Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hangi parlaklık seviyesine kullanıyorsunuz eğer son parlaklıkta kullanıyorsanız piyasadaki çoğu telefondan daha fazla parlak olduğu için pili çok çabuk bitiriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu cihaz ile Huawei Mate 10 Lite arasında kaldım, ikisi de aynı fiyat aralığında. Bir tavsiyesi olan var mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadyeviç kullanıcısına yanıt
    Potansiyel ekran sorunları çıkması ve garanti ile uğraşmak gözünü korkutmuyorsa kesinlikle Nokia 8.

Hayalet ekran çıkarsa da 2 sene içinde garantiden değiştiririm zaten telefon atıl kalmadan kullanabileceğim süre 2 - 3 sene dediğim için Nokia 8 tercih ettim.

İlk mesajı okursan kronik sorunlar orada var. Bir de tasarımı herkese göre değil ama bence çok fonksiyonel.
  • Arkadyeviç kullanıcısına yanıt
    Onun ekran gövde oranı falan daha iyi ama performans olarak bu döver. Arkadaşımda var pek çok ağır uygulamada nokia bana mısın demezken diğerinde kasıyor hem de daha çok pil tüketiyor.

Ancak ghost screen denen illet var ki bende de yoğun bir şekilde yaşanmakta. Eğer bu telefon yerine parası elimde olsa biraz daha koyar v30+ alırdım ama bütçenizi bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lars Mikael Akerfeldt

Onun ekran gövde oranı falan daha iyi ama performans olarak bu döver. Arkadaşımda var pek çok ağır uygulamada nokia bana mısın demezken diğerinde kasıyor hem de daha çok pil tüketiyor.

Ancak ghost screen denen illet var ki bende de yoğun bir şekilde yaşanmakta. Eğer bu telefon yerine parası elimde olsa biraz daha koyar v30+ alırdım ama bütçenizi bilmiyorum.
    Gost screen korkusu ve ilaç v30 mu güldürmeyin kardeşim adamı. V30 4 tane gördüm ekran sorunlu gost lu en sonu sahibinden sitesinde satılıktı adam uyanık hem yurtdışı hem ekran gidik 1800 lira yazmıştı. Nokia 8 de gost olmasının yegâne sebebi LGD panel kullanması be siz bu panelin kaynağından gelen bir cihazı oneriyorsunuz valla sesli güldüm.

• Nokia 8 almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz şarj durumu nasıl daha doğrusu ekran süresi kaç saat veriyor

• Enginesin_55 E kullanıcısına yanıt
    Hocam v30 kullanan 3-4 kişiye sordum yok dediler ben de ondan diyorum. Yoksa bi 10-15 sayfa önce yazmıştım v30 alırdım ama onda da ghost çıkmasından korkuyorum diye.

• Merhaba arkadaşlar,

Geçen hafta hepsiburada sitesinden (hepsiburada mağazasından) NOKİA 8 aldım. Telefon elime geldiğinde jelatinliydi fakat kutunun üzerinde yanda bulunan bir güvenlik etiketinin sökülü olduğunu farkettim. Telefonun ise sim kart yuvasının tam oturmadığını farkettim yani elimle dokunduğumda takılıyor . Fotoğrafları yüklemeye çalışacağım. Birde ekranda dokunmatik kısmında sorun olduğunu düşünüyorum bazı uygulamalarda yeterli tepki vermiyor. sizlerde de böyle bir sıkıntı varmı. HEPSİBURADA sitesinden alışveriş yapanlar bu durumla karşılaştı mı? Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
    ===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3" QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <======> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3" QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <======> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3" QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===
    ===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3" QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

• Hayalet ekran için servise yollayan olmadı mı daha? Ne yapacaklarını bilsem ona göre yollayacağım. Tekefonun ekranı yapıştırma olduğundan çıkarmak için kasayı çizerler diye düşünüyorum, en azından sıfır hasarla çıkmaz. Ben de titiz adamım öyle orası burası çizilsin de istemiyorum. Bir de ekran değişimi yapılan telefonda illaki ya dokunmatiğinde ya görüntü kalitesinde sıkıntı oluyor. Dora'yı aradım bize yollayın dedi, dedim bu tür sorunda ne yapıyorsunuz onu teknik servis bilir dedi, teknik servisle görüşebilir miyim dedim hayır cevabını aldım. Ouno'ya mı yollasam Dora'ya mı bilemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • captan6 C kullanıcısına yanıt
    Benim kutu da sizinki gibi gelmişti. Sim kart yuvasında veya başka bir yerinde sıkıntı yoktu. Sadece ses açma ve güç düğmeleri biraz oynak gibi gelmişti ama İnternete araştırınca bunun normal olduğunu gördüm.

Sim kart i bilemiyorum.

• Y-ZiyA kullanıcısına yanıt
    kutunun açık olmasının sebebi nedir acaba geri gönderilmiş bir telefon mu sinir oldum
    Doküman vb rom yüklemek için de açılmış olabilir, geri gönderilmiş de olabilir. İyice inceleyin sağında solunda bir şey var mı, bende çıkmadı acil telefona da ihtiyacım vardı problem etmedim.

• Arkadaşlar yurt dışında yaşıyorum. Black friday indirimi için Nokia 8 scirocco 6GB/128GB 285€ ya satılıyor. Sizce almalı mıyım? yorumlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsis

Arkadaşlar yurt dışında yaşıyorum. Black friday indirimi için Nokia 8 scirocco 6GB/128GB 285€ ya satılıyor. Sizce almalı mıyım? yorumlarınızı bekliyorum.
    güzel telefon ama ucuz degıl bence. fıyatı normal, çok begenılıyorsa alınabılır.
  • mehmetsis M kullanıcısına yanıt
    Nokia 8'de eleştirilen ekran gövde oranı ve kamera gibi özelliklerin üzerinden tekrar geçtiler ama Türkiye'de satılmadığı için buralardan sağlıklı geri bildirim alabileceğinizi zannetmiyorum.

Türkiye'de kullanan pek olmamıştır diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lars Mikael Akerfeldt

Hocam v30 kullanan 3-4 kişiye sordum yok dediler ben de ondan diyorum. Yoksa bi 10-15 sayfa önce yazmıştım v30 alırdım ama onda da ghost çıkmasından korkuyorum diye.
    Anladım ama ben gördüğümü bildiğimi söylüyorum LG marka telefona bulaşmayın kesinlikle. Ekran sorunu olmayan 1 modeli bile yok amiral gemisi olarak özellikle.

Bugün mate 20 pronun ekranının yeşil olması ile ilgili haber vardı bilin bakalım 1000€ telefonun paneli hangi markadan alınmış webteknodaki habere göre sorunlu ekranların %91 lg tarafından üretilmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    V30+ kullanıcısıyım ve gayet f/p telefonu şuan.Geçmişteki sorunlardan eser yok şuan LG'de.G6'dan sonra düzeltti kendini LG.Önyargıyla yaklaşmamak lazım.

Benim telefonumun sim kart yerine baktım kılıfı çıkarıp, çıkıntı yok ele takılmıyor.
    Dokunmatiği sorunlu ise direk iade edilebiliyorsa edin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sim kart takmadığınız sürece koşulsuz 14 gün içinde iade oluyor diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.