Şimdi Ara

NOKIA 6230İ msn sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar nokıa 6230i telim var turkcell in 100 mb internet paketi var beleş olandan . yalnız ne yaptımsa msn ye giremiyorum çeşitli msn programları denedim olmadı sanıyorum bağlantı ayarlarında sorun var . nete bağlanıyorum ama msn ye bağlanmıyor . bilen arkadaşların yardımını bekliyorum şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velideli -- 23 Eylül 2008; 0:55:38 >

• yardımcı olabilecek arkadaş yokmu
  • kardes önce turkcell live msn telefonuna kur asgıda anlattım turkcell msn ile baglancan

Turkcell İm Wındows Live Messenger Yeni Yapılandırma Ayarları

Eğer Bir Turkcell İm Wındows Live Messenger Kullanıcısı Olmak İstıyorsanız (Msn Yazıp 7777 Göndermek Sonrasında Size Gelen Program Linkine Tıklayıp Ücretsiz Şekilde Telefonunuza İndirebılırsınız Sonrasında Size Msn Üyelik Onayı Geldikten Sonra Size Yapılandırma Ayarları Gönderiyorlar
    Gelen Ayar İse Turkcell Msn Dir Msn Programını Actıgımızda Bu Ayarı Secerek Bağlanıyoruz
     NOKIA 6230İ msn sorunu

NOKIA 6230İ msn sorunu

NOKIA 6230İ msn sorunu

NOKIA 6230İ msn sorunu

Turkcell Msn Bağlantısını Seçiyoruz
     NOKIA 6230İ msn sorunu

NOKIA 6230İ msn sorunu

NOKIA 6230İ msn sorunu

NOKIA 6230İ msn sorunu

NOKIA 6230İ msn sorunu

Yukarda Vermiş Oldugum Msn Ayarı Turkcell İm Wındows Live Messenger Destekleyen Tüm Nokia Modelleri İçin Geçerlidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kehanet.. -- 23 Eylül 2008; 19:51:53 >

• teşekkür ederim kardeş ben değişik programlarla başaramayınca bugün dediğin programı indirdim ayarlarıda aldım ve etkinleştirdim kullanıcı adı ve parolası doğrulanıyor yazısından ileri gitmiyor sistemden kaynaklanan sorun var galiba telefon rehberini senkronize ederkende hep hata veriyor yüzlerce denemede ancak başarılı oluyor .turkcell e mail attım hatanın resimlerinide ekledim bakalım ne yanıt verecekler. ilgine çok teşekkür ederim
  • kardes sorunun şu oabılır erişim noktasında cepten internet secılı ise onu turkcell msn olarak değiştr ve hemn altında butun uygularda oalark turkcell msn sec oke
  • ilgine çok teşekkür ederim dediklerini zaten yapmıştım yine tekrardan yaptım hatta programı ve ayarları silip tekrardan kurdum . ama kullanıcı adı ve parola doğrulanıyor yazısı öylece duruyor . aynı sorun daha önce beleşken kullanan arkadaşlarda da vardı kesinlikle sistemden kaynaklı bir sorun . gprs bağlantısı kuruluyor ama msn açılmıyor
  • şifren cok uzunsa bundan dolayıda oluyor kardes
  • sağol kardeşim ama akşam kendiliğinden bağlandı hiç bir değişiklik yapmadım .ama bu seferde online olduğu halde ileti gönderip almıyor. bilgisayardan yazıp gönderiyorum cepten almıyor .cepten yazıyorum pc ye ulaşmıyor. işin kötü tarafı kız arkadaş için yapmıştım . sinirlenip teli kapattım yakın açtım müşteri hizmetleri iki defa aramış ve mesaj göndermişler arayın diye . şimdi değilde numara taşımaya başlayınca arayacağım ilgine çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.