Şimdi Ara

^^Nokia 8800 Arte ve Nokia 8800 Sapphire Arte^^ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
1
Favori
96.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm abiler kardeşler bende foruma yeni uye oldum ama uzun zamandır aktif olmadan takip ediyorum.Bu telefonlar beni çok etkiledi n95 im vardı abim universiteye gidince elimden aldı
    Bende telefon almak ıcın karar asamasındayım 6600 n73 n95 den sonra artemi alsam acana?Artık kullandıgım telefonlardan cok sıkıldım n96 alsam n95ın tvlisi 16gb lsı.Böle karizma bi telefon almsammi ne dersiniz.?Bide ben öğrenci adamım bana gidermi çevrem nasıl tepki verir?Yoksa takmıyım şak şak mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoqoKo

slm abiler kardeşler bende foruma yeni uye oldum ama uzun zamandır aktif olmadan takip ediyorum.Bu telefonlar beni çok etkiledi n95 im vardı abim universiteye gidince elimden aldı
    Bende telefon almak ıcın karar asamasındayım 6600 n73 n95 den sonra artemi alsam acana?Artık kullandıgım telefonlardan cok sıkıldım n96 alsam n95ın tvlisi 16gb lsı.Böle karizma bi telefon almsammi ne dersiniz.?Bide ben öğrenci adamım bana gidermi çevrem nasıl tepki verir?Yoksa takmıyım şak şak mı

çok güzel telefon hiç düşünmeden al derim ama öğrenci adama olmaz.bozar.çevrenden tepki görür hoş hissetmezsin kendini.öğrenci adama tekloji hatikası daha iyi gider.

• Hmmm bende öle düşünmüştüm.Ama cidden baba telefonlar.Bence tek eksigi radyo.Radyo olsa tadından yenmezdi.İçinden kulaklık cıkmıyomus mp3 felan nasıl dinlicez mecburen hoplarlörmü?Bide ses kalitesi iyimi?
    Telefonu alıp okulumu bıraksam
  • quote:

Hmmm bende öle düşünmüştüm.Ama cidden baba telefonlar.Bence tek eksigi radyo.Radyo olsa tadından yenmezdi.İçinden kulaklık cıkmıyomus mp3 felan nasıl dinlicez mecburen hoplarlörmü?Bide ses kalitesi iyimi?
    Telefonu alıp okulumu bıraksam

süper alet.zaten bu telde radyo olmasına gerek yok.bunu kullananın radyo ile işi olmaz bence.

herşeyi ile karizma akıyor cihazdan ki benim alette süper ama bu farklı
  • AKlıma bi fikir geldiBundan bi tane alırayım sonra ben para biriktirip sözleşmeli bi iphone alayım.Zaten 200 dolar felanmış.Okula iphone yi götüreyim bunuda gezerken kullanırım:D
  • quote:

AKlıma bi fikir geldiBundan bi tane alırayım sonra ben para biriktirip sözleşmeli bi iphone alayım.Zaten 200 dolar felanmış.Okula iphone yi götüreyim bunuda gezerken kullanırım:D

sen bilirsin.ama söyleyeyim o 200 dolat dediğin iphone sadece onunla kalmaz.onun ağır bir tarifesi yada bir püf noktası olacaktır.
  • Peki kulaklıkı nasıl halledecez?İlla onudamı satın alacaz?Bide buna uygun orjinal nokia kulaklıklar ne kadardır?
  • ben haftasonu çakma arte alacağım hemde sapphire'inden

birebir replica

fiyatı da max 500 herhalde

• Ya bende alıcamda işte şu kulaklıkı nasıl halledecez?Bide sapphire olanı su an garantılı yok heralde tr de?
  • upupup lutfen karar aşamasındayımKulaklıkı nasıl halledecez ve benım ıcın alınası bır telefonmu?Yoksa n96 yımı beklıyeyım...(ama 6600 n73 n95den sonra pek alasım gelmıyor)
  • Suan Arte ve Sapphire Arte nin Dogubank fiyatları ne kadar =))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunsyldrm -- 20 Haziran 2008; 0:26:08 >
  • cok güzel bir telefon tasarımı mükemmel bende almayı düsünüyorum aslında ama arteye okadar para vercegime luna laırım diede kafam karısıyor.
  • nokia shop fiyati 160 euro olan kaliteli bir b.t. kulaklik cikiyor kutudan..ben kulaklikla ugrasmadim aracta b.t. kiti oldugu icin ilgi duymadim..daha posetinden cikmadi, duruor..isteyen olursa veririm..
  • b.t kulaklık değilde müzik dinlemek için gerekli olanı nasıl halledecez?
  • quote:

b.t kulaklık değilde müzik dinlemek için gerekli olanı nasıl halledecez?

nokia nın zaten orjinal kulaklığını almanı tavsiye etmem.çok daha iyi kulaklıklar var.biz bile kutudan çıkanı kullanmıyoruz.jack girişi kaçlıksa ona göre kulaklıklar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilengiz -- 20 Haziran 2008; 14:16:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: judgee

cok güzel bir telefon tasarımı mükemmel bende almayı düsünüyorum aslında ama arteye okadar para vercegime luna laırım diede kafam karısıyor.

bu teli luna ile bir tutmak yanlış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gunsyldrm

Suan Arte ve Sapphire Arte nin Dogubank fiyatları ne kadar =))

bak yukarıda sweetsour vermiş
  • yaw vlla kendine cekiyo bu telefon galiba alıcam bi tane ömür kısa bi denee bundan kullanak:DSalla 5mpıx tvyı felan cebınden cıkarması bile bi acayiptirSaphirre olanını tr de garantili nerde bulabiliriz bide en iyi önereceğiniz kulaklık nedir?Bide buna uygun tema oyun prog vs vs nerde bulabılırız

• onlar bir ay öncesinin
  • Verildimi bilmiyorum ama burda türkçe detaylı bir inceleme yapılmış
    http://www.letsgomobile.org/tr/incelemesi/0064/nokia-8800/
    BU arada yukarıdakı sorularıma cevaplarsanız sevinirim güncel fiyat listesi ile beraber
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.