Şimdi Ara

Nokia 8 Sirocco'yu inceledik: İlk izlenimler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android tabanlı modelleriyle akıllı telefon dünyasına geri dönen Nokia'nın, en güzel tasarımlı ve en güçlü telefonu karşınızda: Nokia 8 Sirocco. Telefonun tüm detayları, tasarım özellikleri ve yazılımsal kabiliyetlerini bu videoda gösteriyor, ilk izlenimilerimizi paylaşıyoruz. 

• Bu modelin izlediğim 2.viedeosu ve her iki videoda ortak nokta cihazın ekranının eski tüplü ekranlar gibi görünüyor olması videoda başka telefon incelemelerinde bu durum hatırladığım kadarıyla yok

• telefon iyi de s9'a bu kadar akın fiyattan satması zor.hem markadan dolayı hem çipsetten dolayı
  • Android One programı ilk kez üst seviye donanımda cihaz gördü. Bu demektir ki gelecekteki üst seviye cihazlar da bu program ile gelecek. Ki Google ile bu program kapsamında en büyük ortaklığı Nokia'nın yapmış olması çok akıllıca olmuş. Global olarak Android One cihazlar çılaracak ilk büyük üretici konumunda. Böylece güncelleme sorununu tamamen ortadan kaldırmış olacaklar. Güncellenmeyi ilk öncelik olarak görenler Pixel alamayanlar in alternatifsiz seçenek olmuş. Cihazın tasarımı çok güzel görünüyor. Kamerayı umarım iyileştirmişlerdir. Nokia 8 bu konuda biraz yetersizdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi Hocam, 5 kameralı Nokia'dan haber var mı peki?
  • Diğer ülkelerde yaşayanlar yarım veya en fazla 1 asgari ücretleri ile alabiliyorken, ülkemizde bu uçuk fiyatlara hala alacak varsa bu millete her şey müstahak İnşallah her geçen gün daha da pahalanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 750 euroya tutmaz

• Ekran berbat! Önden baktığınızda kıvrımlı kenarlarında bariz bir gölge var.

• Bir önceki nesil işlemci ve bu fiyatla tutmayacağı gün gibi ortada. Neden fiyatı inmiş -geçen senenin- amiral gemileri varken millet bunu alsın ki? Bu fiyattan çıkış yapıp kısa sürede büyük indirim yapmazlarsa satamazlar bu telefonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: vurkach

Bir önceki nesil işlemci ve bu fiyatla tutmayacağı gün gibi ortada. Neden fiyatı inmiş -geçen senenin- amiral gemileri varken millet bunu alsın ki? Bu fiyattan çıkış yapıp kısa sürede büyük indirim yapmazlarsa satamazlar bu telefonu.

Çünkü, muhtemelen bu cihaz kısa bir süreliğine amiral gemisi olacak. Asıl cihaz henüz tanıtılmadı.
  • nerde o eski nokia karizması :(

• Nerde eski siroccolar

Nokia 8 Sirocco'yu inceledik: İlk izlenimler
  • Telefonun ekranında videodanmı kaynaklı bilmiyorum ama sanki One Plus 5'teki gibi jelly effect sorunu var.

• Tasarım İşlemci İşletim sistemi herşeyi ile güzel olmuş bence. He zaman isteğimdir. Üreticiler gidip Sd600 serisi işlemci kullanacağına geçen senenin amiral gemisi işlemcisini kullansın ve uygun fiyata çıkarsın diye. Nokia bunu yapmış ama fiyatı tutturamamış. 750 dolar çok fazla Oneplus Xiaomi gibi firmalar Sd845 li telefonları 500dolardan çıksrtınca kimse buna 750 dolar vermez

• Cihaz bence gayet güzel duruyor. Fiyatını bir kenara bırakırsak tasarımı hoşuma gitti.

• Virtual Reality kullanıcısına yanıt
    2500 euro askeri ücret ile bundan 3 tane alır 250 Euro da cebinde kalır Avrupa da

Vergilendirme sistemi yüzünden. Üretim değil de tüketim toplumu olduğumuz için aslında. Biz almamaya karar versek şu telefonları inan daha farklı bir strateji geliştirmek zorunda kalacak vergilendirme yapan şahıslar. (sözüm ona devlet yetkilileri)

Ne yazık ki bilinçli bir toplum olamadık. 6000 liralık iPhone x alıyor asgari ücretli çalışanlar. Alanı varsa indirime ve ucuza ne gerek var ki ? Daya gitsin vergiyi. Ver coşkuyu milletime...

Siyaset akabinde , telefon çok şık duruyor. Benim sevdiğim telefon tipi sanırım tam olarak bu şekilde. Sony telefonların çerçeveleri iri olsa da onlar da bana göre çok klas duruyor.

• Fiyatı çok yüksek tutmaz.

• Android one ve 835 işlemci 6 gbram 2k ekran güzel tasarım fiyat haricinde herşey güzel

• spirituals kullanıcısına yanıt
    asgari
  • ozzzy222 kullanıcısına yanıt
    Yazımı dikkatli okumuş olsaydınız ilk cümlenin ironi içerdiğini , sonrasında ise asgarî kelimesini doğru kullandığımı kavramış olurdunuz.

Akabinde takılmanız gereken kısım cümle içerisindeki yanlış yazım değil içerdiği önemli vaka olmalıdır.

İyi forumlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.