Şimdi Ara

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <=== (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.380
Cevap
20
Favori
99.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harfiyen uyguladim olmadı üzgünüm

• Oreo beta dağıtımına başlandı.

• Selamlar,

Sizin telefonlarda da takılma fps düşmeleri yaşanıyor mu. Nougat ta da oreo beta da da aynı şeyleri yaşıyorum. Ram ve işlemciye bakıyorum o kadar yük binmiyor. Zaten bir kaç kez sıfırladım.

Beni bilgilendirebilir misiniz. Sıkılmaya başladım j7 prime ile benzer donanımda onda hiçbir şey yok.

• Arkadaşlar bu oreo beta yüklemeden önce aralık güvenlik yaması düzeyi yüklü olmalıymış yoksa problemler oluyormuş. Fakat benim telefonda android güvenlik yaması düzeyi 6 kasım görünüyor. Acaba son gelen 7.1.2 romu 6 kasım mı? Türkiyeye daha aralık güncellemesi gelmemiş olabilir mi? Yani oreo beta yüklersek sıkıntılar yaşar mıyız? Ayrıntılı bilen biri cevaplarsa çok makbule geçer herkes için.
  • kimse dolby atmos ses sisteminden bahsetmemiş.

arkadaşlar cihazda nokia 6 da dolby atmos ses sistemi var.

sinema filmi izlerken kulak hoparlörü ve normal zil sesi hoparlörü birlikte çalışıyor ve çok güzel sinema ses efektleri veriyor...ses hd zaten...

ama benim cihazda şöyle bir problem var sizde bi denermisiniz umarım kronik değildir.......çok sessiz bir odada video çekimi yapın... ve o videoyu bi izleyin... garip garip sesler parazitler kaydediyor... sizde de varmı....

ayrıca sanırım vofofone den vodafone olan görüşmelerde kulak hoparlöründe sadece konuşma anlarında geri planda dijital parazit sesleri geliyor fffff ffff sesleri....benim de sesim karşıya öyle gidiyormuş..

video çekim seslerindede var ince dijital parazitlenme sesleri... bi dikkat edin bakalım...

• mat9934 M kullanıcısına yanıt
    Ben de oreo betaya geçtim. Öncesinde 7.1.2 iken Aralık güvenlik güncellemesi de gelmiş yüklemiştim. Yani Aralık güvenlik güncellemesi geldi cihazlara, size de gelecektir. Oreo beta dan sonra ilk gözüme çarpan pil kullaniminin iyileştirilmiş olması. Çok fark etti, pil daha uzun gidiyor.

• Peki neden güncelleme herkese gelmiyor. Ben teknosadan almıştım teli. Benim gibi Aralık güncellemesi almayan var mı acaba yoksa benim telefonda mı problem var.

• quote:

Orijinalden alıntı: tozluraf

Ben de oreo betaya geçtim. Öncesinde 7.1.2 iken Aralık güvenlik güncellemesi de gelmiş yüklemiştim. Yani Aralık güvenlik güncellemesi geldi cihazlara, size de gelecektir. Oreo beta dan sonra ilk gözüme çarpan pil kullaniminin iyileştirilmiş olması. Çok fark etti, pil daha uzun gidiyor.

hocam oreo ne getiriyor ne götürüyor. sorun çıkarıyor mu. gözlemlerini yazar mısın?
  • mat9934 M kullanıcısına yanıt
    Bende alalı 1 aydan fazla oluyor hala güncelleme gelmedi

• Nokia 6 1021 kullanıcısıyım. Android 8.0 ota update ve aralık güvenlik güncellemesi hala gelmedi. 7.1 i çok çabuk almıştım ama bu sefer tık yok. Bakalım ne zaman hatırlanacağız :)
  • Arkadaşlar slm, Ben de Huawei P9 Lite 2017 model cihaz mevcut. Cihaz 3 aylık, herhangi bir sorunu yok ancak Emui arayüzüne alışamadım. Nokia 6 stock arayüze yakın bir arayüz kullanıyor diye biliyorum. Takas yapmak isteyen olursa PM'den görüşebiliriz. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jamiryov -- 26 Aralık 2017; 18:38:4 >
  • S3datt kullanıcısına yanıt
    Genel bir sorun görmedim. Dediğim gibi şarjı daha iyi, pil göstergesinin yanında yüzde olarak değer yazıyor. Bildirim çubuğu biraz farklı, menüye geçerken illa aşağıdan kaydırmak gerekmiyor, ekranın herhangi bir yerinde yukarı doğru kaydırma hareketi yapınca menü açılıyor. Ekran bölme var ama ben pek kullanmıyorum.

• ilk nokianın sitesinden betaya kayıt oldum
    sonra ayarlardan güncellemeleri kontrol et dedim. aralık güvenlik güncelleştirmesini buldu yükledim.
    sonra tekrar güncelleştirmeleri denetle dedim. oreo betayı buldu indirdim.
  • Guncelleme dun gece geldi lakin ekranin ust kismindan indirerek actigimiz notification bar ' in rengini degistiremiyoruz sanirim. Gri Beyaz kotu gozukuyor.

• sessiz ortamda bi video çekin. bakalım geri planda sizdede garip sesler çıkıyormu.. bende oldu.. servise verdim. şu an serviste.. cihaz 2 haftalık.
  • Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık olarak 5 gündür Nokia 6 kullanıyorum.

Şuan için telefondan çok memnunum özellikle sarj konusunda ekran büyük olduğu için tereddütlerim vardı ama sandığımdan çok iyi çıktı az kullanımda iki gün gidiyor. Yoğun kullanımda 1 günü çıkartıyor.

Oreo Android 8 kararlı sürüm ne zaman gelir bir bilginiz var mı?

Bir de Android 8 Beta kullananlardan ekran görüntüsü paylaşmalarını rica ediyorum 7 ye göre + larını ve - lerini yazarsanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 15 Ocak 2018; 22:22:15 >
  • Android 7.1.2 Ocak 2018 güvenlik güncelleştirmesini alan var mı?
    https://source.android.com/security/bulletin/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 17 Ocak 2018; 22:4:28 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Bir haftadır oreo beta kullanıyorum, bence zaten kararlı sürüm hiçbir sıkıntı yaşamadım

önceki haline göre bir artısı PIP özelliği mesela navigasyonla biryere giderken arama geldiğinde kendiliğinden hem arama ekranını hemde ekranın 1/4 ünde navigasyon ekranını gösteriyor

onun dışında hız vs bir artısını eksisini farketmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • landmoon L kullanıcısına yanıt
    Mesela Dolby Atmos Android 8 de şuan yokmuş diye duydum.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.