Şimdi Ara

Nokia 5800xm nasıl bozulur. (5 HAZİRAN EDİT TELEFONUM VEFAT ETMİŞTİR!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
7.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mikrodalgaya at bozulur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonun içini açıp bir parçasını boz, sonra telefonu topla. Telefonun bozulduğunu babana hemen söyleme. Dışardayken onun seni arayacağı bir saatte yada sabah kalkamayınca baba telefonum kapanmış açılmıyor de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek voltaj vermeyi deneyebilirsin.

• Baban haklı bence Tamamen israf.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Farkli rom atabilirsin, ama herseyini yedekle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • içini açmak çok zor her tarafi kapalı çok sağlam bir tek kapak çıkıyor. Içini en azından ben açamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefona elektro şok aletleri var ya ondan atsam olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Doğum Tarihi

01 Nisan 2002

Bune lan, iyice çoluk çocuk sarmış burayı. Kimlerle muhatap oluyoruz biz

gene iyi en azından 15 yaşında çocuk. Şuan forumda kavga ettiğimiz 9 10 yaşlarında bebeler var eminim hatta şu konuya bile yazan vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: işleredom

bu konu hakkında hiç bilgim yok nasıl seri bağlanır falan. Açıkçası böyle bir işle uğraşmak istemiyorum.

Pilleri üst üste koy en alt ile en üste iki kablo değdir. TEBRİKLER SERİ BAĞLADINIZ

• Eski bir Nokia 5800 kullanan biri olarak güzel telefondur, yanda sallanan pena sıyla gayet güzeldi :)

Bozmak bence iyi bir yol değil, git babana anlat, doğrusu söyle.. Hal verecektir.. Symbian işletim sistemi öldü artık. WhatsApp da çekti elini eteğini ondan..

Sana önerim bin lira civarı olan mi5 falan olur.. Ama şunu unutma ailenin maddi durumu yoksa borca sokma onları da..

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    arka kapak ile kalem almıştım hâlâ duruyor:) çoğunlukla kalemle kullanıyorum. Whatsapp daha çalışıyor ben kullanıyorum. 30 hazirana ertelenmiş. Para biriktirmistim telefon için. Maddi durumumuz ortalama. Ben 1500 tl biriktirdim. Yani pedere yük olmamaya çalışıyorum.
    Galiba yazın whatsapp artık desteklenmiyor derim pedere. Belki tamam der. Bozulmuyor iste tel. Uğraşmayacağım artık. Yazı bekleyim bundan sonra. Ciddi fikirlerini paylaşan herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKullanıcı Adı -- 9 Şubat 2017; 14:59:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Doğum Tarihi

01 Nisan 2002

Bune lan, iyice çoluk çocuk sarmış burayı. Kimlerle muhatap oluyoruz biz

Şaka gibi

• awm kullanıcısına yanıt
    ney şaka gibi. Sizden küçük olmam mi? En azından ben küçüklerimi küçümsemeyeceğımi biliyorum. Akıl yaşta değil baştadır hatırlatayim.

• Bozulmaz o 3310 un varisi o nokia biricik kıymetlisi son padişahı

• İlk dokunmatik telefonum.. Çıktığında 350 tl ye aldığım.

• Babana durumu düzgünce anlat, artık ihtiyacımı karşılamıyor falan de, yada bi hedef koydur kendine, takdir alırsam yeni telefon isterim gibi, adam şu konuyu görse ne düşünür acaba

• Bizde de bi tane 6300 var evde kimin telefonu bozulsa ilk önce onu kullanıyor...

Yani evde böyle bi telefon bulunması her zaman iyidir hatta bence yapılan deprem çantalarında bile bulunsa zarar gelmez

• Konu nokia viraline dönmüş
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.