıza başvurun diyor ama bazen ise nokia yazısı geliyor tekrar kapanıyor
    sonra 1 gün durdu açtım açıldı 2 3 gün byle açıldı simdi ise telefon titriyor ama açılmıyor nokia yazısı bile gelmiyor format atılmıyor ve bilgisayar grmüyor ne yapcam garantide bitti
    ACİİİİİİİİLLLLLLLL
  • Merhaba.
    Sizden bir konuda bana yardım etmenizi istiyorum ben Nokia C6-01 kullanıyorum Belle güncellemesi yaptım ve bundan çok rahatsızım Anna'ya tekrar dönmek istiyorum ama defalarca denememe rağmen yapamadım sürekli aynı hata ile karşılaşıyorum telefonumu açıkken deniyorum kapatıp deniyorum hepsinde aynı hata lütfen birisi bana yardım etsin
    Msn Adresim: efebalikoglu@hotmail.c..

Aldığım hata !!!

ERROR: Failed to set phone to flashmode
    The flashing failed. Do you want to retry the flashing?
    HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)
    Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing.
    Aşağıda link kaydettiğim flaş becerisi orda daha detaylı baka bilirsiniz aynı sorun yine.

http://www.dailymotion.com/video/xqyy7h_phoenix-c6-01_tech

• deneyen kimse olmamış herhalde bizzat denedim aralarda uyarılar verdi ingilizce denilenleri yaptım telefon şuanda açılmıyor. baştan başlatıyorum ama bu seferde power tuşu işlemediğinden yazılım atmaya başlıyamıyorum yardım edecek varsa nacerme@windowslive.com
  • Lütfen yardım....

Ne Phoenix ne de Jaf yardımcı oldu.Yazılım yüklenirken kapanan telefon nedeniyle telefon açılmıyor.İki programı da denedim.Hep bir hata veriyor.Telefon power bas dedi.Yaptım farketmedi.Telefon bağlantısı bulamadı diyor bazen.USb görse zaten ne işim var senle dimi?
  • Orijinalden alıntı: s.e.d.a.t.

Lütfen yardım....

Ne Phoenix ne de Jaf yardımcı oldu.Yazılım yüklenirken kapanan telefon nedeniyle telefon açılmıyor.İki programı da denedim.Hep bir hata veriyor.Telefon power bas dedi.Yaptım farketmedi.Telefon bağlantısı bulamadı diyor bazen.USb görse zaten ne işim var senle dimi?
    [/quot

-MSNmail: sedatkokat2@hotmail.com
  • Firmware Updating Failed diyor hocam yardımcı olabilirmisiniz?

[url=http://imageshack.us/photo/my-images/692/errortms.jpg/]
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.e.d.a.t.

Lütfen yardım....

telefon ''baglanti bulamadi'',''USB yi gormuyor'' uyarlarini dikkate alma ,islemi brak dewam etsin.
    neticeyi burdan yine yaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 12 Eylül 2012; 11:46:59 >
  • Eline Sağlık Link güncel
  • bende n97 var hard format attım.telefon açılmadı pc de görmüyor telefonu halledilecek bi sorun mu ?
  • işleme devam etmiyoki uyarıları dikkate almiim
  • Eline sağlık. Phoenix'i yükledim. Bende de ilk telefonu görmedi. Daha doğrusu gördü de USB driverları yüklerken hata verdi ve yükleme başarısız oldu. Daha sonra Nokia Software'yi yükledim tekrara denedim. Bu sefer telefonu gördü ve başarıyla yüklendi. Telefon 5800. Eline sağlık
  • bendede bu hatayı veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Egeli lodos

bendede bu hatayı veriyor

bendede aynı hatay alıyorum lütfen bilen biri yardım etsinn
  • quote:

Orijinalden alıntı: monarch22

quote:

Orijinalden alıntı: Egeli lodos

bendede bu hatayı veriyor

bendede aynı hatay alıyorum lütfen bilen biri yardım etsinn

Çözüm: Servis

• telefonunuza yanlış sürüm atıyorsunuz. sürümü atıyor telefona ama sonrasında telefonu yeniden başlatmak istediğinde başlatamıyor. büyük olasılıkla eski bir sürüm atmaya çalışlıyorsunuz ondan kaynaklı olan bir hata bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smach

telefonunuza yanlış sürüm atıyorsunuz. sürümü atıyor telefona ama sonrasında telefonu yeniden başlatmak istediğinde başlatamıyor. büyük olasılıkla eski bir sürüm atmaya çalışlıyorsunuz ondan kaynaklı olan bir hata bu.

kardeşim bendede bi yadigar 6233 var açılmıyor tel herseyi denedim yeni sürümüde yapmıyor eski sürümüde sürekli uyarı geliyor kabloyu cıkar bataryayı cıkar diye yapıyorum 1 günümü aldı ama olmuyor seni msneme ekledim bi yardımcı olurmusun

masumistan@msn.comkardeşim bendede bi yadigar 6233 var açılmıyor tel herseyi denedim yeni sürümüde yapmıyor eski sürümüde sürekli uyarı geliyor kabloyu cıkar bataryayı cıkar diye yapıyorum 1 günümü aldı ama olmuyor seni msneme ekledim bi yardımcı olurmusun

masumistan@msn.com

• yokmu bi yardım sever
  • Slm Usta bende de nokia 5130 var geçengün açıklmaz oldu.Dediğini aynen uyguladım.phoenix başlıyo yüklemeye geçiyo sonra devam ederken birden kesiliyomu nabıyosa waiting connection response 25 24 23 diye geri sayıyo ondan sonra bi hata veriyo yükleyemiyom telefonda nokia yazısı çıkıyo sonra bi veyaz ekran öle kalıyo napcaz?
  • çok sağol ağabey. birçok sitedeki adımları harfiyen yapmama rağmen olmamıştı, şimdi çalışıyor. tekrar teşekkürler.
  • açılmayan telefonuma rm 596 N8-00 RM-596 111.040.1511 (v3.0) yazılımını Phoenix ile update olarak yükledim ve açıldı

telefonu görmediği için fileden OPEN PRODUCK tıkla oradan nokia rm-596 yı ve flashingden firimware updade oradanda produck codenin yanındaki ... dan

C:\Program Files (x86)\Nokia\Phoenix\Products\RM-596 içindeki N8-00 RM-596 111.040.1511 yi göstereceksin yoksa klasörleri sen yaz.ben 1 haftadır mağdurdum internette araya araya buldum

sonra ise kliksiz DEAD PHONE USB FLASHİNG i işaretle update software yapınca olaacğını göreceksin benim gibi 10 larca kez yapıp hertürlü hatayı alan biri gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizpasha -- 29 Aralık 2012; 16:29:03 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.