Şimdi Ara

Nokia 6 modeli 1 milyon ön kayıta ulaştı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: kasamak5656

Marka ismi tarih olduktan sonra yerim patenti

Milyon dolarlar geri donmeye yetmiyor bu yuzden baska bir sirketle beraber geri donmeye calisiyor

Tamam sen patenleri ye.
  • Marka sevdalısı olmaya çok karşıyım. Telefonum da çıktığında fiyat/performans canavarı olan OnePlus One. Ama bu Nokia haberleri beni çok heyecanlandırıyor. Artık alt sınıf telefonlarında da işlemcileri belli bir seviyeye geldiği için ek özellikler daha önemli bir hal alıyor. Özellikle kamera konusunda Nokia, her seviyede başarılı işler çıkarırsa eski popülerliğine dönebilir.

• fthkn F kullanıcısına yanıt
    Okuma yazma anlama problemi sekil A

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR Fiyatı:

250$ x 4 = 1000 x 2 = 2000 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasamak5656

Okuma yazma anlama problemi sekil A

ne problemi anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Nokia için güzel haber. Bu telefonun daha yüksek donanıma sahip versiyonunu bekleyenler daha çok. Amiral gemisi bir Nokia cihaz bekliyor insanlar.

Bekleyen insanlar saçmalıyor. Bu telefonun yetersiz birşeyini göremiyorum. Biri çıkıp şu özelliği bana yetmiyor diyebilir mi. Diyemez ama yine de daha iyisi olsun der. Böyle bir amiral gemi saçmalığı içerisindeyiz malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliofage

quote:

Nokia için güzel haber. Bu telefonun daha yüksek donanıma sahip versiyonunu bekleyenler daha çok. Amiral gemisi bir Nokia cihaz bekliyor insanlar.

Bekleyen insanlar saçmalıyor. Bu telefonun yetersiz birşeyini göremiyorum. Biri çıkıp şu özelliği bana yetmiyor diyebilir mi. Diyemez ama yine de daha iyisi olsun der. Böyle bir amiral gemi saçmalığı içerisindeyiz malesef.

Iphone 7 ve Galaxy S7'ye rakip olacak bir telefon görmek saçma olmasa gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia androidle geldiği sürece tutulmaz artık. Symbian'ı bırakmakla, meego ile yol almamakla hata etti. Çeksin şimdi ceremesini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Nokia en büyük hatayı Windows Phone ile yol almakla yaptı zaten. Zararın neresinden dönse kârdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Nokia en büyük hatayı Windows Phone ile yol almakla yaptı zaten. Zararın neresinden dönse kârdır.

Beni ilgilendirmiyor nereye nereden döndüğü. Nokia artık bir çin malı, replika ürün üreticisidir bu saatten sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Beni ilgilendirmiyor nereye nereden döndüğü. Nokia artık bir çin malı, replika ürün üreticisidir bu saatten sonra.

Finlandiye merkezli bir canlandırma oldu hocam. Çin pazarı ise bildiğiniz gibi en önemli pazarlardan. Ha Çin malı olsa dahi Xiaomi'de Çin malı Huawei'de Çin malı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Finlandiye merkezli bir canlandırma oldu hocam. Çin pazarı ise bildiğiniz gibi en önemli pazarlardan. Ha Çin malı olsa dahi Xiaomi'de Çin malı Huawei'de Çin malı.

Maliye Bakanı Alexander Stubb'ın, ülkesini “Avrupa'nın yeni hasta adamı” olarak tanımladığı Finlandiya, yüksek bütçe açığı ve işsizlikle mücadelede başarısız oluyor hocam.

www.bloomberght.com/haberler/haber/1850799-avrupanin-yeni-hasta-adami-finlandiya

Bu hamlesiyle çinden medet umar hale gelmiştir. Bedeli olacaktır tabi.

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Nokia da HMD Global de merkezleri Finlandiya'da olan kurumlar. Çin malı demeden önce araştırıp bilgi sahibi olmak lazım.

Tutmaz diyorsun da önce kullandığın Lumia'ya bir bak. Windows Phone dünya genelinde tutmamış bir sistem ve şu an pazar payları yüzde 1 bile değil. Stok eritmek adına batan bakkallar gibi bir alana bir bedava kampanyası yaptılar. Bu acziyetin ve çaresizliğin ete kemiğe bürünmüş hali. 950 serisi zaten ölü bir olarak doğdu. Alanlar da hayatları boyunca unutamayacakları bir kazık yediler.

Adamların giriş seviyesi telefonu bile milyonluk ön kayda ulaştı. Bu yüksek satış yapacağının işaretlerini veriyor. Bugüne kadar çıkmış tüm WP cihazların ön kayıtlarını toplasan 1 milyon etmez. Tutunca seni göreceğiz buralarda Nokia'yı savunacağın günleri.

• Satışa çıktığı gibi tükenmiş telefon yarın öbür gün yapılır haberi
  • birde nokia fanboyları türemesin şimdiden.

• Iki elin birleşme sini özledik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasamak5656 K kullanıcısına yanıt
    Miccrrosofti'ta hissesi olan kişinin Nokiia'da yöneticilik yapması yüzünden battı.
    N900 gibi muhteşem bir cihazı dünyaya yaymadıkları belli piyasalara sundukları için battı, bir sürü neden sayabilirsiniz ama androidi sayamazsınız çünkü hatalar daha android yokkenden itibaren başlıyor, vindovsi işletim sistemi sadece son darbe oldu.

Eğer Symbiiana sahip çıkılıp geliştirileseydi, batmazdı. Nokiia'nın sonunu getiren Miccrrosofti oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 20 Ocak 2017; 20:42:26 >
  • maximus8282 M kullanıcısına yanıt
    ne symbianı ya adamlar zaten symbian yüzünden battı zaten

android ios aldı başını yürüdü bu kadar basit
  • merhaba ekrem bey.

siz en beğendiğim ve haberlerini ilgiyle ve severek takip ettiğim dh editörlerindensiniz. size yapilan çocukça ve saçma eleştirilerin karşısındayım. ancak size 12 yıllık bir dh okuru olarak rasyonel ve objektif bir eleştiri yapacağım, umarım dikkate alırsınız. saygılarımla...

şöyle ki yaptığınız haberlerin altına yaptığım yorumlar ya çok geç yayınlanmakta, ya da hiç yayınlanmamakta. yılların bir dh okuru olarak bu konuda gereğinin yapılmasını ivedi olarak talep ederim...

soni nin dandik sorunlu telefonlarından sonra millet bıkmış, nokşa gibi kaliteli ve sorunsuz markayı görünce hemen talep rekoru kırmış. sevindirici bi haber. nokia gelsinde millet kaliteli ve sorunsuz cihaz kullansın. millet ne özlemiş be seni nokia. nokia nın tutacağı kesinleşti artık. iyide oldu. nokianın girmesiyle, dandik soni ve kaliteli olmasına ramen htc malesef batar. dandik soni batsın üzülmem de, htc gerçekten kaliteli bir marka, lakin ondada fiyat-performans dengesi yok

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.