Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Nokia 6 satışa çıktığı ilk 60 saniye içerisinde tükendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
116
Cevap
1
Favori
6.974
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Nokia 6 satışa çıktığı ilk 60 saniye içerisinde tükendi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    97 Mesaj
    beyler giriş seviyesi bir tel yapıyolar işte 5.5 inç snapdragon 430 4gb ram(muhtemel 3gb si kullanılıyor şekildedir) 3000mAh batarya 45.000 antutu değeri ve 167 gram ağırlığıyla giriş seviyesinin tavanında
    |
    |

Oda 1000 tl gibi.

Tr fiyati 1500....

Yani nokia aslinda, tc deki sigara saticilari gibi

Fiyatini indirip bizim pazara girse

Bence efsane olur.

Şu salak butun telefon serileri temizlenir piyasadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1269 Mesaj
    çin nüfusunun (1.357.000.000) %0.1'i almış. o fiyata burada satılsa %0.1''lik satış elde ederdi herhalde.
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    733 Mesaj
    Burada 250 dolar etiketle satılırsa nalları toplar bu telefonla.
    |
    |
  • Yarbay
    12290 Mesaj
    Ozlemisiz yahu.

5510,5230,e63,e71,e72 kullanmisim. E72 özellikle kasa yapisi ve elde tutus hissiyati ile muthisti.

5510 ise qwerty klavyesi ile yenilikçi bir tasarima sahipti.

Valla gelsin, bin tl alti olsun sirf eski gunler hatirina alirim bir tane...

1000 tl altı zor. Ne yazık ki.Ancak 2011 dolar kuru ile mümkün .

|
    |
    nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    soni nin dandik sorunlu telefonlarından sonra millet bıkmış, nokşa gibi kaliteli ve sorunsuz markayı görünce hemen talep rekoru kırmış. sevindirici bi haber. nokia gelsinde millet kaliteli ve sorunsuz cihaz kullansın. millet ne özlemiş be seni nokia. nokia nın tutacağı kesinleşti artık. iyide oldu. nokianın girmesiyle, dandik soni ve kaliteli olmasına ramen htc malesef batar. dandik soni batsın üzülmem de, htc gerçekten kaliteli bir marka, lakin ondada fiyat-performans dengesi yok
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    60323 Mesaj
    soni nin dandik sorunlu telefonlarından sonra millet bıkmış, nokşa gibi kaliteli ve sorunsuz markayı görünce hemen talep rekoru kırmış. sevindirici bi haber. nokia gelsinde millet kaliteli ve sorunsuz cihaz kullansın. millet ne özlemiş be seni nokia. nokia nın tutacağı kesinleşti artık. iyide oldu. nokianın girmesiyle, dandik soni ve kaliteli olmasına ramen htc malesef batar. dandik soni batsın üzülmem de, htc gerçekten kaliteli bir marka, lakin ondada fiyat-performans dengesi yok
  • Teğmen
    248 Mesaj
    iyide acaba türkiyeye gelecekmi bütün sistemi yıkıldı nokianın.ayrıca cinli bir firma aldı yanlış hatırlamıyorsam.yani çin işi noikada olabilir..türkiyeye resmi olarak gelmeyecekse boşuna heves yapmış oluruz.aslında ben başarı elektronik yada kvk yerinde olsam getiririm. uygun fiyata piyasayı sallarım...bu ortam çok müsait.
    İncelemelere göre yine alt seviye bir cihaz olduğu söylenmiyor muydu ?

|
    |

HMD bir Fin markasıdır. Cihazlar ise Foxconn fabrikalarında üretilir. Foxconn ise Çinli bir firmadır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    telemcii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Aga her yer mesajında Sony'den yana benzer ithamlarda bulunuyorsun. Memnun kalmadıysan bi daha almazsın olur biter, böyle ergence mesajlara gerek yok.

|
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1044 Mesaj
    1000-1200 civarı mı olur sanırım anılar anılar
    |
    |
    1308 Mesaj

ben 2011 de aldım ilk telefonumdu garanti 2 güne kala da 400e sattım. Kasıyordu oyun oynatırken. Ama gel görki nokia kalitesinde başka telefon tanımam ( iphone 3gs 2013-2016 ( rahmetli oldu) şuan s7 edge ( 2016- ???? ). ama yedek telefon olarak n97 alıyorum yarına. Sıfır buldum şaşırdım.
    |
    |
    volkan.ka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 32GB Beyaz

[/center
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.