Şimdi Ara

Nokia 7 Plus'ın ilk canlı görüntüsü sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nokia'nın üreticisi HMD Global tarafından MWC 2018'de tanıtılması beklenen Nokia 7 Plus'ın canlı bir görüntüsüne ulaşıldı. Dijital görsellerin sızmasından sadece bir gün sonra çıkan bu canlı görüntü, sızıntıları doğruluyor.

Nokia'nın ilk 18:9 ekran oranıyla gelecek telefonu Nokia 7 Plus'ın köşeleri yuvarlatılmış olacak. Görselde cihazın 2.5D kavisli ekrana sahip olduğu göze çarpıyor. Sağ üst köşedeki Nokia logosunun hemen yanında ise selfie kamerası konumlandırılmış durumda.

Ayrıca Bkz.Samsung'un Oreo güncellemesini neden durdurduğu belli oldu
    Android One programı kapsamında gelmesi beklenen Nokia 7 Plus'ın 4 GB RAM ve Snapdragon 660 yonga setine sahip olacağı söyleniyor. Bunların yanında cihazın arka kısmında üst üste yerleştirilmiş iki kamera ve altlarında parmak izi okuyucu olacak. Son olarak Nokia 7 Plus'ın turuncu detaylarla süslenmiş inci beyazı ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulacağını belirtelim.

• Gorseli bir ben mi göremiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    https://twitter.com/evleaks/status/963925926655545345
  • Tasarım güzel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çöpppp

• Hem Android One hem de SD660 ile geliyor işte bu telefon iş yapar. Oreo ile geleceği için Project Treble desteği de olacağı için Pixel cihazlar gibi çabucak güncelleme alacaktır. Tasarım olarak 8'den daha güzel görünüyor.

Şu içeriği düzeltin bir zahmet hiçbir şey anlaşılmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parmak izi ekrana gömülü sanırım. Ekranın alt orta köşesindeki simgeyi yanlış görmüyorum heralde.

Parmak izi arkada demişsiniz ama bilemedim.

• Android One mi, Nokia mı? Hani şu GPL'yi ihlal eden, kernel kaynak kodlarını üzerinden bir yıldan fazla geçen telefonları için bile açmayan, açık kaynağa ihanet eden Nokia mı? Yoksa bootloader kilidini açmaya izin vermeyen, Android'i Android yapan serbestliğe izin vermeyen Nokia mı? Almayayım, kalsın.

Android One projesinin suyu çıktı zaten. Güncellemeler Google'den gelmiyor ilk nesillerde olduğu gibi. Google ismini kullanarak satış artırmak dışında bir anlamı kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizanagi -- 16 Şubat 2018; 17:36:47 >
  • Güzel görünüyor. Fakat marka algısını kuvvetlendirmesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BaatılRhymer

Parmak izi ekrana gömülü sanırım. Ekranın alt orta köşesindeki simgeyi yanlış görmüyorum heralde.

Parmak izi arkada demişsiniz ama bilemedim.

Saf anroid kullanıp parmak izi sensörüne sahip olan tüm cihazlarda öyle gözüküyor orası.
  • BaatılRhymer kullanıcısına yanıt
    Parmak izi arka kısımda konumlandırılmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır teşekkürler bilgiler için. Daha önce hiç saf android kullanmadığım için bir bilgim yoktu.
  • mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    Görseli geçtik, konuyu tam göremiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canlı bir model olmuş. Şunu dip fiyattan yap da alalım yoksa Nokia giremeyecek daha evimize.

• Her şeyi fiyatı belirler. Xiaomi fiyatlarına çıkması lazım ki satılsın.

• ilk kez duyuyorum şaşkınım hayırlısı bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.