Şimdi Ara

Nokia 9 PureView basın videosu sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HMD Global’in bugüne kadar geliştirdiği en iyi ve ayrıca Android One programının da en güçlü akıllı telefonu olmaya aday Nokia 9 PureView kısa bir süre içerisinde tanıtılacak. Modelin basın videosu da internete sızdırıldı.

Nokia 9 PureView özellikleri ve fiyatı

Nokia 9 PureView modeli sektörün ilk 5 kameralı telefonu olma ünvanını elde edecek. Bugüne kadar 3 hatta 4 arka kameralı telefonlar görmüştük ancak Nokia çıtayı biraz daha yukarı çekiyor. Mevcut çift kameralı sistemlere göre 10 kat daha fazla ışık alabilen bu kombinasyon aynı anda 5 fotoğraf çekip bunları birleştirebiliyor.

Ayrıca Bkz.Golf Club: Wasteland ile kıyamet sonrası golf keyfi

Henüz kameraların fonksiyonu bilinmiyor ancak bir tanesinin derinlik algısı sunacağı ve kullanıcıların da bu verilere erişebileceği ifade ediliyor. Ayrıca çekim sonrası odaklama özelliği de bulunuyor.

Bunun haricinde Nokia 9 modeli amiral gemisi seviyesinde. 5.99 inçlik ekranında çentik yer almıyor ve 18:9 görüntü oranı sunuluyor. Snapdragon 845 yonga setinin yanında 6GB RAM ve 128GB depolama kapasitesi sunulacak.

Tanıtım videosundan telefonda 2560x1440 piksel çözünürlük, HDR 10 desteği, ekrana entegre parmak izi okuyucusu, kablosuz şarj desteği gibi özellikler olduğu anlaşılıyor. Ayrıca Android One programı sayesinde Android R ve Q sürümlerini de alacak. Telefonun Ocak ayı sonunda satışa sunulması bekleniyor.

• Inandim sizdigina ama nokianin bi semptakik durmus

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Andronid one ne lan üzüldum

• Neden android one acaba çok merak ettim

• Bilmediğimden soruyorum android one kötü mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 845 meh

• mhrUca M kullanıcısına yanıt
    Neden ki

• nightbringer kullanıcısına yanıt
    Çoğu kullanıcıya göre daha iyi bile.Güncelleme alma konusunda da iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hömmgüzel -- 31 Aralık 2018; 17:30:0 >
  • Fiyat performans ürünü olursa alınır.

• Güncellemeleri en erken alan telefon yani

• Saf andronid cop

• Yıl olmuş 2019. Hala sızdırıldı haberleri var
  • Bizim için çok güzel olmuş :)

Nokia 9 PureView basın videosu sızdırıldı
  • Saf Android güzel görünsün veya çeşitli yerlere kolay erişim tuşu atıyorsun, özellik eklemek için bir ton program yüklüyorsun, onlar da pili sömürüyor. En iyisi markaların kendi yaptıkları romlar

• Android One olması tam aksine daha iyi. Güncellemeleri erken alan telefon mu çöp? Kıçımla gülüyorum böyle laf edenlere. Nokia 8 geçen yılın telefonu ama çoğu amiralden daha hızlı güncelleme aldı. Note 9 hâlâ güncelleme bekliyor. Arayüzle sanki uzaya çıkıyor arkadaş.

Telefonun en büyük hatta tek büyük eksisi SDM845 olması. Nokia neden böyle bir hata yapıyor anlamak güç. Sırf bu yüzden bu telefonu almaktan vazgeçecek milyonlar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım çok oturaklı olmuş. Elbette en iyisi değil ancak saçma sapan işler yapmamışlar en azından.

• Efsane

• Galiba bu cihaz daha erken çıkacaktı ama sorun çıktı. Bu sebepten 845 ile çıkıyor

• Video yayından kaldırılmış, göremeyenler buradan bakabilir;

https://www.youtube.com/watch?v=WSEaybSyTl0&feature=youtu.be

• bunun anakartı da delik değişiktir o zaman. Anakarta da fazla mesai yapmışlardır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.