Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen kardeşim ben nokia 6 kullandım, benim görüşüm yazılımı oturtamadı hdm, donanım olarak bi eksik görmüyorum çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresy0n

Aynen kardeşim ben nokia 6 kullandım, benim görüşüm yazılımı oturtamadı hdm, donanım olarak bi eksik görmüyorum çünkü

Evet haberlerde özellikle kamera da odaklama probleminden dolayı düşük aldığı yazıyor. Carl zeiss ile bu şekilde olmaması gerekirdi.

• Yazılım ile odaklama sorunu halledilebilir gibi geliyor.Nokia yı zeiss var diye aldık.

• Sistem güncellemeleri kapatılmıyor mu hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Android 8.1 betası dağıtılmaya başlandı.

https://www.nokia.com/en_int/phones/betalabs

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3" QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 23 Ocak 2018; 14:15:50 >

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizi WP forumundan hatırlıyorum. Şu an hangi cihazı kullanıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Redmi 4 Prime
    Tekrardan Nokia düşünüyor musunuz peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Tekrardan Nokia düşünüyor musunuz peki?

İleride neden olmasın
  • Nokia'nın acilen kamera lisansını Microsoft'tan alması lazım. Yoksa o beklediğimiz kamera kalitesini hiç göremeyebiliriz. Herkesin muhteşem dediği Mate 10 Pro'yu Lumia 950 iç mekan çekimlerinde hacamat etti. Ama Nokia 8 için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu güncellemede bildirim ve hızlı erişim menüsündeki rengin, arkaplan rengine göre siyah yada beyaz renk olması güzel olmuş.

Konu dışında olacak fakat, telefon için güzel tasarlanmış ve kaliteli kılıflar satan bir site bilen var mı? Yabancı alışveriş sitelerine baktığımda Nokia'nın orjinal kılıfları güzel duruyor fakat aşırı pahalılar. Yok mu şöyle kaliteli, cüzdan dostu ve Türkiye'de satılan kılıflar?
  • hbsrnr kullanıcısına yanıt
    Nokia'nın rugged kılıfları çok hoş ama Nokia 8 için üretilmemiş.

• Sistem güncellemelerini kapatılabiliyor muyuz? Bilen yok mu?

• Nokia 6 ve 8 hakkında ne düşünüyorsunuz 6(2018) ne zaman gelecek bir bilginiz var mı ayrıca nokia 8'e 2500 lira verilir mi?
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Mr Tom Hagen M kullanıcısına yanıt
    @Whippoorwill:
    Geliştirici menüsünden "Otomatik sistem güncelleştirmeleri"ni deaktif ederseniz, sorun çözülebilir.

@Mr Tom Hagen:
    quote:

Nokia 6 ve 8 hakkında ne düşünüyorsunuz 6(2018) ne zaman gelecek bir bilginiz var mı ayrıca nokia 8'e 2500 lira verilir mi?

Nokia 6 hakkında pek bir bilgim yok fakat Mobil Dünya Kongresi(MWC) 25 Şubat - 1 Mart arasında olacak, orada satış tarihini de duyururlar.

Nokia 8, tasarıma kulak aldırmayıp, performans isteyen kişiler için yapılmış gibi. Arabada Volvo ne ise, telefonda da Nokia o. Şöyle izah edeyim: Volvo alacak kadar paranız var, Volvo mu alırsınız yoksa başka bir araba mı? Bu soruya vereceğiniz cevap ile Nokia 8 hakkında düşünceniz aynı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbsrnr -- 27 Ocak 2018; 1:0:5 >

• Mr Tom Hagen M kullanıcısına yanıt
    Ne yalan söyleyeyim zevkine göre değişir hocam. O fiyata Mi6 ya da Oneplus 5 alanda var.
  • Guzel telefon Nokia 8

• kamera performansi ne durumda guncellmeden sonra ozellikle dusuk isik cekimlerinde

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Çok bir fark yok. Ben memnun kalmadım açıkçası kameradan.

• hbsrnr kullanıcısına yanıt
    Bu arada mesajınızı fark etmemiştim. Şimdi dediğiniz gibi yaptım çok teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.