Şimdi Ara

===> Nokia 7 Plus | Ana Konu | Snapdragon 660 - 3800 mAH - Android One - 64 GB/4 GB | <=== (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
3
Favori
27.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonunda karar verebildiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    2619 tl den aldım gelsin görelim memnun eder inşallah 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    SS isteriz artık.

salata çıkmassa koyarım ;)
    Hayırlı olsun gelince küçük bir inceleme yaparsın ekran kalitesi kamera gibi. 2700 civarına v30 plusta bulunuyor şu sıralar 128 gb lik. Ama sende nokia hayranlığı olduğu için nokia harici telefon önermiyorum ama beğenmezsen bir sıkıntı çıkarsa direk geri yolla paranı al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 22 Ekim 2018; 11:28:20 >
  • Telefon elime geldi yani beklediğim gibi kasa kalitesi elde tutuş hissiyatı iyi
    ekran güzel çok iyi de değil çok kötü de normal parlaklık renk doygunlukları gayet yerinde
    kamera güzel gayet iyi fotoğraflar çekiyor düşük ışık performansı da tatminkar e tabi ki üst seviye gibi olmasada standart kullanıcı için fazlasıyla tatminkar edecektir
    :) daha ne diyim bilemedim sonradan öğrendiğim bir husus
    bildirim led i yokmuş...
    hayırlı olsun hepsiburada da 2629 liraya düşmüş.
  • bende 2619 aynı işte ama cuma kargolama deyince dayanamam dedim dediğim yerden sipariş vermiştim ;)
  • arkadaşlar kutunun üzerinde dora yazıyordu
    paketin jiletinde bright star yazar ya bunda dora mı ne yazıyor içinden kılıf çıktı birde üretim ay yıl nasıl bulurum ? bu bilgiyi

@Whippoorwill

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaggeredByRuhtan -- 24 Ekim 2018; 15:24:55 >
    Dora resmi distrübitörlerden biri. Kılıf zaten mevcut kutuda. Garantiye destek uygulamasından bakabilirsiniz.

üretim ayı falan oda ordan mı ? yüzde 30 şarjla çıktı kutudan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaggeredByRuhtan -- 24 Ekim 2018; 15:59:59 >
    Üretilen tüm telefonlarda bataryada bir miktar enerji bulunur. Boş ya da dolu olarak atıl durumda bekletilen bataryanın kullanım ömrü kısalacaktır. Bu yüzden %30 seviyesinde olması normal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaş yazmış.

• Arkadaşlar merhabalar. Çoğu kişide olan bir durum olarak nokia 8 ve 7 plus arasında kalmış bulunmaktayım. Nokia 8'de ghost screen olayını duyduğumdan biraz şüpheyle yaklaşıyorum. 7 plusta da var mı böyle bir problem? Aynı üretim panel mi kullanılıyor, çok uğraşınca ghost screen oluyor mu? Ayrıca cihazın başka kronik sıkıntıları var mı? Şu an tek bildiğim pie güncellemesinde pilin çok daha hızlı gitmesi, hala düzeltilmemiş sanırım. Cihazı kullanan arkadaşlar ghost screen ve diğer sorunlar hakkında bilgilendirirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intouchable -- 25 Ekim 2018; 0:51:30 >
  • Intouchable kullanıcısına yanıt
    ghost screen herkesin karşılaştığı bir problem değil ama yinede var
    7 plus ta aynı panel değil sanırım ama batarya yoğun kullandım 1 günü rahat rahat çıkardı ama daha ilk şarjı idi
  • Intouchable kullanıcısına yanıt
    LG panellerin standart özelliği bu.

yüz tanıma var tabi 3d değil kamera destekli fakat çalışmıyor okumuyor
  • Arkadaşlar selamlar, bir arkadaşımda bu telefon mevcut. Fakat son 1-2 haftadır sanırım telefon ekranı uzun süre kapalı kaldığında geri tuşu işlemez oluyor. Yani gece şarja takıp sabah telefona bakındığında geri tuşu işe yaramıyormuş. Düzelmesi için telefonu tekrar açıp kapamak gerekiyor.

Sanırım yaılımsal bir problem var çünkü telefonun sahibi arkadaşım en son telefon bir güncelleme yapmış ondan sonra bu sorun baş göstermiş ama çözümü bulamadım. Var mı telefonu kullanıp da böyle bir sıkıntı yaşayan, bir çözüm üretebilirsek çok iyi olur. Herkese iyi forumlar.
  • sinanozk kullanıcısına yanıt
    Android Pie (9.0) sonrası mı olmuş hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Android Pie (9.0) sonrası mı olmuş hocam?
    Evet hocam sanırım, en son güncelleme ne geldi bilmiyorum nokia lar için. Dediğiniz gibi Pie 9.0 du heralde. Öyle birşey ise telefonu fabrika ayarlarına döndürmeden ya da ne bileyim içindeki fotoğraflardı vs. yapabileceğimiz birşey var mı öğrenmek istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.