Şimdi Ara

===> Nokia 7 Plus | Ana Konu | Snapdragon 660 - 3800 mAH - Android One - 64 GB/4 GB | <=== (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
3
Favori
27.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamerasında ois yok, eis görüntüyü bozmaktan başka bir işe yaramıyor. Snapdragon 660 orta seviye için güçlü olsada snapdragon 800 serisiyle yarışamaz. Kısacası bu telefon orta seviyede çok iyi iş yapabilecek telefondu fakat kamerası iyi olsaydı. O yüzden 2500 ü bırak 2000 lirayı bile geçerse millet gider başka model alır.

Şurada note 8 vs nokia 7 plus eis ois farkını görebilirsiniz.

Buda başka kısa bir örnek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 22 Mart 2018; 3:58:19 >
  • Bu cihaz TR'ye bir türlü gelmedi, gelemedi. Neden acaba?

• astegon kullanıcısına yanıt
    Nisan-mayıs-haziran dönemini bekleyeyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Hmm stoklara daha tam gelmemiş ama fiyat hemen hemen belli gibi. Nisan ortalarında çıkacak deniyor. Nokia'da sony gibi tanıtıyor aylar sonra cihazı gönderiyor.

https://www.clove.co.uk/nokia-7-plus

349 sterlin = ~ 2000 TL

TR'deki envai çeşit vergi + distribütör kar'ı, satıcı kar'ı derken

2499 ile giriş yapacak gibi geliyor.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Bende 2699 TL gibi bir etiketi olur diye düşünüyorum. Ülkemizde en geç haziranda görürüz bu cihazı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu telefonu almayı düşünenlerdenim nokia 8 sirocco ile kamerası aynı ama ois falan yok baska neler değişik bılmıyorum kamera kötü mü ? testlerde hiç fena gözükmüyordu ?

fiyatı tahminim 2299 veya 2399 olacağı yönünde ama nokia 8 ilk çıktğında 3000 tl iken sımdı 2000 tl bandına alınabılıyor
    nokia mobile yazdım nisan ayında satışa sunulacağından bahsetti bazı arkadaşlar ağustos falan demişte çok geç o
  • Nokia 8 siroco 800 euro, nokia 8 daha hızlı neden dersen, yonga seti sp835, ufs 2.1 64gb rom kullanır sonradan 128gb lığı 450euro , lte bantları cat12, ramler dual Chanel daha hızlı, qualcom Quick 3.0 şarj var, THERMAL ısı yalıtımı borusu var, nokia 7 plus 2699tl den çıkacakmış, nokia 6 2018 de 1999tl

• koreli41 kullanıcısına yanıt
    Nokia 6 (2018)'in fiyatı 1599 TL olsaydı keşke. Kaynak var mı?

• 2000'den fazla gelirse almam, xiaomi veya fiyatı diplere düşen snapdragon 835 li amiral gemiler varken 2000 bile çokta yapacak bir şey yok. Ben snapdragon 660 ve kamerasında ois olmayan telefona 2000 üzeri vermem. Batarya ve ekran kasa oranını dert etmeyen zaten 2000-2200'e nokia 8 alır. 2699 TL fiyatla geleceğine ihtimal vermiyorum ama gelirse önden bir pazarın kaymağını almak istedikleri içindir sonra bu telefon 2000 altına sert çakılır. 2700 müş 3000'e s8 alır geçerim. Fiyatı en yüksek 2299 olabilir oda giriş fiyatı veya vatan teknosa fiyatı olmalı. 3800 batarya 6 gb ram snapdragon 821 li mi5s plus, veya snapdragon 660 dual 12 mp kameralı mi note 3 veya mi6 var 1500 lira civarında. Android one olmasıyla ve resmi dist yoluyla gelmesinden ötürü 2000 verilebilir. LG G6'da 2000 altına inmiş durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 28 Mart 2018; 21:44:35 >
  • Bakın arkadaşlar kaçak xiaomi kullanan biri olarak söylüyorum, xiaomi nin arkasında artık Çin hükümeti, qualcom ve Google şirketi desteği var, xiaomi nin global bantlı modeli 2 tane A1 global sp625 ve mi mix sp821 li olanın fiyatı yüksek, çünkü lisans parası ödüyorlar, yedek parça bulmak zor,xiaomi nin amacı mass production dedikleri çok üretip, Asya ülkelerinde yayılmak nüfus çok fazla , global oyuncu olmak istemiyorlar, yani reklama para vermiyorlar, hintli youtuber lar Bile xiaomi ürünlerini karaborsa dan alıp öyle inceliyorlar, hmd global e gelirsek bu Foxconn firmasının Türkiye operasyon çok kötü, nokia 6 2018 350euro, nokia 7 plus 450euroya mediamarkt de Almanya sitesine girip bakabilir,,, bizdeki vergiler ve kazanç fena ,nokia 2 bile 650tl düşün yani

• ===> Nokia 7 Plus | Ana Konu | Snapdragon 660 - 3800 mAH - Android One - 64 GB/4 GB | <===

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N4F kullanıcısına yanıt
    İyi haber denemez. Biz açıklayınca olur demek istemiş sanki.

• ekran kasa oranı iyi 5.5 inc üstü telefon bakıyorum hiç f/p yok. Nokia ucuz olur diye bekliyordum(1700tl gibi) olmayacak gibi. alacak telefon yok yahu. kardeşimde mi 5s plus var. mi not 3 almak zorunda kalacağım.

mate 10 lite var typce qc 3.0 yok, cpu düşük falan. kafalar karışık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N4F -- 2 Nisan 2018; 14:29:22 >
    Kurtarıcı Xiaomi şu anlık. Mi Note 3 daha işlevsel bir cihaz.

Mi note 3 te lte band 20 desteği yok olsaydı direk alırdım nokia 7 plusa niye 500-1000 lira fazla verelim değil mi? Xiaomi 5 plus modeli var 6 inç snapdragon 625 4k bataryalı 1000 lira civarında dolaşıyor kamerasına android güncellemesini çok önemsemiyorsan alabilirsin. Ben 7 plusu android one olması ve lte band 20 desteklemesinden ötürü bekliyorum ama 400 euro dan çıkacak telefonu direk tl ye çevirince 2000 lira min fiyat ortaya çıkıyor. 700 euro luk sony xz1 i sony türkiye 2999 dan getirmişti şimdi 2200 lere düşmüş keza nokia 8 de 2200 lira seviyesinde. 7 plus pahalı gelse bile fiyatı düşecektir nokia 8 daha çıkalı kaç ay oldu 1000 lira ucuz şuan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Mi note 3 te lte band 20 desteği yok olsaydı direk alırdım nokia 7 plusa niye 500-1000 lira fazla verelim değil mi? Xiaomi 5 plus modeli var 6 inç snapdragon 625 4k bataryalı 1000 lira civarında dolaşıyor kamerasına android güncellemesini çok önemsemiyorsan alabilirsin. Ben 7 plusu android one olması ve lte band 20 desteklemesinden ötürü bekliyorum ama 400 euro dan çıkacak telefonu direk tl ye çevirince 2000 lira min fiyat ortaya çıkıyor. 700 euro luk sony xz1 i sony türkiye 2999 dan getirmişti şimdi 2200 lere düşmüş keza nokia 8 de 2200 lira seviyesinde. 7 plus pahalı gelse bile fiyatı düşecektir nokia 8 daha çıkalı kaç ay oldu 1000 lira ucuz şuan :)

band 20 Android one ve buyuk ekran olması Nokia 7 plusi bekleme sebeplerimden benim de. redmi 5 plus 6inc iyi ama cpusu kafa karıştırıcı ve onda da band 20 yok.

esasında mi note 2 128 gb global ve güzel bir telefon ama paneli lg p-oled gibi birşey imiş sorunlu diyorlar.

edit:rm5plus b20 varmış galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N4F -- 3 Nisan 2018; 14:2:54 >
    Snapdragon 625 var 660 tan kötü tabi ama gayet yeterli. Global olanında band 20 varmış. Sonuçta redmi 5 plus 1000 liralık telefon nokia 7 plus ile yarışamaz gerek kamera gerek performans gerek android one farkıyla. Ama nokia 7 plus 2500 gibi gelirse o fiyata snapdragon 835 li cihazlar var en basitinden 2200 e nokia 8 var. Ha ben nokia 8 de almam ama 3000 e s8 alınır. Bakalım umarım nokia türkiye fiyatını iyi ayarlarda hepimiz 7 plus alırız. Fakat 400 eurodan çıkan bir telefon 2000 lira altında gelmez herhalde keşke 2k dan çıksa :)

• Hocam 2499 ya da 2699 TL diye tahmin ediyorum. Umarım yanılırım.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Yani çıkış fiyatı yüksek olur nokia 8 gibi ama sonra düşer. Beklemeden almamak lazım. Galaxy s9 850 eurodan çıktı bize 4600 den geldi 7 plus 450 den satılsa dediğin 2499 dan çıkış yapar. Güzel telefon ama bu fiyata alınmaz ya beklemek lazım ya da başka markaya yönelmek lazım. Ois olmayan kameraya ve snapdragon 660 a 2500 vermek çok geliyor ama telefon her şeyiyle güzel mi güzel :)

• Gerçekten en beğendiğim tasarım oldu son zamanlarda gördüğüm. Özellikle beyaz renk çok şık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.