Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendeki gcam APK bu . Yanlış olanı mi kullanıyoruz acaba? Bilgisi olan lütfen yardımcı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gcam.ile.bende problemler yaşıyorum. Deklanşöre bastığımda fotoğraflari hafızaya kaydetmiyor bazen. Bazı zamanlarda ise deklanşör tuşu görevini yerine getirmiştir arka planda hdr işleniyor yazısı geliyor. Sizlerde de bu probleer var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: witamin01

kullandığım 2 kılıfı paylaşmak istiyorum malum bulması zor oluyor 3. alttığım henüz gelmedi
    1-)https://tr.gearbest.com/cases-leather/pp_1148574.html?wid=1433363 (transformers gibi oldu telefon beğendim ben şahsen kalın ama sağlam.)
    2-)https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/nokia-8-kilif-room-rugged-armor-case-koruma-model-ucretsiz-kargo-367546000
    3-)https://tr.aliexpress.com/item/for-Nokia-6-Nokia-5-Cases-For-iPhone-SE-5-5S-X-6-6S-7-8/32856086524.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.34364c4dkLvReL
    2. Olan nasıl. Kalitesi, kalınlığı hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. Bir de ekrana cam olarak ne aldınız

• nokia 8 in test kodları neler örneğin ekran yada jiroskop testi nasıl yapılır bide ön kameranın ayna etkisini kaldırma ile gelişme yokmu kimseden ses yok
  • Kardeşim doğum günü hediyesi olarak almış bana sağolsun bu telefonu. Daha sim kart takmadım eski telefonu kullanıyorum. Wi-fi ye bağlayıp kullanıyorum bu telefonu akşamları. Ekranı en beğenilmeyen yeri galiba ama ben çok beğendim. Õnceki telefonum Xperia z2 idi. Ondan buna geçince bana çerçeve oranı tutuşu vs başarılı geldi. Sanal tuş olmaması çok güzel. Ekranı tam kullanıyorum. Hoparlörü mono filan ama çok güçlü ve net sesi var. Kamerayı çok denemedim ama dxo puanından çok daha fazlası var gcam ile. Telefon çok stabil. Yağ gibi deyim yerindeyse. Mobil ağ daha kullanmadığım için pil konusunda bişi demek istemiyorum ama şu dikkatimi çekti. Sabah tam şarj çektim. 13 saat sonra elime aldığımda %15 düşmüştü beklemede. Kılıfsız kullanmak istemedim zaten kardeşim de onu da düşünüp kılıf da almış. Yukarıdaki arkadaşın GittiGidiyor linkindekinden. Ben kılıfı beğendim. Alabilirsiniz. Kullandıkca görüşlerimi belirtirim. Hayırlı forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbetbirgun -- 20 Ağustos 2018; 3:36:51 >

• Lepton355 L kullanıcısına yanıt
    çok şık duruyor 2 haftadır kullanıyorum malzeme kalitesi iyi diyebilirim sert değil yumuşak bir yapısı var. ekran filmini telefoncunun birisine taktırdım pek güzel değil tam kaplamıyor. kılıfın yanında bana ekran koruyucuda göndermişlerdi bi sorun isterseniz o geleni kullanırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKullanıcı Adı

quote:

Orijinalden alıntı: Asite06

Arkadaşlar telefonu kullananlar memnuniyet durumunuz nedir anneme almayı düşünüyorum xaomi mi 8 ile nokia 8 arasında kaldım biliyorum aynı segment değil ama aklımda bunlar var dizi film İnstagram için kullanılacak bana fikir verebilir misiniz?

Hocam annenize neden amiral gemisi alıyorsunuz ki. Alın bir tane büyük ekranlı 4000 mah li redmi note 5 doya doya dizi izlesin

Alıntıları Göster
    Hocam annelerin herşeyin en iyisini hakettiğini düşünüyorum maddi durumumda iyi iPhone 8 almayı düşünüyordum pahalı diye istemedi en azından birkaç sene kullanabileceği birşey almak istiyorum

• Son güvenlik güncellemesinden sonra sim takılı değil gibisinden bir işaret çıktı sizde de var mı bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Asite06

Hocam annelerin herşeyin en iyisini hakettiğini düşünüyorum maddi durumumda iyi iPhone 8 almayı düşünüyordum pahalı diye istemedi en azından birkaç sene kullanabileceği birşey almak istiyorum

Tabii ki öyle ama annenizin kullanım biçimine en uygun telefonu alırsanız anneniz daha mutlu olur bence. Çünkü annenize nokia 8 alsanız onun için sıradan bir telefon olur onun için. Dizi film izleyerek telefonun ne kadar iyi olduğunu anlayamaz diye düşünüyorum. Ama mesela 6 inç 4000 mahlı bir telefon alsanız " kocaman ekranı var şarjı da bitmiyor çok iyiymiş" diyebilir. Onun için "iyi" telefondan kasıt o olabilir yani.
    Tabi bu benim düşüncem hocam. Gerisi size kalmış alacağınız telefon şimdiden hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKullanıcı Adı -- 20 Ağustos 2018; 12:23:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: witamin01

çok şık duruyor 2 haftadır kullanıyorum malzeme kalitesi iyi diyebilirim sert değil yumuşak bir yapısı var. ekran filmini telefoncunun birisine taktırdım pek güzel değil tam kaplamıyor. kılıfın yanında bana ekran koruyucuda göndermişlerdi bi sorun isterseniz o geleni kullanırsınız
    Teşekkürler. Çoğu kişi cam ekranı kaplamıyor diye yazmış. Onun için sordum.

• Asite06 kullanıcısına yanıt
    Daha önceki telefonu neydi?

• Cihazın kutusundan çıkan garanti belgesinde dora iletişim yazıyor. Ankara da da Teleservice diye bir firma bakıyormuş. Bu cihazlar genpa garantili değil miydi? Nokia Türkiye garantili yazınca genpa bakıyor sandım. Teleservice in kötü bir firma olduğu yazılmış hep internette. Sizin telefonlarınızın garanti durumu nedir ?
  • Arkadaşlar bu telefonu anneme hediye olarak alacağım ancak bazı sitelerde tek simli bazılarında çift sim olduğu yazıyor TR garantili olanlar hangi versiyonu acaba, çünkü çift simli olması önemli.. Birde Dxomark puanı çook düşük ama gcam ile stock kamerasından daha iyi çekimler yaptığı belirtilmiş yurtdışı forumlarda, güncelleme ile geliştirildi mi acaba stock kamerası?

• quote:

Orijinalden alıntı: chilypeppers

Arkadaşlar bu telefonu anneme hediye olarak alacağım ancak bazı sitelerde tek simli bazılarında çift sim olduğu yazıyor TR garantili olanlar hangi versiyonu acaba, çünkü çift simli olması önemli.. Birde Dxomark puanı çook düşük ama gcam ile stock kamerasından daha iyi çekimler yaptığı belirtilmiş yurtdışı forumlarda, güncelleme ile geliştirildi mi acaba stock kamerası?
    İlk mesajdaki gcam i yükleyince çok güzel çekiyor . Fotoğraf çekimi açısından şüpheniz olmasın.
  • chilypeppers C kullanıcısına yanıt
    tr garantili olanlar tek sim ta-1012

• Bu gcam'lerden hangisini indircez acaba?
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Cihazı Dora AŞ getirirken asıl servisi Ouno service (http://ounoservice.com). Bu iki şerket ise Eko Grup çatısı altında.
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    İstediğin servise ver teleservice olmak zorunda değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Agronur17

bu mesajda carier video calling var. benim telefon ta-1012 modeli onda da ayarlar > ağ ve internet > mobil ağ > çağrı altında operatör görüntülü görüşme var ama açsan da aktif değil.

Alıntıları Göster
    Benim telefonda ta-1012 fakat ağ ayarlarında resimdeki menü çıkmıyor . cihazda 8.1.0 yüklü
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.