Şimdi Ara

Nokia 6 satışa çıktığı ilk 60 saniye içerisinde tükendi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
1
Favori
7.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye de max 1100-1200 sd430 da güçlü bir yeni nesil işlemci

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden olduğu gibi tekrar telefon pazarı nokianın olucaktır 250 dolara şahane telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun ineclemesini izlerken açılırken iki elin tutuşmasını bekledim yemin ederim. Ama gelmedi :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim uydurdu acaba. Ya da 60-70 adet mi üretmişler?

• niye la yaşınla mı dövecen elemanı ?
    ha bide şekil şukul yapmazsak 250 dolara aypon 256 cigolayt sarabiliyomusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: edmr41

niye la yaşınla mı dövecen elemanı ?
    ha bide şekil şukul yapmazsak 250 dolara aypon 256 cigolayt sarabiliyomusun?

ben hep ilk çıkan iphone'u aldığımdan para hesabı yapmıyorum 6000 lira da olsa alırım o yüzden np
  • vergiyle birlikte 600 dolar olacaktır, yurtdışından getiren kullanır anca.
  • Hey gidi nokia zamanında akıllı telefon yokken nokia 3310 almıştım yeni çıkmıştı.okulda iyi hava atardım :)

Şimdiki rezil yeni nesil gençler çok şanslı.

Akıllı teller tabletler bilgisayarlar İnternet herşeyleri var ama gel gorki bu dediklerim çıktıktan sonra insanlar bozuldu.

• sağlamlık konusunda nokia yı kimse geçemez. Beton gibi telefon yapıyor adamlar.
  • Şu melodiyi bile yeniden duymak güzel. Eski Nokia telefonları koleksiyon olarak saklayan biri olarak bu gelişmeye sevindim. İnsanlar Samsung ve iPhone arasında gidip geliyordu güzel ve eski bir alternatifin geri gelmesi iyi oldu.

• Büyük klasik markaların Android'e teslim olduğunu görünce içim sızlıyor. Mobil pazarda Symbian ve Blackberry OS da yer alabilmeliydi eğer rekabet bir yalandan ibaret değildir. Uluslararası rekabet yasaları ne diyor bu konuda bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: simcell

Şu melodiyi bile yeniden duymak güzel. Eski Nokia telefonları koleksiyon olarak saklayan biri olarak bu gelişmeye sevindim. İnsanlar Samsung ve iPhone arasında gidip geliyordu güzel ve eski bir alternatifin geri gelmesi iyi oldu.

Duymayacaksınız zaten ne o efsane slogan, ne o tutuşan eller ne o açılışta ve çalarken ki sesler hiçbiri yok

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=ir28AkKWAeA&app=desktop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 21 Ocak 2017; 1:49:38 >

• Özlenmiş nokia belli , f/p ürünleriyle ülkemizde de çok satabilir.

• takip trye gelince alacam

• İnsanlar Nokia'ya aç. Bu kadar problemli cihazlar varken Nokia'nın büyük hatalar yapmaması gerekiyor. Geleceği takip...

• quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

Şu melodiyi bile yeniden duymak güzel. Eski Nokia telefonları koleksiyon olarak saklayan biri olarak bu gelişmeye sevindim. İnsanlar Samsung ve iPhone arasında gidip geliyordu güzel ve eski bir alternatifin geri gelmesi iyi oldu.

Duymayacaksınız zaten ne o efsane slogan, ne o tutuşan eller ne o açılışta ve çalarken ki sesler hiçbiri yok

Duyamayacak olmamız kötü olmuş. Artık telefon ülkeye gelirse ve satın alırsak sonradan onları ekleyeceğiz. Dhanu Saud yakında bunun için bir güncelleme hazırlayıp yayınlar.

• Eh çinde normal sanırım.

Adamların nüfus 1.3 milyar. Her yıl 10 milyon çocuk doğuyor. Her yıl 10 milyon genç ilk telefonunu alıyor.

Yani. Ciddi bir rakam. Ama çin için düşünürsek ne kadar etkileyici bilemem. :D

• quote:

quote:

quote:

Duyamayacak olmamız kötü olmuş. Artık telefon ülkeye gelirse ve satın alırsak sonradan onları ekleyeceğiz. Dhanu Saud yakında bunun için bir güncelleme hazırlayıp yayınlar.

X-plore File Manager ile ekleyebilisiniz aldığınızda telefonu hocam.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lonelycatgames.Xplore

Nokia 6 satışa çıktığı ilk 60 saniye içerisinde tükendi

• quote:

Orijinalden alıntı: Revion

İphone varken çöp

edit: troll bir yorum yapalım dedik millet çıldırdı

trol değil saf saf yazmışsın aga, sonra bakmışın ki millet yükleniyor, kıvırmaya kalkmışsın ama yetmemiş. Bence sen mesajını sil ve usulca uzaklaş....
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

quote:

quote:

X-plore File Manager ile ekleyebilisiniz aldığınızda telefonu hocam.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lonelycatgames.Xplore

Nokia 6 satışa çıktığı ilk 60 saniye içerisinde tükendi

Teşekkür ederim. Ülkeye gelirse ve cihaz değiştirirsem bu yöntemi denerim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.