Şimdi Ara

_____NOKIA 5800 XM -- ANA BAŞLIK (2068. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.615
Cevap
25
Favori
2.521.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20662067206820692070
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim batarya şişti arka kapağa baskı yapar oldu. Izmirdeyim ve orjinal batarya arıyorm nereye gitmem lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

arkadaşlar benim batarya şişti arka kapağa baskı yapar oldu. Izmirdeyim ve orjinal batarya arıyorm nereye gitmem lazım?

Garantisi varsa garantiye götür.yoksa çankayaya bir bak.yada media markt falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

arkadaşlar benim batarya şişti arka kapağa baskı yapar oldu. Izmirdeyim ve orjinal batarya arıyorm nereye gitmem lazım?

Garantisi varsa garantiye götür.yoksa çankayaya bir bak.yada media markt falan

nokia shoptan alayım diye düşünüyorum 55tl dediler.. ama yine de güvenemiyorum, hb 38liraya satıyor ama orjinal değil.. daha önce orjinal batarya alan arkadaşlar oldu mu acaba
  • merhabalar 5800 telim arızalandı 1 ay kullanamadım ama bir gün düzeldi gibi şimdi hata yapıyor yazılım v60 yeniden yüklemek istiyorum hard veya soft bir işe yaramıyor ana yazlım sanırım hata oluştu eskiden nsu ile yeniden yazılım yükleyebiliyorduk şimdi o buton çıkmıyor ne yapmam gerekiyor teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: TıB

Öncelikle şimdiye kadar sorduğum sorulara cevap verenlere çok teşekkür ederim.
    Bir kaç takıldığım nokta daha var.

1)- Xm olmasına rağmen sesini yeterli bulmadım. Acaba usb'den müzikleri atarken dönüştürme işlemide mi bir yanlışlık yaptım yoksa müzik playerla mı ilgili bir şey bu?
    2)- Telefonuma Opera dahil pek çok şey yükledim Ovi'den. Sizlerin önerebileceği başka olmazsa olmaz dediğiniz, faydalıdır dediğiniz programlar var mı?
    3)- Bir de Türkçe-İngilizce sözlük arıyorum. Var mıdır bildiğiniz?

Ha bir de unutmuşum eklemek istedim;
    -Şuan telefonum V kaçta olduğunu nasıl öğrenebilirim?
    -Ben telefonu aldıktan sonra hiç uzun süreli şarj etmedim. Dün gece 2 saat şarj ettim. Sonrada çıkardım. Yanlış yapıyorum acaba 6-7 saatlik şarja takayım?
    Şimdiden teşekkürler.

1- Eğer kulaklıktan bahsediyorsanız kutudan çıkan kulaklık iyi değil.Ayarlardan ses yüksekliğini açık yapın.Uygun eq ayarınızı yapın ve farklı bir kulaklık deneyin.Tatmin edici olacaktır.

2- Forumdaki oyun konuları , maxi-cep.com (( aradaki tireyi kaldırın , burada çok güzel oyun ve uygulamalar var bir sürü )) gizmogates, dailymobile ve kesinlikle telefonu f@tih in yazılımıyla hackleyin.Hiçbir dezavantajı yok.Avantajlarını bir iki sayfa önce tam 4 kez yazdım.

3- Telefonun kendisinde ing-tür, tür-ing, ing-ing, tür-tür sözlük var.Sözlüğü açtıktan sonra internetten istediğiniz sözlükleri indirebilirsiniz.Uygulamalar veya ofis menüsünde olması lazımç

4- *#0000# tuşlayın.En üstte yazacaktır.

5- Batarya dolu dediğinde çıkaracaksının.Uzun süre şarj etmeyeceksiniz.Bu konu defalarca kez yazıldı burada.Profilimden son açtığım şarj ile alakalı konuya bir göz atın.

@ Aang67

Şarj sorusuna size kalmış demişsin ama yanlış.Batarya dolu dediğinde çıkarması yeterli.

quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

x6 ile 5800 arasında tek fark ekran ve kameramı ? yoksa işlemcisi falan dahamı iyi ?

Evet.Hatta X6 nın işlemcisi 434 mhz.5800ın işlemcisi 444 mhz.Onun dışında bir fark yok

Eyvallah sağolasın.
    Tel. V40 mış. V40 ile v50,v51 arasında önemli bir fark var herhalde. Kısa sürede versiyonu yükselticem.
  • 2.5 senedir elimde
  • annemede aldık 1 sene kullandı
  • sıkıldı kardeşime verdi
  • oda sattı iyi bitelefon severim babama iphon aldık istemedi tekrar bunu aldık
  • valla 5800 da görüntülü konuşma var ama alalı 2 yıl oldu tam 3 kere görüntülü konuştum yani şahsi kanaatim şuanki Türkiye şartlarında ihtiyaç değil. Ne zaman herkesin elinde görüntülü tlf ve operatörlerinde bu konuda tarifeleri olur ozaman kabul ederim ihtiyaç olur. ama ben her zaman görüşme yapıyorum veya şart,olması gerek diyorsan bilemem.

SAMSUNG GALAXY S III

BY_STONE
  • ARKADAŞLARR BANA YARDIMCI OLRMUSUNUZ.

NOKİA 5800 XP KULLANIYOYUM. BİR ANDA TELEFON ÇEKMEZ OLDU. SANDIMKİ HAT KESİLDİ. AMA BİR SÜRE SONRA HALA DÜZELMEDİ VE ARKADAŞLARIMA SORDUĞUMDA ONLARDA SORN OLMADIĞNI ÖĞRENDİM. ŞİMDİ TELEFONA BAŞKA HAT TAKIYORUM YİNE ÇEKMİYOR. KENDİ HATTIMI BAŞKA TELEFONA TAKTIĞIMDA İSE SORUN YOK. ACABA KISA MESAJ AYARLARIMI BOZULDU. YADA BİLDİĞİNİZ VEYA BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞAN VARMI. SORUN NEREDEDİR SİZCE. ARAMA YAPMAYA ÇALIŞTIĞIM ZAMAN ŞEBEKE KAPSAMA ALANI DIŞINDA DİYOR

ACILLL YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEvİNİRİM
  • [8D
    quote:

]5800 XM var.Satsam kaça gider...Hiçbir yerinde hiçbir şey yok...
    İçinde ki sistem forumdan yüklediğim bir sistem orjinalinden daha iyi...Fiyat ne kadara gider minimum...?
  • hazır hard format konusu açılmışken merak ettiğim bir konu var. ben hiç hard format atmadım ama bu aralar düşünüyorum. çünkü telefon hafızam 8 mb kadar indi ve telefonum oldukça yavaşladı. söylediğiniz tuşlara sürekli basıyoruz ve bir süre sonra tel kendiliğinden açılıyor. yukarıda ki mesajlardan bunu anladım. peki sonra ne oluyor. yani tel açıldı saat tarih de girdiniz.
    1.menü de neler var. yani telefon menüsü nasıl yoksa menü diye bir şey yokmu. yazılım ne oluyor
    2. hangi sürüm yüklü oluyor ya da herhangi bir sürüm yüklü oluyor mu?
    3. hangi hafızalar siliniyor (tel hafızası/memory card)
    4. telefon hafızası silindikten sonra telefonu ilk aldığımızda ki yüklü olan haritalar, sözlük, hesap makinası, dönüştürücü gibi programlar ne oluyor? souçta her şeyi siliyorsunz.
    aslında aklımda çok soru var ama kelimelere dökemiyorum. aslında asıl merak ettiğim format sonrası teli açınca nasıl bir telefon menüsüyle karşılaşıyoruz.
  • Bir tek bende olmalı Yok yok ne biliyim atlamışım iste.Bir sn bulayımda ekleyim isteyenler için.

Yukarıda paylaştığım arayüzü kullanmak isteyenler aşağıdaki dosyayı indirsinler.Kurulum yönergeleride dosyanın içersindedir.

http://www.multiupload.com/BERVQDT81D

CFW'lerde denemedim.Orjinal v60 üzerinde sorunsuz çalışıyor.
  • selamınaleyküm
    arkadaşlar iyi akşamlar
    5800 ımda m.facebook paketi yaptım 3 tlye
    yanlız son zamanlarda sorun oluşmaya başladı
    bazen wap üzerinden girdiğimde internet:bağlantı zaman aşımı
    diye bi yazı çıkıyor turkcell internetten girincede kontör gidiyor
    o yazı çıkınca bağlanmıyor beyaz Ekran kalıyor öylece
    bunun bi çözümü yokmu paket boşa gidecek bazen giiriyor bazen girmiyorr yardım edin lütfen
  • arkadaşlar ovi suite ya yeni adıyla nokia suite ten v60.0.3 yükleyen var mı ben güncellemelere baktığımda henüz gözükmüyor

güncellemeye değer mi benim tek hoşuma gidicen kaydırarak tuş kilidinin açılması diyceksiniz ne gereği var yandan açılıyor

yandaki tuş kilidi kopup elimde kalıcak bir gün korkum o sadece onun haricinde pEk bir performans beklentim yok normal msj arama

yolda giderken müzik dinleme haricinde pek bir şey yaptım yok telefonda cevaplayan olursa sevinirim

navifirm de v60 gelmiş gördüm bir çok arkadaş ordan indirip kurdu belki ordan kur diyenler olabilir ama benim acelem yok

oviden genelde görünmüyor v60 sadece telden görünüyor. güncellemeye gelince bence hızlanmış telefon, yani hızlandı
    karar senin,5800 senin diyeyim

cevapladın için teşekkürler dostum ancak ordan da arattımda nokia sunucularaına bağlanmıyor nedense telefonu mayıs ayında aldım

ilk güncellemesi olucak kısmetse sanırım telefonu formatlayıp öyle denemek lazım baya bir hantallaştı zaten 7/24 açık durunca

rica ederim Evet tesadüfmüdür bilmem ama bir abininde telefonu 7 24 açık ve aynı hatayı veriyor yani ssunucuya bağlanaamıyor hatasını. bence telefon arada kapatılmalı nasıl biz uyuyorsak oda arada uyutulmalı diye düşünüyorum hatayı bundanmı veriyor bilmem ama bi format atıp dene. gerçi ben 2 yıl oldu alalı sadece 1 kez soft format (yani fabrika ayarlarına dönme) yaptım hard format hiç atmadım, hiç bu hatayı almadım her güncellemeyi gördü tabi ben yatarken kapatırım hep teli neyse sen bir dene hard formatı umarım sorun hallolur olmadı sanırım garantisi devam ediyor ver servise güncellesin kolay gelsin
  • CFW yokluğunda bununla idare ediyorum.Sbp Shell 3.7 skin.Şarj biraz daha fazla gidiyor.Ram 50mb+ değil elbette ancak 2 uygulama aynı anda rahat açılıyor..Fena olmadı yani

5 e kadar çıkabilen ve yüzde yüz kişiselleştirilebilinen ev ekranı.(Androiddeki gibi) Ayrıca yine 5 e kadar çıkabilen profesyonel ekranı.Hızlı menü geçişleri ve kaydırma efektleri.Rami yiyor evet ama kesinlikle hakkını veriyormuş

Orjinal v60.
  • 5800 XM var.Satsam kaça gider...Hiçbir yerinde hiçbir şey yok...
    İçinde ki sistem forumdan yüklediğim bir sistem orjinalinden daha iyi...Fiyat ne kadara gider minimum...?

eachgame hakkında bilgi verilir.
    yukardaki siteden replika dr beats hakkında elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
  • şu iphone iyi hoş da bir 3g görüntülü konuşma diye bir olayı yok.sadece facetime denen skype,msn gibi internet üzerinden görüşme var.ben ne yapayım öyle telefonu.
  • ARKADAŞLARR BANA YARDIMCI OLRMUSUNUZ.

NOKİA 5800 XP KULLANIYOYUM. BİR ANDA TELEFON ÇEKMEZ OLDU. SANDIMKİ HAT KESİLDİ. AMA BİR SÜRE SONRA HALA DÜZELMEDİ VE ARKADAŞLARIMA SORDUĞUMDA ONLARDA SORN OLMADIĞNI ÖĞRENDİM. ŞİMDİ TELEFONA BAŞKA HAT TAKIYORUM YİNE ÇEKMİYOR. KENDİ HATTIMI BAŞKA TELEFONA TAKTIĞIMDA İSE SORUN YOK. ACABA KISA MESAJ AYARLARIMI BOZULDU. YADA BİLDİĞİNİZ VEYA BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞAN VARMI. SORUN NEREDEDİR SİZCE. ARAMA YAPMAYA ÇALIŞTIĞIM ZAMAN ŞEBEKE KAPSAMA ALANI DIŞINDA DİYOR

ACILLL YARDIM EDERsenİZ ÇOK SEVİNİRİM
  • 
Sayfa: önceki 20662067206820692070
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.