Şimdi Ara

Nokia 8XXX Serisi, Şu ana kadar tüm telefonlar! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 8910 kullanıcısıyım. Asansörlü sistem kullanım yılına bağlı olarak hızlanıyor. Şu an kullandığım 8910 telefonumun kızağı normal sayılan bir hızda sorunsuz bir şekilde açılıyor.
    8900 ın görünüşü göze çok hoş geliyor. Birkaç sitede araştırdım ama fiyatını ve özelliklerini bulamadım
  • @orochiearth 8900 diye bir telefon yokki zaten.
  • şu kırmızı telefonun 2 yanındaki kızaklı telefon çok hoşuma gidiyor. modeli ne acaba ?
  • Güzel parçalar. Allah sahibine bağışlasın...
  • Son derece temiz, tamamen orjinal ve tum fonksiyonlari calisan bir 8810 a temizligine gore 300,
    Yine son derece temiz yine tamamen orjinal ve tum fonksiyonlari calisan 6310i ye temizligine gore 250 TL veririm.
    Elinde olanlardan hemen yarin elden alabilirim.
  •  Nokia 8XXX Serisi, Şu ana kadar tüm telefonlar!
    bu telefonun modeli nedir? Cevaplarsanız çok sevinirim
  • Güzel kolleksiyon.Ama sapphire ve carbonda eklenmeli bence

Favorim 8310 ve 8110
  • @DephroN

8850 Telefon'un modeli.

quote:

Güzel kolleksiyon.Ama sapphire ve carbonda eklenmeli bence

Carbon var elimde, kendim kullanıyorum en kısa zamanda, daha kapsamlı bir fotoğraf çekeceğim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Synx -- 31 Mayıs 2009; 2:31:24 >
  • Ne fotoğraf ama, koleksiyondan pahalı parçaları eksiltmek zorunda kaldık. :))

Malum kriz.
  • ya arkadaşım ne diyeyim ki ben sana yaramı deştin hastalığımı nüksettirdin
    hemen hemen resimdeki telefonların hepsini kullandım,zamanla şimdi yaptığımız gibi satıp başka modelini alıyorduk,sonra çok üzüldüm sattığıma,temizlerini bulmaya çalıştım aylarca hatta toplamaya çalıştım ama nafile olmadı.unutamadıklarım 8210 8310 8850 .
  • Beyler Nokia'nın Gold Arte den sonra duyurduğu başka 8xxx cihaz varmı yeni gelecek?
  • Hocam 8810 temiz mi?
    Ve tabii ki satılık mı?
  • 8210
  • 8800 arte carbon var bende ve o kapağın sesine hastayım gerçekten. 8xxx serisi gerçekten çok iyi. O kapak sesini hiçbirşeye değişemem.
  • Bir tane 8810 almışım, sadece bakmakla yetiniyorum, kullanmaya kıyamıyorum. :))
  • Şuan çekmecede siyah 8210 duruyor
  • 19.10.2011 tarihi itibariyle sıfır kapalı kutulu KVK'nin cihazı olan faturalı 8800 Sırocco Gold almış bulunmaktayım.
  • kahtalı_mıçı hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Synx

kahtalı_mıçı hayırlı olsun.

mesaj kutun dolu mesaj atılamıyorum ipod için
  • hocam gerçekten güzel koleksiyon.. iyi toplamışınız..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.