Şimdi Ara

Nokia 8/P1 Ana Konu (Güncellenecektir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gelişmeler oldukça konu güncellenecektir.

Cihazda 28 MP Carl Zeiss optikli 24 MP kamera ve Snapdragon 835 olması beklenmekte.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• zamanında n8 efsaneydi şimdi 8 ile efsane devam edecek anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanto

zamanında n8 efsaneydi şimdi 8 ile efsane devam edecek anlaşılan.

Aynen öyle.
  • Piyasada yaklaşık 1 aydır kendim için 3 gündür de kardeşim için telefon bakıyorum op5 malum fiyat politikasından alamadım nokia 8 istediğim gibi olursa 2 tane yapıştırıcam.piyasada sağlam bir tane telefon yok android tarafında hepsinin bir derdi var bıktım yeminle.nokia ya hasret kaldık.inşallah reyiz çıkarsa piyasayı adam eder.
  • Konuyu güncelleyecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rez

• Cihazin ozellikleri belli oldu istersen bi guncelle.Kamera konusunda ben daha iyi bi cihaz beklerdim zamaninda 808 ve 1020 ile harikalar yarattilar hala yanina yaklasabilen cihaz yok.

Performans konusunda SD835 bisey demeye gerek yok

Hollywood tarafindan kullanilan Nokia Ozo 360° ses teknolojisi ile karsimiza cikacakmis

2K 5.3" Ekran

64GB Hafiza

4GB Ram

IP54 su sicramalarina karsi dayanikli

CarlZeiss 13Mp F2.0 Ön ve Arka kamera

Type C

Parmak izi okuma

3090 mah batarya

Saf android ile gelmesi bence cok iyi oldu.Ayrica SD835 guclu bi islemci oldugundan isinmalara karsi grafit kapli bakir isi borusu kullanilmis..

• hocam ben bir ana konu açtım, eğer sizede uyarsa oradan devam edebilirsiniz başka konu göremeyince açmak istedim tabii sizede uyarsa

https://forum.donanimhaber.com/gt-nokia-8-ana-konu-5-3-qhd-ips-dual-13mp-carl-zeiss-sd835-64-128-gb-4-6-gb-ram-lt--128434245
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertxray

hocam ben bir ana konu açtım, eğer sizede uyarsa oradan devam edebilirsiniz başka konu göremeyince açmak istedim tabii sizede uyarsa

https://forum.donanimhaber.com/gt-nokia-8-ana-konu-5-3-qhd-ips-dual-13mp-carl-zeiss-sd835-64-128-gb-4-6-gb-ram-lt--128434245

Tamam Hocam. Sizin başlığınızdan devam edelim o zaman. Burayı kilitliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.