Şimdi Ara

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <=== (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.380
Cevap
20
Favori
99.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcellin güncelleme vermesi gerekiyor. O yüzden telefon desteklese bile hat erişim sağlayamıyor.

İos tarafında gelen son güncellemeden memnun değilim. 4g ile 3g arasında şebeke gidip gelirken hat düşüyor. Bunu çoğu kez yaşıyorum. 4g için ayarlara girip sadece veri seçtiğimde ise görüşme kalitesi (sesin görüşme esnasındaki kalitesi) oldukça düşüyor.

Turkcell ile konuşun, taleplere göre güncelleme verir. Bir de 4g için 4G yazıp 2200'a gönderin bakalım, belki abonelik düşmüştür, bir şey olmuştur...
    https://www.turkcell.com.tr/yardim/4-5g/4-5g/4-5-abonesiyim--ancak-telefonumda-4-5g-baglantisi-goremiyorum

Bu link de işinize yarayabilir (gerçi yapmışsınız ayarları ya, burayı okuyan arkadaşlara yardımcı olabilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 12 Şubat 2018; 9:49:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Turkcellin güncelleme vermesi gerekiyor. O yüzden telefon desteklese bile hat erişim sağlayamıyor.

İos tarafında gelen son güncellemeden memnun değilim. 4g ile 3g arasında şebeke gidip gelirken hat düşüyor. Bunu çoğu kez yaşıyorum. 4g için ayarlara girip sadece veri seçtiğimde ise görüşme kalitesi (sesin görüşme esnasındaki kalitesi) oldukça düşüyor.

Turkcell ile konuşun, taleplere göre güncelleme verir. Bir de 4g için 4G yazıp 2200'a gönderin bakalım, belki abonelik düşmüştür, bir şey olmuştur...
    https://www.turkcell.com.tr/yardim/4-5g/4-5g/4-5-abonesiyim--ancak-telefonumda-4-5g-baglantisi-goremiyorum

Bu link de işinize yarayabilir (gerçi yapmışsınız ayarları ya, burayı okuyan arkadaşlara yardımcı olabilir)

hocam 4g sıkıntı yok var zaten turkcell zaten desteği var VOLTE işine ama telefonda Nokia tarafından bir şeyler yapılması lazım gibi geldi.

• Turkcellin şebekesini güncellemesi gerekiyor bence. Telefonda destek varsa, iş operatöre düşer çünkü. İphoneda öyle olmuştu. turkcell güncelleme yayınlayana kadar kullanamadık.

Bunun dışında cihazdan memnun musunuz? Stereo hoparlörün performansı nasıl? video izlerken ekran sorun çıkarıyor mu? Kulaklıkla müzik dinlerken, performans nasıl acaba?

Şebeke çekiminde sorunu yok herhalde, okumadım şimdiye kadar böyle bir sorun.

Kasa çok çok kaliteli. Yani bir huawei mate serisi gibi kaliteli bir yapısı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 12 Şubat 2018; 16:24:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

quote:

Turkcellin güncelleme vermesi gerekiyor. O yüzden telefon desteklese bile hat erişim sağlayamıyor.

hocam 4g sıkıntı yok var zaten turkcell zaten desteği var VOLTE işine ama telefonda Nokia tarafından bir şeyler yapılması lazım gibi geldi.

Nokia'nın bir şey yapması gerekmiyor. Yapması gereken Turkcell. Mesela Nokia 6'da Vodafone'da Volte aktif. Kullanan yok galiba telefonu Vodafone ile.

• Oreoda uçak modunda alarm stabil çalışmıyor. Genelde alarm çalmıyor, pas geçiyor. Can sıkıcı bir durum umarım düzeltirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

quote:

Nokia'nın bir şey yapması gerekmiyor. Yapması gereken Turkcell. Mesela Nokia 6'da Vodafone'da Volte aktif. Kullanan yok galiba telefonu Vodafone ile.

Ben kullanıyorum, VoLTE aktif gözüküyor.

• -Ege kullanıcısına yanıt
    Sağ olun yorum için. Bi ekran görüntüsü de atarsanız iyi olur.
  • Şubat güvenlik güncelleştirmesi ile birlikte Android 8.0 için yeni sürüm geldi.

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <======> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <===

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 13 Şubat 2018; 19:59:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Sağ olun yorum için. Bi ekran görüntüsü de atarsanız iyi olur.

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <===

Ben bunu aktif olarak algıladım fakat emin değilim?

Yukarıdaki telefon simgesi Volte aktif demek.
    Vodafone'mu hattınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet Vodafone.

Vodafone'da sorun yok zaten asıl sıkıntıyı Turkcell ve TT kullanıcıları yaşıyor bu konuda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <===

Yeni sürümde ilk göze çarpan parmak izi algılama hızlanmış ve bölünmüş uygulama daha stabil gibi.

Şubat güvenlik güncellemesini de unutmayalım.

Teşekkürler Nokia.

• Merhabalar,

Uzun zamandır Nokia serisini takip ediyorum. Apple 5s kullanıcısı idim, ancak telefon garanti işleminde. Nokia 6 veya Iphone 6 arasinda kararsızım. Diğer tüm telefon ve modelleri aklımda eledim. Siz hangisini tavsiye edersiniz?

Not: Evde Mac kullanıcısıyım. Açıkçası IOS-MacOs uyumu harika. Tekrar android işletim sistemine dönmek de istemiyorum ancak Nokia 6 aklımı karıştırıyor.

Yardımlarınız için teşekkürler
  • deepinsky D kullanıcısına yanıt
    iphopne 6da ciddi bir pil sorunu var ve gelecek sene itibari ile son güncellemesini alarak tarihin tozlu raflarındaki yerini alacak. Ölmesine bu kadar az zaman kalmış bir cihaza para verilmez bence. O yüzden alabiliyorsanız en az 6s plus alın ki, 2 sene boyunca kafanız rahat olsun.

Ha diğer alternatifleri eledim demişsiniz, bu açıdan bakarsak android pyi de test etmeye başlayan nokiayı tercih edebilirsiniz. Yüksek ihtimal pyi de nokia 6ya verecektir şirket.

Kasası çok kaliteli ( 45" boyunca özel kimyasal ve fiziksel süreçlerden geçirilerek üretilen bir kasaya sahip) , 32gb hafıza, 3gb rami, dolby atmos ses desteği ve çift stereo hoparlörü ile fiyatından üstün özellikler sunuyor. Yalnız işlemcisi giriş seviyesi olduğundan, oyun ve aynı anda çoklu sekmede uğraşırsanız telefonun nefesi yetmemeye başlayabilir. Lakin, arayüz çok hafif ve stabil olduğu için aşırı güç tüketen uygulamalar kullanmıyorsanız, mutlu mesut kullanabileceğiniz bir cihaza sahip olursunu diye düşünmekteyim.

• Merhabalar,

Öncelikle hızlı cevabınız için teşekkür ederim. Açıkçası Iphone ile ilgili yazdıklarınızı anlayabiliyorum ki bu durumlar benim de aklıma gelmişti.

Iphone 6s ve 6s Plus fiyat olarak şu an bütçemi aşmakta. Onun için Nokia 6 deneyimi nasıl olur diye merak ediyorum. Oyun vb hiçbir zaman oynamadım. Benim için gerekli olan iletişim, e-mail, fotoğraf çekimi ve sosyal medya. Telefondan beklentim bu kadar aslında. 1200 gibi fiyat ile Nokia 6 aklımı karıştırmakta.

Sadece evde Macbook kullanıp, telefonda Android istemiyordum açıkçası.

Sony Xperia Z5 Dual ve Nokia 6 arasında nasıl bir yorumunuz olur?

Teşekkür ediyorum...
    bu bahsettiğiniz fiyat bareminde huawei p9 lite 2017, huawei gr5 2017 (güncelleme desteği yok ama bu modelde ama çift kamera, hızlı bir parmak izi okuyucusu ve alüminyum kasaya sahiptir.) motorola moto z play de olabilir.

Sonyden ise xa1 ultra sorunsuzluğu ile kullanıcıların beğenisini toplamakta, ancak fiyatı 1500 civarında.

Bir alayım uzun süre kullanayım derseniz mate 10 lite alın geçin derim ama yukarıdaki cihazlar ( özellikle p9 lite 2017, gr 5 2017) sizi üzmeyecek olan stabil cihazlardır.
    iPhone SE'de düşünülebilir hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia 6 ile huawei p9 lite arasındayim

Ikıncı telefon olarak alacağım çok performans beklentim yok çoğunlukla evde duracak pili uzun gidebilir

Iki telefon da vodafoneda aylık 50tl taksitle

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.