Şimdi Ara

nokia 6600 da tv ızleme!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar nokia 6600 da nasıl tv ızlenır?telsım oparetör

• quote:

Orjinalden alıntı: madboyuksel06

arkadaslar nokia 6600 da nasıl tv ızlenır?telsım oparetör

Hattin faturali olmasi lazim.. Once MMS 6600 yaz 7070 e gonder.. Gelen ayarlari kaydet.. Sonra WAP AYAR NOKIA yazip yine 7070 e gonder.. WAP ayarlarini kaydet.. Ucuncu olarak VIDEO yazip tekrar 7070 e gonder.. Gelen mesaji ac.. Oradaki adresten girip telsim ana sayfaya ulas.. Baglantilardan Canli yayin secenegi sec.. Karsina gelen kanal listesinden istedigini secip izlemeye basla:) Ama bunlardan once 4440542 den telsim musteri hizmetlerini arayip MMS ve MVS ayarlarini alman gerekebilir.. Kolay gelsin:)

• 1- Hattinin faturalı olması gerekmiyor artık
    2- Şuan çalışmıyor, nedenini bilmiyorum ama epeydir seyredemiyorum ben (Ankara)

Bunun dışında arkadaşın dediklerini yap, olucaktır..
  • Ücretlendirme nasıl oluyor bu tv. işinde?
  • telsim MVS mycepte devam ediyormu? bende seyredemiyorum yaklaşık 1-2 aydır. Gprs yok diyor açmıyor . Yoksa beleş seyretmeyi durdurdularmı? Öyle bile olsa kontör yiyerek devam etmesi lazım
  • sanırım onun için ayrı bir ücretlendirme geldi açtırıyorsunuz telsim müşteri hizmetlerinden
  • quote:

Orijinalinden alıntı: noxco

1- Hattinin faturalı olması gerekmiyor artık
    2- Şuan çalışmıyor, nedenini bilmiyorum ama epeydir seyredemiyorum ben (Ankara)

Bunun dışında arkadaşın dediklerini yap, olucaktır..

Evet faturalı olması gerekmiyor bir ay öncesine kadar ücretsizdi ama şuan durumu nedir bilmiyorum.Telsim müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsin şu anki durumunu.
  • cumadan önce faturalı hattımla denedim ve star Tv yi seyrettim ama şimdi bağlanamıyor "telsim_mms" bağlantısı kullandım telefonum 6600 müşteri hizmetlerinden cepimaj açtırdım 7070 e MMS yazıp yolladım ve yine 7070 e video yazıp yolladım bu şekilde gelen ayarları kaydettim video mesajına cevap olarak zaten index sayfasının adresi geliyor ve oradan arkadaşların dediği gibi canlı yayına tıklayıp kanal seçildikten sonra seyrediliyor....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.