Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Nokia 6260 750 $

41
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Nokia 6260 750 $
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4421 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

yok ya alet cok krizma nasıl buyuk buldunuz anlamadım zaten

bende 6630 bekliorum forum iki ye bolunecek zati 6630 cular 6260 cılar die

Tek ben değilmişim büyük bulan
    |
    |
    HP COMPAQ PRESARIO DV6730 ET - Aidata - P IV 2,8 GHz. � 512 Mb. Ram - Win XP SP2 � Nikon D50 � Sigma 17-70 mm. F2.8-45 Macro � Nikon 18-55 mm. F3.5 -5.6 G ED � Nikon Nikkor 70-300 mm. F 4-5.6 G � Nikon SB-600 - Canon EOS 3000V - Canon 28-90mm. DC-Sony Ericsson P990i -Nokia E50 � BlackBerry 7130G - Nokia 8910i - Ipod Nano Siyah 4 GB. � Opel Corsa 1.3 CDTI Essantia 2005 � Besiktas - Ferrari
  • Binbaşı
    1707 Mesaj
    Tutturabildigine iste ya..
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: infinite

bu kada para vermeyin bu telefon en fazla 600 milyon eder yarın 500 e satılır dönup kimse bakmaz

bende vermem bu kadar para ama o kadar da düşmez be hocam
    |
    |

..:: ๑ scarface ๑ ::..
    ..:: TAKLİTLER ASILLARINI YÜCELTİR ::..
  • Yarbay
    14143 Mesaj
    bencede yakın bir süre düşmez o fiyata...
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: van_hoijdonk

bencede yakın bir süre düşmez o fiyata...

+1
    |
    |
    |
    |
    |
    Krişna Krişna Hare Hare *** Rama Rama Hare Hare
  • Yarbay
    4170 Mesaj
    Baya büyük bir telefon
    |
    |
    |
    |
    neeee böyükmü ehem ehem işlevi işlevi
    |
    |
    ohara sana bir ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. diyorum ve susuyorum...
    |
    |

Orjinalden alıntı: Negative®

Benim de artık alacagim tek telefon ama bu kadar para vermem, düşsün alıcam ama, boyut sorun olmayacak, her türlü iyi telefon

hocamın bi bildiği vardır nasılolsa p900 kullanmıs insan
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    14143 Mesaj
    polata bana 520 dolara getirttirebileceğini söylemişti???
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    310 Mesaj
    arklar demin bu telin incelemesini mobile-review.com da okudum.... ve yine nokia yapmış yapacanı diyorum.... Hatalar silsilesine devam...
    1-) telefon yine mono mp3 calıyor....(7610 gibi ama en azından 44100 hz ornekleme ile,,6600 ve 3650/60 da 16000 hz idi)
    2-)hot swap demislerdi mmc için yine numara cekmişler.telin arkasını acıyosun(batarya kapanı) ama pili cıkarmadan degiştirebiliyosun... puhaa sonucta yine arka kapagı acıyosun... ayriyetten bu modell mmc kullanacak demişlerdi ama rs-MMc var
    3-)tel acılınca kocamaaaaan oluyorrrr.. ozellikler 7610 ile aynı 124 mhz işlemci,,, 8 mb internal flash... sp mark da zaten aynı skorları yapmışlar
    4-) site bissuru hata bulmus telde ekran yanlış yerleştirilmiş mesela ama verilen goruntu dogru, yandaki kamera egikmiş falan ohaaa falan oldum resimlerde gozukuyo zaten
    5-) ve sonunda symbian da radyo nokia stereo demiş ama test etme fırsatı bulamamışlar.radyo var ama ......
    sonuc NokIA yine ufacık degişiklerle sadece dış gorunusu degiştirerek yine kazıklayacak musteri arıyorrrr. .... hiç alınası bi tel degil.. bu kategoride SX1 ufak tefek yazılım hatalarını giderdiği an liderdir arklar...
    Görüşmek üzere......
    |
    |

• Yarbay
    2088 Mesaj
    nasıl ya ses mono mu .eğer gerçekten öğleyse çoğu kişinin hayalleri yıkılmıştır.
    quote:

Orjinalden alıntı: mace

arklar demin bu telin incelemesini mobile-review.com da okudum.... ve yine nokia yapmış yapacanı diyorum.... Hatalar silsilesine devam...
    1-) telefon yine mono mp3 calıyor....(7610 gibi ama en azından 44100 hz ornekleme ile,,6600 ve 3650/60 da 16000 hz idi)
    2-)hot swap demislerdi mmc için yine numara cekmişler.telin arkasını acıyosun(batarya kapanı) ama pili cıkarmadan degiştirebiliyosun... puhaa sonucta yine arka kapagı acıyosun... ayriyetten bu modell mmc kullanacak demişlerdi ama rs-MMc var
    3-)tel acılınca kocamaaaaan oluyorrrr.. ozellikler 7610 ile aynı 124 mhz işlemci,,, 8 mb internal flash... sp mark da zaten aynı skorları yapmışlar
    4-) site bissuru hata bulmus telde ekran yanlış yerleştirilmiş mesela ama verilen goruntu dogru, yandaki kamera egikmiş falan ohaaa falan oldum resimlerde gozukuyo zaten
    5-) ve sonunda symbian da radyo nokia stereo demiş ama test etme fırsatı bulamamışlar.radyo var ama ......
    sonuc NokIA yine ufacık degişiklerle sadece dış gorunusu degiştirerek yine kazıklayacak musteri arıyorrrr. .... hiç alınası bi tel degil.. bu kategoride SX1 ufak tefek yazılım hatalarını giderdiği an liderdir arklar...
    Görüşmek üzere......
    |
    |

• Yarbay
    2088 Mesaj
    But at the same time mp3 player sound is mono, this is a hardware limitation of the platform.
    mobile-reviewde bu yazı var gerçekten mono ymuş.
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,333
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.