Şimdi Ara

Nokia 8: Asıl silah ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikler ,telefon iyi ama ekran kasa oranı daha iyi olabilirmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

Snapdragon 835, Carl Zeiss optik... En güncel teknolojiler adam gelmiş su tabancası diyor şaka gibiler ya.

android olduğu süre snapdragonmuş, zeiss optikmiş zaten diğerlerinin hikaye tekrarı bu.
    nokia olacaksa başka bişey olmalı.....
  • Çerçeve filan bunlar saçma şeyler, bataryanın çıkabilir olup olmadığına bakmak bence daha önemli, Su geçirmez saçmalığı yüzünden çıkabilen bataryadan da olduk. ne yapacağız çerçevenin kalın ya da ince olmasını, 18 yaşındaki ergenler gibi hava mı atacağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

Snapdragon 835, Carl Zeiss optik... En güncel teknolojiler adam gelmiş su tabancası diyor şaka gibiler ya.

android olduğu süre snapdragonmuş, zeiss optikmiş zaten diğerlerinin hikaye tekrarı bu.

Carl Zeiss'lı ya da purewiew li kaç tane Androidli cihaz var hocam? Ya da OZO sound kullanan? Birkaç eksiği var bu cihazın onlarda 6000 serisi alüminyum ve IP54 sertifikası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım kötü, tutmaz.

• Donanım ve tasarım mükemmel, 7.3 mm çok ince 3090 batarya var fakat 700 dolar seviyelerine çıkacaksam iphone alırım.

• Diğer üreticiler 808'de ki ses teknolojisini halen yakalayamadı ya ona üzülüyorum. Taş plağa kayıt yapsak daha kaliteli kayıt yapar :)

• Sonunda... İlk alanlardan biri olacağım. Nokia N73'den sonra kullandığım hiçbir cihaz bana N73'deki keyfi veremedi. Keşke N Serisinin üretimine yeniden başlansa. :)
  • ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    Bize kesin 4GB modeli gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o ekrana o pil... fazla söze gerek yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

quote:

quote:

Carl Zeiss'lı ya da purewiew li kaç tane Androidli cihaz var hocam? Ya da OZO sound kullanan? Birkaç eksiği var bu cihazın onlarda 6000 serisi alüminyum ve IP54 sertifikası.

lens ve ses telefonda her şey değil genelde var olanların bu donanımları benim algılarımı tatmin ediyor.
    nokia olacaksa farklı yazılımla olmalı, adroid değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

quote:

quote:

lens ve ses telefonda her şey değil genelde var olanların bu donanımları benim algılarımı tatmin ediyor.
    nokia olacaksa farklı yazılımla olmalı, adroid değil.

Zamanında MeeGo geliştiriliyordu. Sonra Microsoft mahvetti her şeyi.

• 700dolar çok para.

• pil yetersiz, ekran 1080p olmalıydı.

• İki ayrı teknoloji sitesinde bu haberi gördüm. İki sitede de eksik bilgiler var.
    Öncelikle kasası 6000 serisi alüminyum dan üretiliyor.
    Ayrıca IP54 sertifikasına da sahip.

-Telefonun kamera özellikleri güzel. (Zeiss)
    -İşlemci ve ram zaten iyi. (SD 835 - 4/6 Ram)
    -Yazılım stok android e yakın çok hızlıdır. (7.1.1)
    -Ses özelliklerinden bahsedilmiş. (Bir HTC olamaz)
    -Ekran çerveçe oranı bence gayet iyi. Telefonu tutacak kenarlar da lazıım.
    -Kalınlık 7.9mm olarak geçiyor çoğu yerde . (İncelik fena değil)
    -AlwaysOnDisplay bence gereksiz. (Kullanıyorum S7 de çok şarj yiyor)

Telefon genel olarak güzel. Fakat tasarımı ve farklarına göre fiyatı çok yüksek. (Ben tasarımını çok beğenmedim.)

HTC U11 yada OnePlus 5 daha tercih edilesi...
  • Ben bu saatten sonra nokia'ya para vermem. Zaten yıllarca betonarme gövde, lcd ekranlı telefonlarla insanları yeterince sömürdü.
  • quote:

quote:

Hee gülüm heee android size iyi yara açmış

• quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Sonunda... İlk alanlardan biri olacağım. Nokia N73'den sonra kullandığım hiçbir cihaz bana N73'deki keyfi veremedi. Keşke N Serisinin üretimine yeniden başlansa. :)

Kesinlikle hocam N8, Lumia 1020 gibi zamanının ve hala günümüzün bence en iyi kameralarına sahip modellerinide kullandım ama hiç biri N73 ME kadar zevk vermiyor kullanım olarak, Fiyatı normal olarak uçuk olacak yoksa bende almayı düşünürdüm, Lakin şu varki kamera konusunda en iyisi olmaya geliyor
  • Ya kusura bakmayın diğer amiral gemileri ile aynı özelliğe sahip olsa nolcak bu sektörü domine eden şirketlerin yanında aynı özellikleri kullanarak mı pazara ortak olcak ?? Samsung veya apple lenslerinden devasa farkı mı olcak ha olsa bile kesinlikle yeterli değil parmak izinin ilk çıkışı gibi küçük devrimler yapmadıkça aynısını üreterek bi yere gelinmez

• quote:

Orijinalden alıntı: lalale

Ya kusura bakmayın diğer amiral gemileri ile aynı özelliğe sahip olsa nolcak bu sektörü domine eden şirketlerin yanında aynı özellikleri kullanarak mı pazara ortak olcak ?? Samsung veya apple lenslerinden devasa farkı mı olcak ha olsa bile kesinlikle yeterli değil parmak izinin ilk çıkışı gibi küçük devrimler yapmadıkça aynısını üreterek bi yere gelinmez

Atladığınız bir nokta var ama. Bu millet yıllarca Nokia marka telefon kullandı. Alışkanlıklar kolay kolay değişmez. Nokia olsun çamurdan olsun...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.