Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
6.278
Cevap
75
Favori
314.453
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Nokia >> ===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===
Giriş
    446 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.screen.lock.screen&hl=tr

Bunu yükleyin olay tamam. Tek dokunuşla kilitlenir.

Alıntıları Göster
    Tam ihtiyacim olan sey ama bununla kitleyincw parmak izi ile acilmiyir, mutlaka sifre istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    475 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: branta

Ben de ayni yerden aldim. Telefon 2 sarjim, ekran suresi olarak 4 saati yakalayabiliyorum. Bu 7-8 saat ekran süre alanlar ekran isigi sifirda mi kullaniyorlar acaba. Adam gibi 5 saat yakalasam oda yetecek.

5 yillik lg g2 de bile titresim siddeti ayarlayabikiyirken bunda olmamasi garip geldi. Ekran kasa orani da g2 den sonra cok kotu.

Lg deki cift tik olayini ariyorum.

Ufak tefek eksiler haric telefon muthis. Hiz ekran vs sahane..
    Otomatik parlaklıkta kullanıyorum ve dolu dolu kullanarak 7 saati buluyorum. Arkaplanda bir uygulama tüketiyor olabilir.

Normalde dediğiniz gibi oluyor ama bazı uygulamalar sistem özelliklerini değiştirme izni alıp cihaz yöneticisinden kilitlemiyor, yani parmak iziyle de açılıyor. Ayarlarında falan öyle bir seçenek var mıydı?

Edit: Evet bu uygulama dediğim gibi cihaz yöneticisi ile kilitliyormuş yani parmak izi ile açamazsınız. Ben de nova launcher ile ana ekrana çift tıklayarak kapatıyordum ama o da ya root istiyor ya da size olan gibi parmak iziyle açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 16 Ağustos 2018; 9:36:39 >
    |
    |
    branta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki çanlar kimin için çalıyor diye sorma; çanlar senin için çalıyor.
  • Teğmen
    223 Mesaj
    Arkadaşlar yardım lütfen. Gcam yüklüyorum kamerayı kapatıp tekrar açtığımda eski haline donuyor. Gcam iptal oluyor.

Orijinalden alıntı: serkankayaoglu

Arkadaşlar yardım lütfen. Gcam yüklüyorum kamerayı kapatıp tekrar açtığımda eski haline donuyor. Gcam iptal oluyor.
    Gcam yükleyince ayrı bir kamera kısayolu gelecek, arka planı beyaz olan. Ona tıklayın hocam.

Hocam ss atar mısınız normalde telefon simgesi titreşimde olduğunu gösterir ama üstünde LTE yazan telefon simgesini hiç görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 16 Ağustos 2018; 11:40:37 >
    |
    |
    serkankayaoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki çanlar kimin için çalıyor diye sorma; çanlar senin için çalıyor.
  • Yarbay
    2980 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: John-Reese

Gcam yükleyince ayrı bir kamera kısayolu gelecek, arka planı beyaz olan. Ona tıklayın hocam.

Alıntıları Göster
    Uygulamanın tam ismi gcam toplam mu hocam? Bunu yukleyince bana ek olarak kamera uygulaması gelmiyor.

• Yüzbaşı
    795 Mesaj

ilk sayfada adresi mevcut ordan indirebilirsiniz

|
    |
    furkan1zek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Uygulamanın tam ismi gcam toplam mu hocam? Bunu yukleyince bana ek olarak kamera uygulaması gelmiyor.

Alıntıları Göster
    Hocam dikkat et iki tane kamera ikonu var. Birinin arka planı beyaz. Gcam olan o. Onu kullanacaksınız.

• Teğmen
    223 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lars Mikael Akerfeldt

Hocam ss atar mısınız normalde telefon simgesi titreşimde olduğunu gösterir ama üstünde LTE yazan telefon simgesini hiç görmedim.
    Üst sağ son simge hocam.

Hattınız vodafone mu? Cihaz telefon görüşmesi sırasında wi-fi sinyali iyi olduğunda vo wifi, diğer türlü volte kullanıyor o onun simgesi, bende de mevcut

|
    |

Orijinalden alıntı: branta

Tam ihtiyacim olan sey ama bununla kitleyincw parmak izi ile acilmiyir, mutlaka sifre istiyor.

Alıntıları Göster
    Greenify isimli programı yükleyin ondada bu özellik var ve parmak iziyle açıyor.

|
    |
    2980 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BBC886F5C

ilk sayfada adresi mevcut ordan indirebilirsiniz
    Teşekkür ederim . Arnova v8.1 i indirdim. Kamera daha iyi gösteriyor artık.

|
    |
    Merhabalar, kullandığım eski telefonunn olan g4 çöp olunca telefon arayışına başladım ve sonunda bende bir Nokia8 kullanıcısı oldum. Telefon şu an gayet güzel APK ler yükleyip galeri, ses kaydedici ve müzik oynatıcı için çözüm buldum fakat kamera için güzel bir opsiyon bulamadım. Bildiğiniz güzel kamera uygulaması varsa linkini paylaşır mısınız?

|
    |

O işaret VoLTE işareti, 4.5g üzerinden ses iletimi ile daha kaliteli bir ses iletimi gerçekleşiyor. Gcam ise programlar çekmecesinde kamera olarak geçiyor, simgesi yüklü olanla çok benzer.
    |
    |

Orijinalden alıntı: batuhanb85

Hattınız vodafone mu? Cihaz telefon görüşmesi sırasında wi-fi sinyali iyi olduğunda vo wifi, diğer türlü volte kullanıyor o onun simgesi, bende de mevcut
    Peki hocam nasıl kapatırız bu volte yıl?

|
    |

Orijinalden alıntı: batuhanb85

Peki hocam nasıl kapatırız bu volte yıl?

Ayarlarda mobil ağ ayarlarında wifi calling ve carrier video callingi kapatıp cihazı baştan başlatın muhtemelen kapanır. Türkçesini bulursunuz ekran görüntüsünden

|
    |

bakdığım için indirebilirsin demiştim
    orda nokia uygulaması dışında bişey yok

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/ buyrun
    |
    |
bankalar.org
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.