Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6.278
Cevap
75
Favori
314.444
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Nokia >> ===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===
Giriş
    3752 Mesaj
    |
    |
    Cihaz bugün elime ulaştı. Mavi rengini aldım.Daha önce incelemiştim bana bu kadar güzel gelmemişti. Herhalde elime p20 felan almıştım ondan ekranı felan çok kötü gelmişti.Şimdi güzel geldi. İnşallah bundan sonra birlikteyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepton355 -- 15 Ağustos 2018; 21:37:18 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: serkankayaoglu

Sevgili lepton355 arkadaşım sorduğun soruya cevaben.

Pm atamiyorum. Buradan yazıyorum

N11 den daha önce de telefon aldığım bir satıcı vardı. GSM dünyası oradan 1929 TL aldım. Fakat sizde axxes kart varsa bu fiyattan 50 TL daha düşebilirsiniz. Çünkü 50 TL çip para veriyor. Son olarak bir de Gittigidiyor'da bir satıcı 1959 TL ye var. Orada da 50 TL world puan veriyor.
    Hocam telefon bugün elime ulaştı mesajı daha sonra gördüm yine de çok teşekkür ederim. n11 den gsm dünyasından aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •
    • Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •
    || Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||
    Ford Fiesta Titanium X 2013
  • Yüzbaşı
    936 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 007captiva -- 15 Ağustos 2018; 23:6:17 >
    |
    |
    kkrryy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de oradan aldım hocam kapalı kutu bantlı jelatinli ve bandrolü geldi değil mi? Kutuyu açan ilk siz oldunuz.

|
    |
    Lepton355 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar telefonum yeni geldi. Kendime göre çeşitli uygulamalar yükledim. Tam telefonu kullanacaktır ki Oreo 8 güncellemesi geldi. Şimdi güncelleme yaptıktan sonra harf reset atayım mi? Gerek var mı acaba? Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkankayaoglu -- 15 Ağustos 2018; 23:28:45 >
    |
    |

Aynen hocam ilk açan bendim. Bandrol felan tamdı. Satıcı iyi paketlemişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    serkankayaoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16493 Mesaj
    Konu canlı, kullanıcı sayısı artıyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    Ben de ayni yerden aldim. Telefon 2 sarjim, ekran suresi olarak 4 saati yakalayabiliyorum. Bu 7-8 saat ekran süre alanlar ekran isigi sifirda mi kullaniyorlar acaba. Adam gibi 5 saat yakalasam oda yetecek.

5 yillik lg g2 de bile titresim siddeti ayarlayabikiyirken bunda olmamasi garip geldi. Ekran kasa orani da g2 den sonra cok kotu.

Lg deki cift tik olayini ariyorum.

Ufak tefek eksiler haric telefon muthis. Hiz ekran vs sahane..

16493 Mesaj

Çift tıkla uyandırma mevcut ancak kilitleme yok maalesef.

|
    |
    branta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Çift tıkla uyandırma mevcut ancak kilitleme yok maalesef.
    Uyandirmada sorun yok. Zaten parmak izi de var ama uyutma skinti. Kilif takinca on/ff dugmesi iyice sertlesiyor..

7494 Mesaj

Uygulama önerileri görüntüleyi kapatırsanız gider

|
    |
    furkan1zek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bence nokia 8i alan sayısı çoğalacaktır. Konudaki kişi sayısı zamanla artar. Gerçi bizim insanlarda marka algısı şık görünme kaygısı fazla ama şükür forumda böyleleri fazla yok

|
    |
    İki günlük cihazımı kemarada fark ettiğim L şeklinde siyah bir leke yüzünden servise gönderdim. Cihazı Dora AŞ getirirken asıl servisi Ouno service (http://ounoservice.com) imiş. Bu iki şerket ise Eko Grup çatısı altında.
    |
    |

Sony cross device app development>XDA

Dosya yöneticisi olarak NextApp FX'i tavsiye ederim

Telefonum rootlu olduğundan adaway kullanıyorum

Ses kaydedicisi olarak Sony'nin kendi uygulaması play store'da işini yapıyor.

Müzik oynatıcı olarak poweramp veya phonograph

Galeri: OnePlus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Killing Spree kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Corsair Severler Derneği Corsair Fan Club

AMD Ryzen 7 1700 // MSI GTX 1060 6GB GAMING X // Corsair Carbide 400R // FSP Aurum-PT 1200W // Corsair Vengeance LPX 16GB 3000MHz // Corsair H100i v2 // ASUS PRIME B350-PLUS // OCZ RD 400 NVMe

OnePlus 3T 128GB
  • Yarbay
    9624 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: branta

Uyandirmada sorun yok. Zaten parmak izi de var ama uyutma skinti. Kilif takinca on/ff dugmesi iyice sertlesiyor..

Alıntıları Göster
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.screen.lock.screen&hl=tr

Bunu yükleyin olay tamam. Tek dokunuşla kilitlenir.

• Yüzbaşı
    578 Mesaj

Evet hocam, dediğiniz forumdaymış bahsettiğim uygulamalar, ben de buldum

Dediğiniz uygulamaların bir kısmını kullandım daha önce, diğerlerini de bir ara denerim hocam

AdAway her zaman favori reklâm engelleyicim olmuştur ama maalesef benim Nokia 8'im rootlu olmadığı için kullanamıyorum

Bu arada dövizdeki artıştan sonra telefona fahiş bir zam gelmiş görünüyor Dövizin fırlamasından önce XZ1'den ucuz olan telefon, şu an XZ1'den pahalı. İnşallah fiyatı yakında tekrar XZ1 fiyatı civarına döner, daha Nokia 8 tavsiye edilecek tanıdıklar var Bu fırsat bulmuşken söğüşleme kafası devam ederse Nokia 8 yerine XZ1 de tavsiye edilebilir bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 16 Ağustos 2018; 10:4:25 >
    |
    |
    Elsa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    738 Mesaj
    Pubg mobile oynayan var mı beyler ? Full hd yüksek ayarlarda acıyor mu sıkıntısız ? En yüksekte yani.

|
    |
    Birde telefonumun Türkiye garantili olduğunu nasıl anlarım?
    Son olarak verilen linklerden en sonuncusunu gcam i yukledim. Ayrı bir uygulama simgesi yok direk kenfi camera uygulasinin üzerine mi yapisiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkankayaoglu -- 16 Ağustos 2018; 10:4:18 >
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.